Отговори
# 675
  • Мнения: 881
ШАМАНКАТА,ПРЕКРАСНИ СА ВИ ДЕЧИЦАТА,А ТИ ИЗГЛЕЖДАШ МНОГО ДОБРЕ Hug
ДАНИ,ДАНО БОЛЕСТИТЕ СА ОСТАНАЛИ ЗАД ГЪРБА ВИ И АНГЕЛЧО ДА НЕ СЕ РАЗБОЛЯВА ТОЛКОВА ЧЕСТИЧКО Hug
МАРИЯ,ЧЕСТИТИ ТИ СИНИ ГАЩЕТА WinkРАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ.ТИ КАК Я КАРАШ,СПОКОЙНА И ЛЕКА Е БРЕМЕНОСТСТ ТИ.
НИЕ БЯХМЕ БОЛНИЧКИ,6 ДНИ ЛЕЖАХМЕ В БОЛНИЦА ПО ДОКУМЕНТИ САМО,ИНАЧЕ ХОДЕХМЕ ВСЕКИ ДЕН СУТРИН И ВЕЧЕР НА ИНЖЕКЦИИ И ИНХАЛАЦИИ,СИМОНКАТА БЕШЕ ДОСТА ЗЛЕ,НО МИНА,БЛАГОДАРЯ НА БОГ,ЗА КОЕТО PraynigДАНО ВЕЧЕ НЕ НИ ПОВТАРЯ ТВА ЧУДО Praynig
ТОВА Е ОТ НАС,ХУБАВА И СПОКОЙНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 1 067
Леле, 10 дена никой не е писал в темата ...

Айде да поразмърдам затишието с моята добра новинка, чакаме новото попълнение на семейството през септември.

Малко инцидентно се получи, бяхме го планували за след 3-4месеца, ама ни изпревари изненадата. Както и да е, дано всичко е наред до края. 
 
Шаманката, честита ти мома, да е здрава и послушна!!! 


# 677
  • Мнения: 2 274
Меги, пожелавм ти една много лека и безпроблемна бременност и още едно такова красиво и умно дете като Йоанка  Hug!
 

# 678
  • Мнения: 553
Фъстъче, и аз ти пожелавам много лека и безпроблемна бременност  Hug  На финала да се похвалиш с едно /може и две  Joy / здраво бебе  Heart Eyes
Гери, как се справяш с бебока и двете малки каки?
Шами, много е красива малката  Heart Eyes
Ние с Вики днес сме си у дома, болничък ми е - някаква страхотна кашлица, в събота имаше и много висока Т. В четвъртък ще имат тържество в градината по случай баба Марта, изглежда ще го пропуснем. Много ми писна вече с тези постоянни боледувания  Tired  От както сме на градина изкарахме само 1 плътен месец да сме я посещавали постоянно, иначе седмица-две ходим, още толкова не ходим...
Намерихме един център за деца и родители, в който всяка неделя има театър с участието на децата. Много е хубаво Simple Smile  Вики се срамува и още не иска да участва, но някой ден ще се престраши  Laughing
Софко, Мише, Бела дайте малко снимков мАтрЯл
Дени вие как сте?
Рени и ти как скромно се записа с едно изречение...
МЕрилин  Heart Eyes 
SIMONA, добре че всичко е минало и не сте останали наистина с детенце в болницата да се травмира.
Мария Simple Smile тъкмо ще са им по-шумни игрите на двамата мъже и няма да се налага да се снабдявате с промишлени количества И момински играчки  Joy
Пишете Simple Smile

# 679
  • Мнения: 679
Фъстъчка, честито! Лека и безпроблемна бременност, здраво и красиво бебче на финала!

SIMONA_S  Hug

И ние сме си вкъщи - от миналия понеделник Александърче е с варицела, вече отшумява и в сряда трябва да сме на работа и градина! Като цяло сме доволни, че отметнахме още една болест, поне срещу тази вече има имунитет!





# 680
  • Мнения: 3 718
Фъстъчке, честита прекрасна новина  Hug Лека и приятна бременност ти пожелавам и прекрасно бебе на финала.
При нас също стана по бързо от очакваното, ама те бебетата си знаят кога  Peace

Благодаря на всички за пожеланията, то било много гот да имаш и момиченце  Crazy А и Алекс е един такъв зрял и отговорен батко, направо невероятно. До вчера беше бебче, а сега ми се струва много пораснал.

