Парадонтоза-модерно "лечение" в Бьлгария 2009?

  • 265 215
  • 706
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 529
Да побутна малко темата

След като д-р Събева е излязла в отпуск по майчинство, препоръча ли някой свой колега? Някакви мнения за Ирена Георгиева?

# 556
  • Мнения: 16
За Бургас д-р Зигов е много добър, но много трудно се взима час при него

# 557
  • Мнения: 6 529
Някой лекувал ли се е с лазер „Smartfile“?

# 558
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Тъкмо намерих темата, зарадвах че има и добър специалист и във Варна и сега пак търсене.

# 559
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Моля за много добър парантодолог в София!
 
Мнение за  DentaTime-на ул" Георги Павлов" 39-    д-р Радослав Симеонов?

Последна редакция: чт, 11 окт 2018, 14:19 от didiela

# 560
  • Мнения: 327
Моля за много добър парантодолог в София!
 
Мнение за  DentaTime-на ул" Георги Павлов" 39-    д-р Радослав Симеонов?
Аз от месец ходя при др Силвия Петкова в Биодент, елин пелин, но имат и в София. Бяха ми пепоръчани и др Коцилков и др Шулева, но не стигнах до тях. От тази съм с доволна засега.

# 561
  • Мнения: 6 529
Каква паста за зъби ползвате срещу пародонтоза?

# 562
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Тази, но не тази цена.

Само да уточня, че моят стоматолог ми каза, че тази паста не трябва да се ползва от хора, които са със здрави зъби.

# 563
  • Мнения: 68 658
Тази, но не тази цена.

Само да уточня, че моят стоматолог ми каза, че тази паста не трябва да се ползва от хора, които са със здрави зъби.

Може би здрави ВЕНЦИ?
Защото зъбите едва ли някой ги оставя нелекувани....

# 564
  • Мнения: 10 210
Тази, но не тази цена.

Само да уточня, че моят стоматолог ми каза, че тази паста не трябва да се ползва от хора, които са със здрави зъби.
Хм, много интересно. Защо ли. 🤔

# 565
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Laughing Добре, Тета, които нямат проблеми с венците. Пастата съдържала съставка, която не е необходима при хората със здрави венци.
 

Обаче има хора, които не си лекуват зъбите.

# 566
  • Мнения: 6 529
Защото на мен пародонтоложката ми каза, че пастите за за зъби, които се продават на общия пазар, а не в аптеките, дори и да пише, че са за пародонтоза и против кървене на венците /пародонтакс,  лакалут и т.н/ никаква работа не вършели и ми изписа една, която на промоция беше 7 лв от аптеките и то в определени аптеки ги зареждали.
Абсолютно отрече и водата за уста Листерин  newsm78

# 567
  • Мнения: 68 658
Вода за уста също не ползвам. Микроби в устата винаги ще има и не те са проблема. Нито могат да се ликвидират до нула и средата да стане стерилна.
Проблем са джобовете, които не могат да се почистват в дом.условия.

# 568
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Защото на мен пародонтоложката ми каза, че пастите за за зъби, които се продават на общия пазар, а не в аптеките, дори и да пише, че са за пародонтоза и против кървене на венците /пародонтакс,  лакалут и т.н/ никаква работа не вършели и ми изписа една, която на промоция беше 7 лв от аптеките и то в определени аптеки ги зареждали.
Абсолютно отрече и водата за уста Листерин  newsm78

Сподели каква паста за зъби ти е препоръчала.

# 569
  • Мнения: 6 529
Защото на мен пародонтоложката ми каза, че пастите за за зъби, които се продават на общия пазар, а не в аптеките, дори и да пише, че са за пародонтоза и против кървене на венците /пародонтакс,  лакалут и т.н/ никаква работа не вършели и ми изписа една, която на промоция беше 7 лв от аптеките и то в определени аптеки ги зареждали.
Абсолютно отрече и водата за уста Листерин  newsm78

Сподели каква паста за зъби ти е препоръчала.


Вода и паста за зъби Perio Aid

Общи условия

Активация на акаунт