Къде правят най-вкусните и красиви детски торти във Варна?

  • 218 186
  • 648
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте мами. Предстои ми да поръчвам торта за рождения ден на дъщеря ми. Миналата година доста се чудих и лутах каква и откъде да бъде. Сега тя навършва 3 годинки и искам да я изненадам с хубава торта. Моля да споделите откъде поръчвате торти и ако може и снимки. Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 924
Най-вкусните, най-красивите, най-невероятните торти във Варна прави Галя от "Ламор".  Peace Peace Peace
Цехът й се намира в Галата, а телефонът е 052/377736.
Довечера мога и снимки да кача, но ако се разтърсиш ще откриеш нейни произведения из форума.

# 2
  • Мнения: 133
Аз миналата година поръчах торта от Галя. Много беше красива на вид, но изобщо не беше вкусна. Затова сега се чудя какво да правя. Дали има и други предложения.

# 3
  • Мнения: 205
   Аз имам много хубаво мнение за тортите на сладкарница "Маргарита"...малка е, но нещата са винаги пресни и много вкусни...цените също са нормални...телефонче нямам, но сладкарницата се намира зад Централна поща...там всички я знаят, когото и да попиташ, ще ти каже...успех...   bouquet

# 4
  • Мнения: 924
Аз миналата година поръчах торта от Галя. Много беше красива на вид, но изобщо не беше вкусна. Затова сега се чудя какво да правя. Дали има и други предложения.

Учудваш ме. В последния месец съм яла 3 нейни торти и 3те бяха различни и много се харесаха на всички гости. "На вкус и цвят приятели няма"  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 058
Аз досега съм поръчвала 5 торти на "Амбелино", много се харесват. Вкусни, пресни и имат голям избор на модели. Също има една мааалка сладкарничка, малко преди спирката на Патриарха по локалното, също са вкусни и на добри цени. "Маргарита" също е ОК

# 6
  • Мнения: 1 586
За пръв път тази година поръчах от тортите на Галя от Ламор и всички бяха във възтор.....на вид и на вкус тортата беше уникална...горещо ти я препоръчвам! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 47
Краев експрес и Вики

# 8
  • Мнения: 4 187


 Peace

Моето мнение е същото, що се отнася до вкусна торта ! На Краев детските торти обаче са грозни, според мен, преди 4 дни Рая имаше РД и тортата ни беше там, много вкусна и грозна  Mr. Green.

На първият РД тортата ни беше от Вики, и красива и вкусна !

Последната торта от Ламор която ядох не ми хареса на вкус, но беше много красива  Heart Eyes


Краев


Вики


Гес


В Гес нямам спомен за вкуса на тортата  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 21:28 от star

# 9
  • Мнения: 2 477
Нито Вики, нито Краев експрес си заслужават като вкус. Последното "пате" на Краев беше много красиво, но не  и вкусно. И за двата РД на синът ми тортите бяха на Вики, повече няма да повторя! За следващият ни празник ще поръчам торта при Галя.

# 10
  • Мнения: 4 187
Ъхх, явно е много субективно  Grinning !
Тортите за дата РД на Рая от които не съм показала снимки са от Гранда - не лоша торта и Анджелика - нищо особено  !

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 058
А къде могат да се опитат тортите на въпросната Галя?

# 12
  • Мнения: 4 187
Аз съм яла само по поводи ! Не знам дали някое заведение ги предлага за свободна консумация !

Последна редакция: сб, 10 окт 2009, 10:15 от star

# 13
  • Мнения: 2 123
След толкова суперлативи за Галя и аз останах разочарована от последната торта.Нищо особено на вкус.Фацата беше отвън!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 638
  За РД на голямата ми дъщеря тази година и аз поръчах от Ламор, но наистина на вкус не ни допадна, особено на рожденничката - тя не харесва много сладко и аз бях казала да направят възможно най-лек вариант, и все пак.... Разбира се беше много красива, но... И в момента  се чудя от къде да поръчам за РД на малката, след 10 дни е?

Общи условия

Активация на акаунт