# 681
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ееееей, Мегиии, супеееееееееер!!! Пожелавам ти лека бременност и едно сладуранче през септември!!!  Hug  bouquet

Слави, Руми,   Hug

Сонче, би ли споделила къде е  този театър? Моите и те са доста стеснителни, но се надявам като гледат другите деца да се пречупят. А вкъщи само пеят и говорят  Mr. Green.

Ние сме добре. Ели спинка и папка, вече излизаме и на разходки  Simple Smile. Каките ходят на градина, с изключение на миналата седмица. Биби беше малко болна. Софи пък я пратихме на ски заедно с детето на кумовете ни. Тя е супер щастлива, батковците дето ги учеха на ските, бяха страхотни  Peace. Ето малко снимки: http://radogeri.snimka.bg/children/sofiya-na-ski.353878.17422396. Ето и на Ели: 
http://radogeri.snimka.bg/baby/elena-fotomodel.469241.17420431.

Поздрави от нашето голямо семейство   bouquet!

# 682
  • Мнения: 553
Гери, много обичам да ви гледам снимките  Hug
За мястото: "Островът на мечтите" http://www.omechtite.com/  Съвсем до симеоновско шосе е. В събота от 16 е театър - нормален, а в неделя от 11 е театрото с участие на децата. Като се разровиш в сайта им има и програмата - какво точно ще се играе за да си сигурна че детето знае приказката Wink. Вход за дете - 5 лв. Хайде като пооздравеем ще отидем и заедно някой път.
Аз така и не успях да кача Вики на ски тази година Simple Smile Докато се наканя и снега се стопи.
Шами, не ревнува ли Алекс?

# 683
  • Мнения: 881
Меги,честито мила HugЛека и безпроблемна бременност до края ти желая Hug
Гери,страхотни сте Hug
Шами,пусни малко снимки на мъниците,да им се порадваме и ние Hug
Руми Hug

# 684
  • Мнения: 2 673
Мег, честито и леко и безаварийно приземяване  Flutter Hug

Фурните загряват всички, да запалим ний рожденните свещички!
Нека пролет или есен да посрещнем бебишонци с песен!
Щъркелски със гръм и трясък, морски - с викове и блясък..
снасяйте кокета смело!!! ТУЙ е НОЕМВРИЙСКО дело..
Ноемврийки яки...РАДВАЙТЕ БАТКОВЦИ И КАКИ!!!
Нека плодно се множим и ЮНАШКИ ДА СЕ ВЕСЕЛИМ!!...

чак се чудя.. newsm78не ми ли е време за четвърто...\оф пу пу ..мене ме е страх\

# 685
  • Мнения: 1 064
Меги, прекрасна новина! Hug Спокойна бременост, а на финала един младеж! Peace
Карил, липсваха ми тези твои рими!  Heart Eyes

Аз съм отново болна Tired ...както каза докторката "явно караш всички детски болести,заедно с Тедката"...само дето аз ги карам по-тежко...иначе той е добре, гледат се последните две седмици с майка ми, но от понеделник смятам да го пускам на градина...
Имам чувството, че напоследък не ми стига времето за нищо...
Благодаря на всички, че не ни забравяте!
Целувки! Heart Eyes

P.S. Сега надникнах "на чужда територитория"...Честити  stork-boy на Гери, Мария и esma!

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 20:20 от Дени4ka

# 686
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честити сини новинки на Гери, Силвето и Мария!  Heart Eyes  bouquet

Кари, и аз се зарадвах на поста ти! Hug

# 687
  • Мнения: 553
Simple Smile Честита синя новинка и от мен!
Дени, бързо да се оправяш  Heart Eyes
Тук в Софето едно слънце блести днес  Sunglasses

# 688
  • София
  • Мнения: 1 036
Меги, прекрасна новина - пожелавам лека бременност и разбира се, здраво, лакомо и спинкащо бебче на финала Simple Smile

Да, Марков каза - момче, няма съмнение... ние се бяхме навили на момиче, ама вече се пренавихме Simple Smile само дето хабер си нямам как се гледа момче, ама карай  Wink

Кари - лелеее, от кога не се беше включвала с рими, пролетта започва да протяга ръчички явно Simple Smile

Дени, оправяйте се и повече никакви болести до другата зима поне!

# 689
  • Мнения: 553
esma, сигурно ли е, че бебето е едно  Whistling  Мъжко се гледа трудноооооо  Mr. Green  Ама ти имаш боен опит и няма и да го усетиш Wink
Кари, не се чуди, а действайте с мъжО   luvbed

Общи условия

Активация на акаунт