Бебенце след развод

  • 6 901
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Скъпа dmg, ние писахме миналата година, ама кой да чете. Явно някои теми тук са само да си чешем езиците. Щеше да си спестиш 1200 лв. поне.
Опитали сте се да прецакате системата и не сте успели. Случват се такива неща.
Даже наскоро имаше и друга такава тема.
Карате ме да съжалявам, че съм споделила!
И за да не съм голословна - тогава се консултирахме с една адвокатка. Тя тогава каза - нямате проблем, трябва само декларация  #2gunfire
Е, сега си сърбаме попарата Sick

# 16
  • Мнения: 4 916
И какво си ги размахала сега тези пистолети? Сърдиш се, че тук са ти казали нещо различно от това, което си искала да чуеш ли?

# 17
  • Мнения: 18
Пистолетите са за адвокатката, която ни подведе, а не за вас.
Споделих какво се е случило, защото получих няколко запитвания на ЛС от жени с подобен проблем.
Защото наистина е проблем. А не опит за прецакване на системата или каквото и да е друго!
Ако имаш още въпроси, моля отправи ги на Лични

# 18
  • Мнения: 4 916
Авторке,
цитирала си ме, няма какво да ме насочваш към лични. Рискувала си - загубила си, случват се такива неща. Следващия път когато те напъне мерак да прецакваш системата, ще се замислиш повече.

# 19
  • Мнения: 18
 #Cussing out ТИ НЕ УСПЯ ЛИ РАЗБЕРЕШ, ЧЕ НЕ СЪМ СЕ ОПИТВАЛА ДА ПРЕЦАКАМ НИКОГО???????!!!!!!!
Умееш ли да четеш и да вникваш в това, което си прочела?????
Извинявам се на всички останали за тона, но се чувствам обидена от подобни необосновани твърдения Hug

# 20
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
dmg, незнам какво да коментирам по отношение на колежката, която те е подвела. За жалост, има много такива колеги... А странното е, че повечето от тях са популярни и печеливши. Аз затова залагам на не толкова известните.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 649
Сигнализирай в адвокатската колегия и посочи размера на вредите, които си претърпяла (разноски за водене на дело, неимуществени вреди). Може да я накажат, може да я разследват, може и нищо да не предприемат, но все пак нека да има някъде по деловодството им подобен сигнал. Това не е просто подвеждане, това е груба некомпетентност - презумпцията за бащинство се учи  в 3 курс. Студент би ти отговорил правилно на въпроса...

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 18:17 от Flip

Общи условия

Активация на акаунт