Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 3

  • 47 217
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 454
Ехе, хора, какво правите? И нова тема сте пуснали, и до 4-та страница сте стигнали, докато се ослушвам аз. Обаче, честно да ви кажа, днеска направо щеше да ми изхвръкне сърцето от напрежение през последните 20-30 мин на серията. Големи вълнения, голямо чудо. Дано по-скоро да разберат кой, кой е, че ще си умра от нетърпение.

# 61
  • Мнения: 22 867


Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 17:41 от labrex

# 62
  • Мнения: 31 391
Мафиотските сцени ме отегчават много.

# 63
# 64
  • Мнения: 188
Лабрекс   bouquetхубави снимки

# 65
  • Мнения: 24
По принцип в Езел не харесвам нищо,освен очите и,но вижте тази снимка

# 66
  • Мнения: 158
Тоя глист направо м иде да го смажа, как ка го избрали точно физиономията му да е същата като ролята, гадна, гадна и в червата...няма ли да го праснат вече, заради него не ми се гледа филма.... няма ли някой да ми ми подшушне тайно какво става с него...
А Есмер...нямам шанс, като го гледам с кви мацки джъга.... Cry

# 67
  • Мнения: 8
Мафиотските сцени ме отегчават много.

И мен. PeaceИдват ми в повече. ThinkingДори когато започнат да стрелят натискам мутето на дистанционното Mr. Green
Заради тях изгубих първоначалния си интерес към филма. Sunglasses

# 68
  • Мнения: 454
Аз пък днес бях толкова шокирана от смъртта на директорката и толкова развълнувана от асоциациите на Али, че накрая нещо ми се губят моментите. Та някой ако може да ми каже, какво каза Авшар на баща си по време на закуската, че Есмер е убил внуците му или, че Есмер е отговорен за сделката с каптагона? Просто се чудя, защото ако е първото, нещо не ми се връзва последвалия телефонен разговор на Ниран.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 364
Аз пък днес бях толкова шокирана от смъртта на директорката и толкова развълнувана от асоциациите на Али, че накрая нещо ми се губят моментите. Та някой ако може да ми каже, какво каза Авшар на баща си по време на закуската, че Есмер е убил внуците му или, че Есмер е отговорен за сделката с каптагона? Просто се чудя, защото ако е първото, нещо не ми се връзва последвалия телефонен разговор на Ниран.

Ако не се лъжа, обвини Есмер и за двете. Заради дъщерята не можах да се концентрирам достатъчно и не съм сигурна, но гнусния глист (колко хубаво го измислихте) прехвърли вината за всичко върху Есмер.
Останах като гръмната, когата колата блъсна директорката - толкова ми беше мъчно за тази самотна и нещастна жена, особено когато Мерал се държа с нея като с боклук. Мерал не заслужава не само Езел, но и изобщо да има деца - само може да съсипва, отдавна и е минало времето за специалист, а е направо за  #2gunfire
Ендер и Глиста вече адски ми лазят по нервите. Ако скоро някой не ги гръмне, направо не знам какво ще правя!

# 70
  • Мнения: 263
Лелееее какво съм изпусналаааа #Cussing out
Сега ще вися в торентите досреднощ да тегля ooooh!
И много ме е яд,  че не мога да се включа с коментар, ама така е...тръгнах на работа, уж от утре...ама ме емнаха още от днес Tired
Ако знаете колко е смешно да четеш коментарите, като нямаш идя за какво става въпрос...страшни сте Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 1 433
Лелееее какво съм изпусналаааа #Cussing out
Сега ще вися в торентите досреднощ да тегля ooooh!
И много ме е яд,  че не мога да се включа с коментар, ама така е...тръгнах на работа, уж от утре...ама ме емнаха още от днес Tired
Ако знаете колко е смешно да четеш коментарите, като нямаш идя за какво става въпрос...страшни сте Hug
Чили, и аз съм в подобна ситуация, но до някъде Winkтъй като не издържах и зяпам сериите на турски, но нищичко не разбирам hahaha
та на мен коментарите ми помагат да се ориентирам в обстановката hahaha hahaha
и аз ще вися до среднощ да тегля серията ooooh! Embarassed

# 72
  • Варна
  • Мнения: 18 112
  bouquet

# 73
  • Мнения: 263
Галееее вече са го пуснали в Лапаче newsm44
Майкоууууу, а колко работа ме чака....едни ексели, едни договори трябва да чета....как ше ги съвместявам с тез' божествени очи....идея нямам....да взема да си остана в майчинство докато свърши сериала newsm78

# 74
  • Мнения: 118
запис Simple Smile   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт