хомеопатични хапчета за зъбки

  • 30 105
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Аз давах дентокинд и съм доволна Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 504
В момента давам Калкареа карбоника. Много съм доволна, въобще не разбрах кога му изникна първото зъбче. За второто бях подготвена. То проникна по трудно, но пак беше много по-добре отколкото очаквах. А и ни го изписаха и против грип, настинки. Дано не се разболява Марти.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Хамомила съм давала и Дентокинд

# 93
  • Мнения: 3 211
Може да се дава доста продължително време без прекъсване , няма странични ефекти , даже е желателно да се дава  по- продължително защото хомеопатичните действат с натрупване .Аз лично съм го давала непрекъснато по 2- 2.5 м.особено когато никнеха кътниците .

Не е вярно, че действат с натрупване. Бъркате ги с билковите добавки.
Едно хомеопатично, ако не подейства до 3-4 дни, няма смисъл да се пие, значи не е предписано правилно.

vickityyy, не е против грип и настинки  Naughty Така, както си го написала ще почне някой да го дава при грип и настинки. На нас ни го предписаха, защото имаше сополи и слаба темп. при зъбоникнене, а не в следствие на грип или настинка.
Моля ви, когато пишете за лекарства, пишете само когато сте сигурни. Много хора четат и после прилагат направо на бебетата си без консултация с лекар и после стават усложнения Tired

# 94
  • София
  • Мнения: 504
Може да се дава доста продължително време без прекъсване , няма странични ефекти , даже е желателно да се дава  по- продължително защото хомеопатичните действат с натрупване .Аз лично съм го давала непрекъснато по 2- 2.5 м.особено когато никнеха кътниците .

Не е вярно, че действат с натрупване. Бъркате ги с билковите добавки.
Едно хомеопатично, ако не подейства до 3-4 дни, няма смисъл да се пие, значи не е предписано правилно.

vickityyy, не е против грип и настинки  Naughty Така, както си го написала ще почне някой да го дава при грип и настинки. На нас ни го предписаха, защото имаше сополи и слаба темп. при зъбоникнене, а не в следствие на грип или настинка.
Моля ви, когато пишете за лекарства, пишете само когато сте сигурни. Много хора четат и после прилагат направо на бебетата си без консултация с лекар и после стават усложнения Tired
Никъде не съм написала, че на всяко дете ще подейства като на моето. Много добре знам какво съм написала и по какви причини го пие МОЕТО дете. Също никъде не съм казала "пийте без да се консултирате с лекар". Меко казано е безотговорно да се дава каквото и да е лекарство на малко дете без да е поискано лекарско мнение. А и моето дете не го пие, защото е болно, а за да му се засили имунната система и да не се разболее. Има разлика.

# 95
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Дентокид,при малката действа безотказно! Peace

# 96
  • Мнения: 1 053
Дентокинд  Peace,давам откакто беше на 6 мес,не съм ги прекъсвала и много помагат.

# 97
  • София
  • Мнения: 2 082
Давам Дентокинд, но не всеки ден. Противник съм на излишното даване на лекарства, било то и хомеопатични. Сега се опитват да излязат шест зъба наведнъж и му давам вечер преди да легне да спи и през деня, когато почне да се оплаква - успокояват го много бързо  Peace

# 98
  • Мнения: 940
давам всеки ден calcarea phosphorica 9ch и chamomilla vulgaris 9ch когато е по-нервен  Peace

# 99
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
В момента давам Калкареа карбоника
Искрено се надявам да си се объркала и да даваш калкареа фосфорика,а не карбоника.
Иначе при моя синковец нищо не помага.Пробвали сме всичко,ама всичко и тц. Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 59
Дентокинд

# 101
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Цитат
В момента давам Калкареа карбоника
Искрено се надявам да си се объркала и да даваш калкареа фосфорика,а не карбоника.
Иначе при моя синковец нищо не помага.Пробвали сме всичко,ама всичко и тц. Crossing Arms
И двете лекарста биха помагали, ако са предписани от хомеопат след преглед  Peace

# 102
  • Мнения: 184
Момичета а как точно давате Дентокинд?В смисъл как го разтваряте-пробвах и при мен не се разтвори напълно

# 103
  • Мнения: 350
Давам Дентокинд, доволна съм.Аз направо ги слагам в устата и детето ги смуче,разтварят се за секунди.

# 104
  • София
  • Мнения: 2 082
dididv Разтварям ги в малки водичка, разбърквам и изсипвам в устата  Wink Не се разтварят напълно, наистина, но това да не те притеснява  Peace

Общи условия

Активация на акаунт