Вила Жана в Крапец

  • 7 761
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Случайно попаднах на вила Жана в с.Крапец в интернет. Първата статия, която прочетох в друг форум провокира интереса ми. И тъй като сега съм в отпуск и имам повече време, реших да се поровя в интернет. Доста се порових. Това, което е писано от 2009 г. досега е много меко и възпитано. Но това, което намерих отпреди 6-7 г. за собственика на вилата различни жени, е направо гадничко. И едва ли всичко това е писано само от една незадоволена дама, която иска да очерни собственика "пластичния хирург".  Първиначално наистина си помислих, че някой иска да очерни зъболекаря,  но от всичко прочетено си вадя друго заключение. Но това си е мое мнение.
А що се отнася за с.Крапец, не съм ходила и може би наистина е райско кътче. Тази крайна северна част на българското черноморие въобще не ми е познато и ще го посетя. Дай боже тази година.
И дай боже повече положителни емоции на всички!

# 16
  • Мнения: 0
   Е, г-н niko6 поздравявам Ви, бях решила да не пиша повече на тази страница, защото съм описала всичко, което е необходимо за един евентуален  посетител на вила „Жана“ с. Крапец, но вие ме провокирахте. Ще добавя още един коментар и се оттеглям, всеки сам ще прецени за себе се какво да прави. Потребителите на този форум не са толкова глупави, колкото си мислите.
   Няма да коментирам нещата, които сте писали по мой адрес, вижда се че са писани от човек,  отчаяно опитващ се да защити вече опетненото  име на вила Жана с. Крапец. Явно наистина не сте стабилният, семеен мъж,  за какъвто се представяте, щом  си позволявате да пишете такива неща по мой адрес – гнусно е дори да ги чета. Щом толкова подробно знаете къде спят собствениците, семейството им, близките и персонала, може би сте един от техните приятели. Това разбира се обяснява факта, че сте доволен от услугите, които предлага вила Жана, с. Крапец.
   Прав сте и за още нещо, наистина публикувах историята на моето семейство относно главоболията, които ни създаде вила“Жана“ с.Крапец на колкото се може повече места. Просто истината е че ако живеехме в държава, където законите се спазват, този форум нямаше да съществува, а още 2009г., когато първият потребител dozor  се е опарил щеше да подаде жалба и въпросният  обект нямаше да съществува, докато не поправи пропуските в обслужването си. А първата дама измамена от господина(собственик на вила Жана, с. Крапец) нямаше да се срамува, страхува и с гордо вдигната глава щеше да разкаже всичко на съответните власти и да запази достойнството си, защото щеше да знае, че всяка лъжа и измама се наказва. За съжаление живеем в БГ и е необходимо взаимно да си помагаме и съветваме чрез тези форуми.
  Публикувах историята си за да може да се види от всеки търсещ информация къде да почива, но само под едно име nnadya. Колкото и да не ви се харесва, явно има доста други хора, които много меко казано недолюбват  собственика на вила Жана, с.Крапец   и също са отсядали в мизерията, която съм описала. Лично аз останах потресена от историите на измамените дами, но ги призовавам да не оставят нещата така, а да си търсят правата. Що се отнася до мен аз съм направила, това  което е необходимо и ако има резултат ще го публикувам.
Това е от мен, надявам се че съм ви била полезна. Весело лято, не оставяйте с грешно впечатление, с.Крапец е хубаво място за почивка, има прекрасен хотел“Яница“ (поне на нас много ни допадна), където ние продължихме почивката си, а също и други китни къщи и вилички. Слънчева и усмихната отпуска.

# 17
  • Мнения: 0
"Надя", бъдете здрава и в душевен комфорт! Реклама на хотел "Яница" никога не е излишна:) Важното е, че в БГ, срещу която вие така ревностно роптаете, но която така кротко обитавате всеки може да оплюе всеки, без право на обратна връзка. Съжалявам ви. Такива усилия, такъв стремеж към емоционално задоволяване, такова създаване на пожар на фалшив профил след фалшив профил тук, че и в другите сайтове... Дано си струва, само заради едното ви накърнено женско его да злоупотребявате с предимствата на интернет. Всъщност няма никакво значение с кой псевдоним се представяте, защото падението ви е пълно. Макар че има една приказка, че винаги може и повече:)

# 18
  • Мнения: 1
az puk sum si suvsem istinska (za 6tastie ne poznavam li4no geroia - razkrasitel)..... no imam mnogo blizka priyatelka, su6to istinska persona, oparena ot vuprosnia gospodin & Co. 

# 19
  • Мнения: 0
Аз съм също една от потърпевшите!!!!

на всички ни е ясно, че зад niko6 и всички останали фалшиви профили, се крие една и съща личност.....една госпожица, която не само няма какво да прави през работното си време, ами е посветила и личното си такова на една .....вече изгубена кауза!!! Явно журналистическите и способности не са на нужното ниво.....,  вместо да се посвети на любимия  баскетбол, се занимава с една мизерна "Вила Жана", и с още по мизерня и собственик!!!

Всичко написано срещу собственика е вярно!!!! Аз самата сам го изпитала!!!

Там ще ви посрещнат подобаващо, ще ви обещават звездите.....и "нашата къща"......но ще ви изпратят унижени.......и най вече............с олокетена банкова сметка!!!!

"НАШАТА КЪЩА", както измисленият Доктор я нарича, е построена с МОИТЕ и ВАШИТЕ  ПАРИ !!!!


Помислете си дали да почивате на това място.!!!!!



Р.С.
И в заключение.....Хигиената е под всякаква критика............!!!!! И то при положение , че нашия лъжец е "пластичен хирург"!!!!

# 20
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен,

вече съм убеден, че трябва повече да уважавам жена си. Като чета тук на какво е способна една озлобена жена и оценявам моята си. Всеки път си казвам, че няма накъде повече да се изложите, но с изненада откривам, че потенциалът на човешката злоба е необятен.Говорихме за вила и за море, а дискусията се изроди в разфасоване на някакъв клетник, който излиза, че или е толкова велик, или няма нищо по-опасно на този свят от незадоволената и пълна с комплекси жена, щом според сценария, който се разиграва тук е толкова отчаяна от живота, че си плаща, за да купи щастие, чувства и интимност. Радвам се, че се ожених млад и сега разбирам какво им е на моите побратими мъже, които още търсят своята Жулиета. Имам дъщеря и откакто влязох в този форум вече съм категоричен, че ще направя и невъзможното като порасне да живее така, че да не ме е срам от постъпките й и да не губи никога разсъдък до такава степен, че животът й да е подчинен на среднощното будуване по форумите. Не се обиждайте госпожо, но изпитвам жал към вас. Вземете се в ръце, убеден съм, че сте стойностен човек и като такъв не е късно да се върнете към истинските стойности в живота. Ако наистина искате да поговорите с някого, насреща съм. Не, че мога да да помогна с кой знае какво, но не ми е приятно да виждам как някой пропилява живота си огорчен от себе си. Веднъж живеем, нали така? Поздрав: Никола Йолов

# 21
  • Мнения: 0
Хей, жено......."Никола Йолов"....Simple Smile)) Иска ти се да си женена, ама не си !!! И стига драска вече в тая празна ясла. Толкова си смешна и прозрачна, че ако можеш да се видиш от страни, от срам ще побегнеш!!!! Ама ти дали имаш такъв?!

# 22
  • Мнения: 0
Госпожо на 45,

виждам, че нищо не е в състояние да ви утеши. Наистина съжалявам! Това, което сте преживяла трябва да е било отвратително. Мисълта ми беше, че винаги има изход, важното е човек да го потърси, да приеме подадената му ръка за помощ. Огледайте се, сигурен съм, че около вас има приятели, които не подозират за душевната ви болка, но няма нищо срамно и страшно в това човек да изпадне в трудност. Разбира се, че с напредването на възрастта е по-тежко да се съвземем, но всичко ще бъде наред! Много сте се настроила негативно, агресивен ви е подхода и отвсякъде си мислите, че ви дебнат врагове, но най-големият ви враг сте си самата вие. Тази история в началото ми се струваше абсурдна, след това ми стана смешна, но като гледам колко сте наранена, а отблъсквате всеки опит за помощ... недейте, вдигнете глава! Какво толкова е станало, нали сте жива и здрава в крайна сметка!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 259

Интересна тема от потребители с по 0 мнение, току-що регистрирани.. дали не е време някой модератор да й сложи едно ключе, ей така профилактично. Не знам как е, ама на мен това ми прилича на "войната на хазяйте"...... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт