Asi / Гордата Аси - 5-та тема

  • 32 903
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 375
Мата, аз тоз коктейл го предпочитам в спалята - някъде из чаршафите smile3521 smile3521 smile3521

бих се напила до безпаметност с него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ми разпасали сме се я, наште мъже като са на работа аз кво съм виновна - то това е хормон можеш ли да му кажеш нещо я?

# 17
  • Мнения: 295
ейй докопах се и аз до тук  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
цял следобяд нямам нет в офиса и накрая си викам я.................една такава дълга и си тръгнах най безцеремонно.....

Тинче   bouquet

а относно Генерала - моля ви  smile3513

всяка жаба да си знае гьола........ а тя да не рови в тинята на нашия гьол  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

нека са си щастливи двамцата, ама в тези темички той си е наш и нито един КОСЪМ негов не давам  Naughty


Най- накрая някой да удари по масата! Евала
Каква Бурчин кви пет лева. В нашия микросвят тук тя не съществува и няма място за нея!
А пък се надявам скоро и в микросвета на Мурад да няма!
Не съм злобен човек, ама като го гледам какъв ми е сладичък и  тази "баничка с извара" до него, направо ми става гадно!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 423
Мата, аз тоз коктейл го предпочитам в спалята - някъде из чаршафите smile3521 smile3521 smile3521

бих се напила до безпаметност с него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ми разпасали сме се я, наште мъже като са на работа аз кво съм виновна - то това е хормон можеш ли да му кажеш нещо я?

Сега вече наистина чао приемете този поздрав от мен мисля че на фона на Демирчо като я слушате ще си представите много ясно какво ме вълнува в момента......
http://www.vbox7.com/play:3c0d2e83
Чао!

Леле мила съвсем изкуках, то вярно при вас младежки хормони ама при мен критиката май яко друса!

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 17:06 от MATA KOSMATA

# 19
  • София
  • Мнения: 375
Мата има ли значение дали е хормон или критика - важното е че ни друса нещо - а що това нещо що да не е Мурат  hahaha hahaha hahaha hahaha

кво му е на момчето я къв е убавец - всичко си има /надявам се/.........

моля да ме извините но днес е петък - привечер при това и вече ме избива само на простотия
  bouquet  bouquet  bouquet

Иве ако не стане с бой по масата ще предприемем други мерки да се сети Бурчин къде трябва да иде - там да и ипокажат Босфора и да се мята - тъкмо ще се отърве  Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1
А това езиче е за мен! Моля, моля, не се пререждайте! Обичката може и да му я вземете не ми трябва. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 17:19 от jasemin

# 21
  • София
  • Мнения: 5 334
Не ми благодарете, темичка пуснах просто. Grinning

Промяна в профила малко... Мнения?! Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 2 423
Мата има ли значение дали е хормон или критика - важното е че ни друса нещо - а що това нещо що да не е Мурат  hahaha hahaha hahaha hahaha

кво му е на момчето я къв е убавец - всичко си има /надявам се/.........

моля да ме извините но днес е петък - привечер при това и вече ме избива само на
  bouquet  bouquet  bouquet

Виж допълнението към горния ми пост

# 23
  • Мнения: 422
На този Демирчо сте му хвърлили мерак  Mr. Green Mr. Green , какво ли ще си помисли ако види какво сте писали  ooooh! няма да стъпи в България  Joy , а тая Бурчин - не мисля,че е грозно момичето,ама нали си го обичкаме и  Twisted Evil айде да почва вече филма  #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 375
На този Демирчо сте му хвърлили мерак  Mr. Green Mr. Green , какво ли ще си помисли ако види какво сте писали  ooooh! няма да стъпи в България  Joy , а тая Бурчин - не мисля,че е грозно момичето,ама нали си го обичкаме и  Twisted Evil айде да почва вече филма  #Crazy

що да не стъпи ние няма да му вадим зъб я......

само хубави неща, но ако ще стъпва без Генерала - за да не и се налага да реве на момичето не за друго  hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 422
как що..ще вземето да го откраднете момчето  Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 1
то по принцип се краде момиче ама ние ще крадем....Муратчо Joy Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 375
всеки краде това от което има нужда  hahaha hahaha hahaha

както се казва в махалата - всичко което не е вързано със стоманен синджир е мое  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 422
аа като гледам каква голяма тайфа фенки сте..няма да Ви е много трудно Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 375
аа като гледам каква голяма тайфа фенки сте..няма да Ви е много трудно Joy
по този въпрос една максима която много тача

с трудното се справяме лесно, а невъзможното ни отнема малко повече време......

и като виждаш под аватара ми какво пише, не мисля че ще срещнем трудности  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
еле пък с мойта зодия овен - просто няма шанс  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт