Добър фризьор или фризьорски салон в Сливен

  • 13 765
  • 14
  •   1
Отговори
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Моля, мамите от Сливен да ми препоръчат добър фризьор или фризьорски салон. Мястото където ходите редовно и с удоволствие. Там където никога не са ви разочаровали и сте си тръгвали винаги добре изглеждащи и с приятно настроение.

# 1
  • Мнения: 47
Hodq pri Slavka

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
От шест години съм клиент на Муци-страхотен е!
Преди това съм използвала услугите на малкото прехвалени фризьори в Сливен,но единствено при него  знаеш,че това,което искаш ще стане./Дано не звучи като реклама  Grinning /

# 3
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044

Можеш ли да дадеш някакви координати - адрес или телефон.   bouquet

# 4
  • Мнения: 50
Аз от 4 години ходя при едно момиче до стария Кореком къде беше - Светла се казва.Голям пич е и я харесвам,защото първия път като отидох и и казах,че искам само върховете да ми вземе (тъй като аз съм мноооооого капризна на тема коса),тя отряза точно толкова колкото и бях казала - не повече,не по-малко.И не си позволява своеволия разни като някои други - ти му кажеш малко то реже колко знае.И така вече 4 години.И не взема скъпо-мисля 5 или 6 лв за дълга коса.
Намира се на Розова градина - като застане6 с гръб към спирката точно отсрани на блока се пада.

# 5
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Аз от 4 години ходя при едно момиче до стария Кореком къде беше - Светла се казва.Голям пич е и я харесвам,защото първия път като отидох и и казах,че искам само върховете да ми вземе (тъй като аз съм мноооооого капризна на тема коса),тя отряза точно толкова колкото и бях казала - не повече,не по-малко.И не си позволява своеволия разни като някои други - ти му кажеш малко то реже колко знае.И така вече 4 години.И не взема скъпо-мисля 5 или 6 лв за дълга коса.
Намира се на Розова градина - като застане6 с гръб към спирката точно отсрани на блока се пада.

Много ти благодаря!   bouquet

# 6
  • Мнения: 47
Slavka-0886079875

# 7
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
При Нише,зад битовия комбинат в уличката в една кооперация от старите.

# 8
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Cocicanada, mdr, много ви благодаря.   bouquet

# 9
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
И после да споделиш къде си ходила и какво точно си правила. Wink

# 10
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
И после да споделиш къде си ходила и какво точно си правила. Wink

Добре! Имам много дълга коса и обмислям дали да не я скъся и да си направя бретон. Да е нещо по-различно от това, с което съм в момента. За това питах, за добър фризьор.
Казаха ми за един фризьорски салон, който се намирал в една от пресечките близо до бившата нощна аптека, за съжаление не запомних името му. Една приятелка ходила там и е много доволна. Работели 1 или 2 момичета, били много внимателни и най-важното успявали да направят това, което иска клиента от тях, а не това, което те си знаят. Тя ми сподели, че се е почувствала страхотно след посещението си при тях - като "принцеса" 4470

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Аз от 5 год. ходя при Славянка-"Коса и стил.Много съм доволна от нея.Страхотен професионалист е.

# 12
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
     Аз от 5 год. ходя при Славянка-"Коса и стил.Много съм доволна от нея.Страхотен професионалист е.

Eva, благодаря! Къде точно се намира този салон? Името ми е познато, ама не се сещам.  newsm78

# 13
случайно съм тук и имам малък коментар относно избора на добър фризьор!
Дами - на вас не ви се угажда като цяло,често не знаете какво искате,а ако знаете често това е невъзможно,заради възможностите на косата ви.
Фризьора е доста личен избор за мн хора - и жени и мъже-дори напоследък мъжете станаха по- суетни и повече се вглеждат в огледалото.
Ако с нещо мога да помогна на някои в това отношение и в сферата на козметиката,маникюр,педикюр грим и т. н. заповядайте в нашия салон за красота
Сливен жк."Стоян Заимов"бл.57
Наско
служебен скаип-savov-77 /отварям го само вечер-през деня нямам време за нет/

# 14
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
случайно съм тук и имам малък коментар относно избора на добър фризьор!
Дами - на вас не ви се угажда като цяло,често не знаете какво искате,а ако знаете често това е невъзможно,заради възможностите на косата ви.
Фризьора е доста личен избор за мн хора - и жени и мъже-дори напоследък мъжете станаха по- суетни и повече се вглеждат в огледалото.
Ако с нещо мога да помогна на някои в това отношение и в сферата на козметиката,маникюр,педикюр грим и т. н. заповядайте в нашия салон за красота
Сливен жк."Стоян Заимов"бл.57
Наско
служебен скаип-savov-77 /отварям го само вечер-през деня нямам време за нет/

Наско, благодаря за поканата! Една от особенностите на нашия пол е да не знаем и то доста често, какво искаме. Съвсем естетствено е да искаш прическата, която си видял и харесал от някъде. Вие фризьорите сте хората, които преценяте дали ще ни подхожда или не. А някой от колегите ти просто отказват, защото дадената прическа не е по силите им. Коментарът ми е без лоши чувства!  pletka

Общи условия

Активация на акаунт