Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 717
  • 3 011
  •   2
Отговори
# 2 565
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Мунче, мамино златно.
Връхлита в колата една вечер след училище и бодро заявява "..за часа по домашен бит и техника другата седмица ще ни трябват разбити яйце с кисело мляко! Ще правим .... .... как му се викаше онова .... ЗАВАРКА ..!". Не било то заварка, най ми било застройка, защото са в модула на готвене сега. Ама докато изфантазираме как точно ще заваряват с тия продукти, бая се посмяхме всички.

# 2 566
  • Мнения: 807
Днес с ММ имаме среща в една печатница на Опълченска. Понеже той идва от друга среща, се разбираме в 15.00 да се чакаме вътре в метрото на западен парк. Минават 3 влакчета, него го няма. Пиша му , звъня му, никакъв го няма. Мятам се аз в следващото влакче и  отивам в печатницата. Мениджъра го няма, има само 2 служители , които ме гледаха все едно от марс съм паднала. Нервите ми вече са пред скъсване. Почвам да звъня на мениджъра и на ММ....никой не вдига! Аз много звучно ругая около 2 минути на силен глас пред входа на печатницата, без хич да ми пука от стотината хора, които ме изгледаха уплашени. Мисля си - ей сега тоя моя ще чуе шумоленето на документите за развод Simple Smile Прибирам се, онзи моя Ганьо ми отваря и почва да ми вика защо съм му вързала тенекия. Ама вика и се пени като животно. Аз тук вече не издържам и му вкарвам един шамар и след още малко физическо насилие от моя страна се избистри ситуацията.
Той ми пратил 100 съобщения как срещата отпаднала и ще ме чака пред еди коя си банка. И НАТЪРТИЛ че батерията му пада и веднага да бягам натам. Само че това цялото излияние се оказва че го е пратил на клиент, с който последно си е писал.
В момент стои наказан в ъгъла и се срамува, а аз готвя... Sad

# 2 567
  • Мнения: 2 774
Е, що ти готвиш?
Я го накажи както си трябва и да се хваща да върти вечерята 😂

# 2 568
  • Мнения: 39 334
Че е Муньо, Муньо е, ама ако партньора ми упражни физическо насилие върху мен жална му майка. Та в случая не знам кой е по големия  ooooh!

# 2 569
  • Мнения: 11 686
Винаги съм си мислела, че такива взаимоотношения между партньори ги има само по филмите 😐

# 2 570
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Шамар за тенекия?! Ма верно е муньо мъжът ти!

# 2 571
  • Мнения: 3 157
Шамар за тенекия?! Ма верно е муньо мъжът ти!
От предишни включвания на авторката съм останала с впечатление,че се гордее с неадекватното си държание(не само към мъжа и).Баш са си за темата и двамата.

# 2 572
  • Мнения: 29 420
Шамар за тенекия?! Ма верно е муньо мъжът ти!

....че и псувни!  newsm78

Амааааа........ Whistling

# 2 573
  • Мнения: 807
еее вие пък за шамара и боя се хванахте - това беше хипербула, пък и 35 кила малко трудно ще навредят на 90... тц , тц човек да не каже нещо тук...

# 2 574
  • София
  • Мнения: 11 494
Те май повечето ти истории в темата са хипербУла Rolling Eyes

# 2 575
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
И 35-те килограма даже.

# 2 576
  • Бургас
  • Мнения: 6 901
Ако мъжа ми ми върже тенекия първото, което бих се сетила, че му се е случило нещо лошо. Няма и да се сетя да псувам даже.

# 2 577
  • Мнения: 6 604
Аз понеже съм Мара подробната- как така му е паднала батерията, пък ти като му звъниш не вдигал. Като си с паднала батерия телефона няма сиглал и те информират, че абоната е изключил телефона си, или е извън обхват.
И, когато се е прибрал у дома се предполага, че го е включил да се зарежда и е нормално да провери дали има пропуснати повиквания, както и да звънне да пита какво се случва.  Но - подробности.😉😁

# 2 578
  • Мнения: 2 694
Тука я затапи Simple Smile

# 2 579
  • Мнения: 6 604
Не ми е била това целта. Но някак се набива на очи. Толкова пъти повтори- звънях, а той не вдига, че някак не ми се навързаха нещата.😉

Общи условия

Активация на акаунт