Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 727
  • 3 011
  •   2
Отговори
# 2 535
  • София
  • Мнения: 5 657
Нимоа беееее  Joy Joy Joy Добриииии  rotfImao rotfImao rotfImao маракас... шумръ...

# 2 536
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 066
Атти, ш'умреш когато най-после се решите на среща и аз дойда с маракаса Simple Smile

Вчера ми предложиха нос и рогца за кола.
Попитах за сомбреро - не ме разбраха.
Аз напоследък съм така -  никой не ме разбира Simple Smile

Някой пита дали ние чуваме: чува се. Как няма! Само една кора ми е над главата, а по по Калиманци е паваж.... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ослушвайте се за мен.



# 2 537
  • Мнения: 417
Да се разпиша и аз в чудесната тема.

1-2 седмици преди да родя, планово секцио, казвам на половинката, че една от най-добрите ми приятелки иска да бъде в клиниката, докато се случва всичко. Та, питам го дали има нещо против, тъкмо и тя е пушач като него и ще си правят компания отвън. И неговата реакция беше: “Ама?!?!? Аз в клиниката ли трябва да стоя?!? Аз мислех да ходя някъде на кафе докато тече операцията..” Аз естествено бях ето така 🙄🙄🙄🙄

# 2 538
  • Мнения: 29 429
Принципно не е задължително да чака в болницата. При мен раждането беше 22 часа, та ММ даже и на работа отиде... Mr. Green
Даже аз не бих искала да се мота там, по-добре да дойде накрая, какво само да нервничи в чакалнята и да мисли глупости.  Mr. Green Naughty

# 2 539
  • София
  • Мнения: 11 494
Е, нейното е било планово секцио.

# 2 540
  • Мнения: 12 884
При нормално раждане наистина никой не може да каже колко ще продължи, но при планово секцио, което се знае и точно кога започва... не ще да е точно така.

# 2 541
  • Мнения: 29 429
Ако двамата са си говорили и имат желание бащата да чака - ок, аз предпочитах да не се мота там. По-добре да иде на кафе с приятелката и да се върнат след час, отколкото да крачат в чакалнята. Мое мнение.  Peace

# 2 542
  • София
  • Мнения: 11 494
Аз те разбрах. Предпочитам и аз така, отколкото да ми кисне едва ли не пред вратата. Моят не знам къде е чакал. Беше при мен преди операцията, после след това дойде в стаята, ама изобщо не съм го питала къде, какво, що. То не ми беше и до това де Joy

# 2 543
  • София
  • Мнения: 19 253
С какво чакането на бащата в болницата помага на родилката?

# 2 544
  • София
  • Мнения: 11 494
С нищо. Но е възможно на някои да им е по-спокойно така, като знаят, че е наблизо. На мен ми беше все тая къде е.

# 2 545
  • Мнения: 1 985
На мен пък много ми помогна. По време на всичките 13 часа естествено раждане беше вътре при мен, даваше ми вода, говорихме си, разсейваше ме. Като се роди бебето, му го подадоха на него, казва, че никога няма да забрави мига, в който е видял дъщеря си за пръв път.
Аз лично не мога да приема да раждам, а мъжът ми да си иде спокойно на работата. Най- нормалното за мен е в този най- важен момент в живота и на двамата да сме заедно.

# 2 546
  • София
  • Мнения: 11 494
Ами аз не съм чак толкова сантиментална.

# 2 547
  • Мнения: 29 429
Айде, няма нужда.... Naughty

Ама, който, както иска, де! Peace

# 2 548
  • Мнения: 417
В интерес на истината, замисляйки се, не би било нещо много фрапиращо, да чака някъде извън болницата. Просто прозвуча доста смешно тогава. Моят иначе прекрасничък Мунчо е, както се изразяват неговите приятели, емоционален индивид. Та, в този ред на мисли, когато става въпрос за нещо, което ние жените намираме за сантиментално, той грам няма да съобрази..
За гореспоменатата ситуация, трябва да добавя, че за “наказание” в последния момент го “наказах” да присъства на самото секцио. Тряба да Ви призная, че беше адски щастлив след това, въпреки, че го бяхм коментирали по време на бремеността ми и нито той, нито аз имахме желание той да присъства, но... Simple Smile

# 2 549
  • Мнения: 29 429
Това като вица:

Един баща, който присъствал на раждането на бебето, припада в родилна зала. Като се свестява, му казват: "Честито, имате момиче!" Той: "Слава Богу, че е момиче, да не се мъчи като мен!"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт