хомеопатични хапчета за зъбки

  • 30 104
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 110
И ние чакаме първото зъбче. Давам ДЕНТОКИНД и съм много доволна.  PeaceВеднага го успокоява. Мажа венеца и с гел Дентинокс, но ми се струва, че го облизва ин полза от него никаква.

# 61
  • Мнения: 1 053
Мами,ако някоя от вас е давала дентокибнд на бебето си,неко сподели след колко време имаха ефект таблетките?Аз давам ве4е 10 дни и до сега нищо.Давам по 6 на ден.Благодаря  Simple Smile

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз съм много доволна от дентокинд.Успокояваше малката    .Предполагам обаче , че може да не действа така на всички бебенца.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 7 802
И аз давам около 10 дена вече, по 3-4 на ден. Понякога има ефект, понякога не. Май ги давам за мое успокоение. Когато му избият ще се оправи  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 2 430
Таблетките не съм ползвала,слагам крема на Дентокинд или Пансорал.
Но все пак зъби си растат,и няма ,поне аз не съм открила лекарството чудо ,което да им спре това дразнене.

# 65
  • Мнения: 860
Аз също съм давама но 3 пъти на ден, и бях доволна имаше ефект, той беше доста по спокоен. Доволна съм от тях.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 524
Мами,ако някоя от вас е давала дентокибнд на бебето си,неко сподели след колко време имаха ефект таблетките?Аз давам ве4е 10 дни и до сега нищо.Давам по 6 на ден.Благодаря  Simple Smile
всичко което съм давала за зъби е имало ефект, но краткотраен.  Rolling Eyes

# 67
  • Разград
  • Мнения: 518
Давах за кратко Дентокинд и след като видях, че не им действа започнах да мажа с Дентинокс.
Когато му избият ще се оправи  Mr. Green
Абсолютно вярно  Laughing

# 68
  • Мнения: 1 473
Давах Дентокинд, но не се забелязваш особен ефект. Просто в един момент, като избие зъбчето спираше да плаче и да е нервен. До тогава нито гелове, нито хапчета помогнаха особено, но поне се успокоявах, че правя нещо, за да облекча болката.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз давам, макар и не редовно, но ефекта е всеки път различен. Давам основно вечер и през нощта. Вечер дори й слагам една таблетка в АМ и като че ли спи по-спокойно. Нощно време като се размрънка от зъби- давам една таблека, успокоява се и заспива.

Дормикинд например не й действа въобще. Имам чувството, че действа като наркотик- Алекс се изпълва с енергия и няма заспиване Mr. Green

# 70
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Никакъв ефект не съм видяла от Дентокинд-а, дори малко, за заблуда нямаше.

# 71
  • Мнения: 1 740
Аз съм много доволна от Дентокинд. Давам по 3 таблетки на ден.

# 72
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
Мами,ако някоя от вас е давала дентокибнд на бебето си,неко сподели след колко време имаха ефект таблетките?Аз давам ве4е 10 дни и до сега нищо.Давам по 6 на ден.Благодаря  Simple Smile
спри да го даваш по толкова много - 6 табл само един - два дни, после по 3 до 4 на ден. Ефекта е временен - не се успокоява, а само спира да мрънка и след около час - два почва пак по старому.Колко е голямо детето?Само ако е над годинка може по 6.

# 73
  • Мнения: 1 053
В листовката пише 4е може да се дават максимум 6.А и 4етох 4е действат с натрупване.И аз питам след  колко време горе долу има ефект?

# 74
  • Бургас-Несебър
  • Мнения: 56
В листовката пише 4е може да се дават максимум 6.А и 4етох 4е действат с натрупване.И аз питам след  колко време горе долу има ефект?
С доктор говорила ли си?Ако за 10 дни няма ефект - няма смисъл да даваш въобще.Всяко лекарство до 24 часа трябва да дава някакъв ефект

Общи условия

Активация на акаунт