Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Парадонтоза-модерно "лечение" в Бьлгария 2009?

• 245 431
  • 662
  •   1
Отговори
# 660
Др Рахвалиева  в София   http://zabolekar-bg.com/   
 Съпруга ми е с Пародонтит  - напреднал. От повече от  година се лекува при Др Рахвалиева и състоянието му се подобри драстично. Прочетох, на зад в постовете, че след операция с костозаместващо вещество е имало  болка и продължително страдане, при него нищо такова не се случи, изключая дискомфорта при хранене, а операциите бяха две, през някакъв малък интервал от време - 10тина дни. Имобилизацията на зъбите  тя му направи със шина, без да умъртвява живи зъби и сега е на поддържаща терапия, която е по-скоро хигиенична, отколкото лечебна - никакви медикаменти, само почиствания със улразвук и спрей... Оказа се, че години на ред преди не само е бил лекуван неправилно, но и никой не е обяснил нещо елементарно: как сам да си помогне, миейки  зъбите по точно определен начин.

Здравейте, каква е цената на подобна операция за слагане на костозаместващо на 1 зъб при вашата стоматоложка- др Рахвалиева. БлагодаряБлагодаря

# 661
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър пародонтолог в Пловдив за консултация. Изтетох темата, но бих се зарадвала, ако някой изкаже по - актуална информация Simple Smile Става въпрос за свличане на венец на един зъб, та искам да направя консултация със специалист.

# 662
Здравейте,

Ще изчета по-обстойно темата, но някой може ли да сподели ориентировъчни цени за лазерно лечение на парадонтит. В клиниката Мастърдент (София), ми назначиха няколко процедури лазерно  лечение с NDYag лазер. Една процедура струва.. 400 лв. Намирам крайната цена за твърде висока, но все пак не съм запозната и с цените на останалите места. Нямам обичайните симптоми на парадонтит, венците ми кървят сравнително рядко. Съответно бях изненадана от наличието на два джоба с дълбочина 9 мм.

Общи условия

Активация на акаунт