Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 675
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 235
  • София
  • Мнения: 7 673
Моя приятелка си уговорила среща за размяна на учебници с един свой човек и той ѝ поискал торбичката/пликче от магазина, които ги даваха безплатни, с които ѝ донесъл учебниците. Тя да се оправя с какво ще си ги носи.
Като е било размяна, тя нямало ли си е пликче, с което да е донесла тя учебниците. Просто ми стана любопитно. Ако случаят е бил друг, наистина е голяма простотия.
и да е имала какво - няма да му каже: върни се до вас и ми донеси и торбичката, в която ти ги бях дала Laughing
Не ме разбра явно. Питах дали е ставало дума за размяна. Написано е "среща за размяна". Тя му дава, той - на нея. И евентуално си сменят пликчетата, ако той си иска неговото.

# 2 236
  • Мнения: 1 458
Егати и пликчето, и чудото! Satisfied Няма никакво значение, дали тя му е дала преди това учебници или сега на момента ги разменят.
Става въпрос за торбичка–найлонова най-вероятно. 20 ст. макс...

# 2 237
  • Мнения: 4 239
                     Ааа, забравили сте вие колко престижно беше да си имаш торбичка на Малборо или на Аерогара София, как да си я даде младежа! Ще му се развали стайлинга Simple Smile))

# 2 238
  • София
  • Мнения: 19 249
Ааа, забравили сте вие колко престижно беше да си имаш торбичка на Малборо или на Аерогара София, как да си я даде младежа! Ще му се развали стайлинга Simple Smile))
Тогава - да, а неотдавна имаше мода -  нещо по-голямо се носи задължително в хартиена торба с логото на някоя известна марка. Не вярвам вкъщи да нямат найлонови пликове.
Дори и тема имало тук http://www.bg-mamma.com/?topic=189670;topicrefid=20

# 2 239
  • Мнения: 4 303
Моя приятелка си уговорила среща за размяна на учебници с един свой човек и той ѝ поискал торбичката/пликче от магазина, които ги даваха безплатни, с които ѝ донесъл учебниците. Тя да се оправя с какво ще си ги носи.
Като е било размяна, тя нямало ли си е пликче, с което да е донесла тя учебниците. Просто ми стана любопитно. Ако случаят е бил друг, наистина е голяма простотия.
и да е имала какво - няма да му каже: върни се до вас и ми донеси и торбичката, в която ти ги бях дала Laughing
Не ме разбра явно. Питах дали е ставало дума за размяна. Написано е "среща за размяна". Тя му дава, той - на нея. И евентуално си сменят пликчетата, ако той си иска неговото.
Пропуснала съм да  уточня, че срещата в този случай е той да ѝ даде на нея само, а за пликчето написах в предния пост, че е от тези безплатните до скоро, цветни, прозрачни. Бабите си ги искаха пък да плетат разни неща/прахосъбирачки/ от тях.

# 2 240
  • Мнения: 11 358
Историята не е наша, а на наши приятели.

Та отива тричленно семейство на плажа. Жената с детето се разполагат под чадъра на последна линия, а мъжа обича да се пече и се изтегля няколко метра по-нагоре. Жената се занимава с детето и отиват да се изкъпят в морето. Крадците явно са ги наблюдавали, но не са разбрали, че са заедно с мъжа и решават, че багажа е неохраняем.
Небрежен младеж със слънчеви очила се доближава и сяда на пясъка до чантата на дамата и после нехайно започва да рови. Съпругът  става спокойно, изтупва си пясъка, давайки си вид, че случващото се не го интересува и тръгва към морето, като доближавайки младежа рязко свърва и го хваща за врата. Хванат крадеца започва да се мята и да крещи:
- Кво искаш бе? Това си е моята чанта! - а съпругът дрезгаво отговаря
- Ами тогава няма да те бия, а трябва да те е*а щото чантата е на жена ми!

Случката се случва тази година, а съпругът е треньорът по бокс на мъжа ми. Да му е честита новата физиономия на крадеца. Simple Smile

# 2 241
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Joy

Много ми хареса тази история, така му се пада, що за хора има...

# 2 242
  • Мнения: 1 081
Много готино да. Joy

# 2 243
  • Мнения: 1 253
Тази история никак не е муньовска, браво на мъжа! Моят щеше да си гледа телефона и нищичко нямаше да разбере, докато не се върна и не открия, че нещо липсва...

# 2 244
  • Мнения: 29 390
 hahaha

Надявам се да му е нашокал ряпата!!!  #2gunfire

# 2 245
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Само не разбрах крадецът е бил бит, еВ@н или само се е разминал с уплах?!

# 2 246
  • Мнения: 11 358
Само не разбрах крадецът е бил бит, еВ@н или само се е разминал с уплах?!

Предполагам е имало много желаещи да го е@ат и само са го били Simple Smile Даже не много, но достатъчно.

# 2 247
  • Мнения: 7 690
Пояснявам, че гласовете ни с майка ми си приличат страшно много и при невъзможност да се види коя стои насреща или по телефона ни бъркат редовно.

Преди няколко дни казах на моя хубостник, че майка трябва да мине през нас по някое време, но няма конкретен час. И двамата не бяхме на работа в този ден, та по едно време легнахме в спалнята да дремнем. Той, както винаги, в момента, в който помириса възглавницата и вече хъркаше като дъскорезница, та не след дълго се евакуирах в хола.
 
   По едно време майка ми ми звънна, че е долу с кучето си и не иска да качва до нас, затова да сляза аз. Слязох, видяхме се, направихме с кучо една обиколка на блока и се качвам в нас да си събудя съществото, че иначе ще проспи целия ден.

Отварям леко вратата на спалнята, но за секунди чувам как той рязко става и ми блъска вратата под носа.

 - ??? Пусни ме да вляза...
 - Не мога! Гол съм!
 - Е... добре, де... аз съм сама  newsm78
 - Е, да ама аз не съм!!

Аха да ми падне ченето и да попитам "Е, кога успя!?" и двамата осъзнаваме, че той в просъница въобще не забелязва, че мен ме няма и си мисли, че майка ми е дошла и иска да се намести в спалнята при нас

# 2 248
  • Мнения: 807
аз да си похваля моя хубостник. Наскоро един приятел му даде  негови дънки,които са му големи.Ама моя с тия мусколести бедра ги напълни плътно плътно. На връх рождения си ден като се прибира, се навежда да си събуе обувките и аз го плясвам по дупето през това време. Та моя красавчик ги е разпрал много здраво на чатала до към средата на дупето и пръстена ми се закачи за някакъв конец.....голяма картинка бяхме. Милия цял ден си развявал електриковите боксерки и се беше видял със сто човека през деня да му честитят...след това така и не можахме да се спрем цяла вечер, голям смях падна. После като си духна свещичките и  взима тортата да я отнесе до плота, спъва се и тортата бам на пода /добре че имаше здрава подложка и не се обърна, само си промени леко формата. После на терасата си похапваме, има запалени свещи, той разпалено ми разказва някаква история, и вместо да си боцне от лютеничката - айде виличката директно в свещта. Преди лягане ще си взима душ, ама забравил че няма топла вода и се чува пронизителен писък от банята....да се надяваме, че за един ден му свръшиха каръците за цяла година Simple Smile

# 2 249
  • Мнения: 19 026
Нищо не разбрах от последната история, ама по принцип на това място се цепят дрехите не заради мускулести бедра, а заради пищни форми малко по-нагоре от бедрата.

Общи условия

Активация на акаунт