Отговори
# 705
  • Мнения: 2 274
Лелееееееееееее, Дани! Добре, че най-лошото е минало! Стискам палци Ангелчо да се възстанови бързо и да укрепне  Peace!

# 706
  • Мнения: 679



drebna, настръхнах! Дано всичко вече е зад гърба ви и занапред ви предстоят само положетелни емоции! Пожелавам същото и на себе си и семейството, както и на всички останали!

# 707
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656


Дани,  Hug! Бързо възстановяване на Ангелчо и само хубави неща оттук нататък!   bouquet

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 11:51 от goris

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 10 348


drebna голям ужас сте преживели. Sad Дано вече всичко е зад гърба ви и само здраве за напред!

# 709
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз все по-рядко влизам, но време никакво не остава. Сега сме вкъщи -  Митко е с ларингит.
Браво за хубавите новини момичета Hug
Дребна оттук-нататък само здраве желая на малкия Praynig

# 710
  • Мнения: 2 332


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МАМЧЕТА!!!
Пожелавам ви да бъдете все така красиви, нежни и свежи!!!


Мони, Дани - нека всичко лошо е зад гърба ви!!! Дано дечицата ни боледуват по-рядко, а когато се случва - да им минава бързо и леко!
На всички бремелинки - лека бременност!
И ние си бяхме в къщи с прекъсване 3 седмици - първо едната, после другата, после пак първата... луда въртележка  Grinning. Утре ще пробвам пак да пусна Гери на градина, а аз да се вясна на работа, че ще ме забравят Wink.

Хубав ден от нас!  Hug

# 711
  • Мнения: 881
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА КРАСИВИ,БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА НЕЖНИ И ДОБРИ,БЪДЕТЕ ЖЕНА С ГЛАВНО Ж!ХУБАВ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ Hug
ДАНИ,ДАНО ВСИЧКО ЛОШО Е ЗАД ГЪРБА ВИ PraynigЦЕЛУВКИ НА АНГЕЛЧО Hug
АЗ СЪМ СЪЩО ЗА МАЙСКА СРЕЩА Peace

# 712
  • Мнения: 2 673
Къде сте бре,  Sunglassesнещо ни угасна темичката....
Айде малко повдиг....
Ние сме добре. Дани в детска, аз се трудя. В събота я удряме на културно - масова дейност, посещаваме куклен театър. Много съм въудушевена, малкия също. Срещнахме Григче с Дана....умрех да се хиля на "Кой има магарешки уши" с Гъмов  Laughing В събота или неделя пак сме на театър живот и здраве от 10.30. В събота на 20- ти има "Трите прасенца" , а в неделя - Приказка за елфи. Първото е за деца над 3г , а второто над 4. Ако е хубова времето и сме ОК, ако искате свиркайте да идем дружно и може да пийнем кафенце след тва в Заимов. Mr. Green newsm78 #Crazy\емотиконите са на Дани\

# 713
  • Мнения: 1 328
Къде сте бре,  Sunglassesнещо ни угасна темичката....
Айде малко повдиг....
Ние сме добре. Дани в детска, аз се трудя. В събота я удряме на културно - масова дейност, посещаваме куклен театър. Много съм въудушевена, малкия също. Срещнахме Григче с Дана....умрех да се хиля на "Кой има магарешки уши" с Гъмов  Laughing В събота или неделя пак сме на театър живот и здраве от 10.30. В събота на 20- ти има "Трите прасенца" , а в неделя - Приказка за елфи. Първото е за деца над 3г , а второто над 4. Ако е хубова времето и сме ОК, ако искате свиркайте да идем дружно и може да пийнем кафенце след тва в Заимов. Mr. Green newsm78 #Crazy\емотиконите са на Дани\
Ние сме ги изледали тези, даже някои сме ги и повторили и потретили.. Зрителски интерес - голям  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 498
Привет и от мен!

Меги, честито! Лека бременност и едно прекрасно бебче накрая! Колкото по-рано, толкова по добре е май едно второ дете  newsm78

Дани, страшно е било при вас. Моля се вече да не ви сполетява никаква болест! А лятото - задължително на море и слънце!  Peace

Есма и моят корем е като че ли ще раждам всеки момент. Ние искахме момче, но потвърждението на пола малко ни стресна, едва ли не  - разочарова отначало, защото и на мен ми е пълна мистерия какво ще бъде с младеж. Лина е щастлива, обяснява постоянно как ще кръстим бебето ДАНИ или поне тя така ще му вика, независимо какво име му дадем  Laughing

Вече съм в отпуск до края, живот и здраве, но още не мога да се настроя на вълна почивка. Че за капак вчера и някакъв вирус или натравяне ме гепа, дано днес няма вече помен.

Чакам и аз предложения за среща майска Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 673
Привет дружина бойна!
Пак застой в темата.....
Събота ходихме на "Трите прасенца". Залата беше препълнена, даже имаше правостоящи. Баси интереса... ooooh!Като че сме на рок концерт Laughing На Дани му беше интересно, ама от вас никой не дойде, та на мен ми беше скучно посттеатралното кафе Tired Живот и здраве в събота или неделя пак сме там от 10.30.
Ронич, па нека да е Дани...та що.. Thinking от ногУ глава не боли Mr. Green
Бам в скайпа...

ДЕНИЧКА, предлагам заглавие - НОЕМВРИйски щъркелчета тракат с човки, хвърляме ботуши - слагаме пантофки!

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 18:49 от Кari

# 716
  • Мнения: 3 034
Привет, привет.

Не съм писала тук отдавна. Ние попътувахме малко, ходихме до Венеция, за съжаление, без Яя. Но е много малка още, а и времето беше кофти.
Следващия път, обаче, ще я вземем.

Иначе при нас нищо интересно - въртележка на пълни обороти.

Кari, следващата събота и аз играя в едно предсатвление , ако искате, може да дойдете да ме гледате. Мисля да взема и моите, че не са ме гледали отдавна. Laughing

# 717
  • Мнения: 3 718
Къде играеш Иве?

# 718
  • Мнения: 3 034
В Ариел 1 - на ул. Лидице.

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честит празник, момичета!Много здраве и късмет на всички, които празнуват днес!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт