Отговори
# 1 050
  • Мнения: 27
Честито и от мен на Стефи! Дано да е доволна, независимо как е родила. А малката е и моя адашка, че и почти колкото мен се е родила Simple Smile

# 1 051
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честито на Стефи! Дано всичко е минало добре и е успяла да роди нормално!  Praynig

Елениа, KayRenn, радвам се, че ви виждам сред нас!  Hug

# 1 052
  • Мнения: 705
Наистина дано е успяла да роди вагинално, но дори и да не е, поне малката със сигурност е била готова и е получила коктейл от хормони, които да я подготвят за широкия свят!  Hug
Чакаме те, Стефи!   bouquet lovekiss

# 1 053
  • Мнения: 961
Честита Елена на Стеффи! Да расте здрава, усмихната и много, много щастлива!   bouquet
Дано всичко е минало нормално и скоро Стеффи да се включи!  Hug

# 1 054
  • Мнения: 1 266
Честито на мама Стефи  bouquet Да расте много здрава и щастлива малката Елена Hug

# 1 055
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Страхотна новина!
Днес, като дочитах последните страници от темата, имах някакво странно усещане, че Стеффи няма да дочака датата за секцио Simple Smile.

# 1 056
  • Мнения: 9 460
Няма ли някой близък нейн познат,който да се включи с повече инфо за нея и бебето? Rolling Eyes

# 1 057
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
И аз се присъединявам към честитящите и се надявам мама Стефи и бебе Елена да са добре Simple Smile  bouquet
И всичко да е протекло по-най добрия вариант за майката и бебето Simple Smile

# 1 058
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Включвам се като страничен наблюдател на темата.

Честито на Стеффи за бебето и много щастие й пожелавам  Hug Искрено се надявам всичко с раждането да е протекло добре и удовлетворяващо за нея.

# 1 059
  • Мнения: 9 052
честита малка Елена Стеффи!
Много щастие  Hug

# 1 060
  • Мнения: 1
Здравейте,
най накрая и аз успях да се включа в темата, аз също съм от майчетата успели да родят нормално след секцио.
Възстанових се много по-бързо в сравнение с първото раждане (след секциото имах усложнения), този път нямах следродилна депресия и изживяването е невероятно, а и най-важното самото раждане протече много по-бързо (първият път - 12 часа и след това секцио, а сега около 4 часа бяха силните болки - не беше толкова страшно Simple Smile)
Второто ми раждане беше 8 години след секциото. Просто този път мислех много по-позитивно и си казах че ще успея да родя нормално (или поне ще опитам) за ужас на всички мои познати и близки. И мен се опитваха да ме разубедят, но се радвам че попаднах на страхотен гинеколог който ми каза да не се притеснявам, ако нещо не се получава както трябва винаги могат да направят секцио по спешност - затова са лекарите в болницата.
Леко раждане

# 1 061
  • Мнения: 705
Нелина, много се радвам за теб!  Hug
Би ли споделила с нас кой е лекарят и може би нещо като кратък разказ? Май съм пристрастена към истории за хубави раждания.  Blush Как се реши на това? Лекарят ти веднага ли се съгласи? Преди термина ли тръгна бебчо? И изобщо всякакви подробности.  Flutter

# 1 062
  • Мнения: 1 266
Нелина, и мен живо ме интересува Hug Би ли споделила при кой лекар и къде роди, аз в момента съм в процес на издирване на бг доктор, който да е с две ръце за нормално раждане след секцио Hug
Благодаря ти предварително Hug

# 1 063
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
nelina_n, браво на теб! И аз много ще се радвам, ако споделиш повече!  Hug

# 1 064
  • Мнения: 147
Здравейте милички!Извинявайте , че ще ви досаждам , но имам нужда да споделя .Бях ви писала по-рано да споделя за моето секцио , но от два дни съм изпаднала в някаква депресия , даже днес не сме излизали с малкия .
Накратко : след прочетени разкази за раждане се обвинявам  , че през първата ми бременност не съм се информирала достатъчно , за да разбера , че не трябва да ям за двама и бебето да стане едричко за мен (пък и д-ра който ми водеше консултацията 8 месеца  не ми е споменал , че имам тесен таз - 19см.  въпреки че ме измерваше всеки път, това ми го каза д-ра който ми определи планово секцио заради вероятно едро бебе и равномерно тесен таз).Та ако се бях хранила по-оскъдно и бебето беше по-слабичко най-вероятно нямаше да ме режат.

Общи условия

Активация на акаунт