Клюки(щастлива,тъжна днес)8

  • 10 750
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 317
И мойто дете е болно  Tired Сутринта ми звъннаха да я взема от яслата, че е с температура, а аз чаках да посрещам един посланник  в това време. И сега е с лека Т, с червено гърло и някакво гадно животно я е ухапало по крачето и сега е изрината по двете крачета.  ooooh!
Пате аз настръхнах само като го прочетох, камо ли ако го чуя  newsm43
На болничките пожелавам скорошно оздравяване  Hug

# 256
  • Мнения: 2 660
ей мацки, много едностранчиво гледате на нещата
а вие - вие какво ще искате то мъжа до себе си?
в една връзка процеса е взимане-даване...иначе не е симбиоза, а паразитизъм
а в това някой да иска нещо от теб и да ти се наложи да се понапънеш - ми няма нищо лошо

не се отказвайте от мечтите си....и не се опитвайте да се чувствате добре с лъжовни заблуди колко по-зле ще е иначе
то ще е така както си го направите
и сега може да ви е зле...а може и с мъж да ви е зле...някои и с двама са самотни....
въпрос на вътрешно светоусещане
не сте добре щото нямате мъже, а защото сте ок в СОБСТВЕНАТА си кожа....мъжа е част от живота - с или без него вие може да сте ок


И аз съм на същото мнение. Да се живее сам не е хубаво, човек се променя. Хубаво е да имаме някой до себе си, на когото да обичаме да даваме и който да обича да ни дава...

Не че ми се спори за мъже... Нещо не ми е ден. А като гледам колко болни, явно не съм само аз. Има нещо във въздуха, дано скоро се разсее...

# 257
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Криво ми е понеже се скарахме с гаджето и сега седя и си сдържам сълзите понеже детето още не иска да си ляга. Много е гадно.  Cry

# 258
  • Мнения: 2 660
За какво се скарахте?
Ако смяташ, че е безопасно да го оставиш сам, влез в банята да вземеш един душ и се нареви там. Аз така бих направила (в моя случай вече е неприложимо, откакто съм сама с хлапето).

# 259
  • София
  • Мнения: 3 648
Пате, не не съм зависима, освен, че мака ми взима малкия от градина, а и се е заела каката като има нужда от помощ в учението да идва да и помага. Това по собствена инициатива. Но човек се нуждае от одобрението и разбирането на родителите си. Поне аз се нуждая.

# 260
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 За глупости се сдърпахме, то и на мен по принцип си ми беше гадно понеже цял ден затворени и малкия с тия очи, гадно си е и ми дойде в повечко, та и той като ми се нахвърли и съвсем. Кофти е, че в такива моменти просто имам нужда да си поплача, пък не става понеже не искам Георги да ме вижда разстроена, не че не се усеща де, но да ме гледа в ред сълзи, ред сополи си е гадно. Абе имах нужда от малко повече разбиране и търпение, то е нормално да не съм в най-добрата си форма когато детето ми е болно.
 Нямаше как да отида в банята точно като го юркам да си ляга, та се сдържах, свикнала съм. Иначе и аз го практикувам това със заключването в банята.

# 261
  • Мнения: 73
за съжаление мъжете си искат своето внимание - както и ние - но понякога без да обръщат внимание какво друго ги заобикаля.

тук във Варна времето се развали. вчера бях на припек по бански, днес е мрачно, а сме поканени с щерката на събиране на една огромна тераса и щеше да ми е добре да се събера и да пообщувам с хора...дано да се пооправи малко

# 262
  • Мнения: 6 443
Здравейте и от мен за днес!  Hug

Не съм, мразя караници, а още повече мразя караници за дрени неща.Но така или иначе се случват и понякога е трудно да ги избегнем.  Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте!

Да напиша и аз една "Клюка"-снощи се обади бащата на детето ми и поиска да го заведа при него и родителите му за уикенда. Това се случва за първи път, откакто сме разделени окончателно. Днес ще ходя да го взема и очаквам промяна в поведението на детето, след като най-вероятно са му пълнили главата с глупости цял ден.

# 264
  • Мнения: 2 660
Е, може пък просто да се е позабавлявало и да са нямали време да му пълнят главата с глупости. Не бъди чрногледа предварително  Hug

Момичета, аз пък да ви питам - какво направихте с нещата от сватбата си? Разни там чаши, кошнички и други накупени джунджурии?

# 265
  • Мнения: 589
какво направихте с нещата от сватбата си? Разни там чаши, кошнички и други накупени джунджурии?
Нямала съм сватба- оженихме се "по комсомолски", само подписване.Като се разведохме, си помислих- еййй, поне не се правихме на маймуни пред стотина души гости с "горчиво" и т.н.
 

# 266
  • Мнения: 2 660
А аз още се червя. Наскоро едни роднини, които не виждаме много често ме питаха къде е мъжа... Повечето не знаят че сме разведени. Ами много ме е срам да им кажа. И на разни познати също....

# 267
  • Мнения: 589
А, що, какво срамно има?! На мен ми беше кофти да казвам "Разведохме се", защото всички се  спичат, все едно са в небрано лозе...Някои се опитват да те утешават( га че ли си отишъл да им ревеш на раменете), други направо си почват с "Ихх, ама личеше си му на тоя бурсук, че не е стока..." ( като че ли си им казал "Да поплюем дружно!")...А и една друга категория познати има- дето се отдртпват тотално, мислейки си- ооо, тя сега с тези проблеми, най-много за някаква помощ да дойде да реве, я по-далечко...Като че ли развода е заразна болест hahaha

# 268
  • Мнения: 2 660
Ами не знам. Аз го чувствам като нещо толкова лично... И ми е неприятно, че ще ме приказват. Например разни стари съученици, с които контактувам във фийсбук... Ще има да си приказват: ти знаеш ли какво е станало с едикоя си, развела си, дете има.... Аз и за това на никой не казвам. А ми се ще да се почувствам по-свободна в това отношение, чувствам се неприятно все да лъжа и да си измислям.

# 269
  • Мнения: 2 011
А, що, какво срамно има?! На мен ми беше кофти да казвам "Разведохме се", защото всички се  спичат, все едно са в небрано лозе...Някои се опитват да те утешават( га че ли си отишъл да им ревеш на раменете), други направо си почват с "Ихх, ама личеше си му на тоя бурсук, че не е стока..." ( като че ли си им казал "Да поплюем дружно!")...А и една друга категория познати има- дето се отдртпват тотално, мислейки си- ооо, тя сега с тези проблеми, най-много за някаква помощ да дойде да реве, я по-далечко...Като че ли развода е заразна болест hahaha
Така си  е Олимпия!
Аз казвам да не ми се извиняват и  за нищо да не съжаляват защото аз не съжалявам за нищо ... Simple Smile Аз съм щастливо разведена жена !! И ми  е по-добре тека и хич не ми пука да казвам , че съм разведена - но виждам много интересни реакции ... _ ох , съжалявам , Извинявай не знаех , сега ти  е много трудно ...и пр. - някакски ги възприемам тези фрази ама като ме погледнат  все едно съм белязана с нещо , всъщност ме поглеждат вече като  стока втора ръка , бракувана, употребена - Ама на мен не ми пука , и не ме с срам да кажа че съм ПАРЯСАНА  Joy hahaha bowuu

Общи условия

Активация на акаунт