Вино, бира, водка - забранени, а айряни, но обезмаслени - разрешени - Дюкан 212

  • 37 288
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 358
Лелееее,момичета....съвсем забравих, а така се бях засилила да започвам от утре ooooh! В неделя имам рожден ден, и все си мисля,че може би ще има някакво прегрешение  Thinking  Какво мислите, да изчакам- или да започвам от утре с пълна пара,че както съм се надъхала.......

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:31 от rivalka

# 736
  • Мнения: 47
Много ти благодаря happysmile за отговора. И аз като теб я пия когато ми се прииска нещо сладичко,защото не винаги имам време да си приготвя  нещо но не прикалявам 1-2 чаши на седмица. newsm10

# 737
  • Мнения: 170
Привет от мен, още едно кило е в историята при мен.Искам да попитам може ли вместо кола лайт да пия пепси лайт без кофеин,и по колко често може.

Mоже, само да е без захар, и да е с подсладител...за количеството, ами нека е умерено, макар, че аз си пийвам, защото колата и пепсито са ми любими напитки, не обичам друго безалкохолно, поне не много, така, че......пийвай си, но не прекалявай.....

ПП Аз докато се наканя, Хеписмайл  Heart Eyes Hug Heart Eyes ме изпреварила .....

# 738
  • София
  • Мнения: 336
rivalka - Ми според мен започвай смело от утре  Hug Поводи винаги ще има, рожденни дни, именни дни, празници, но пък те и никога няма да свършат. Най - хубавият подарък е да направиш нещо за себе си. За справка аз бях режимна на 14 февруари, на 8 март, на раждането, изписването и питата на племенницата ми, плюс мнооого рожденни и именни дни(както и повечето момичета тук). Hug
lili_es -  Hug

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 14 079
Ами предлагам всеки,  който има желание да направи един вариант на първа страница и да го подложим на гласуване. Да обхване трите книги на Дюкан, това което е казвал в интервюта на няколко реда и който вариант е оптимален ще го публикуваме. Това, което е написано е писано и оправяно и допълвано стотици пъти. И все има недоволни. Който смята, че може да го направи по-добре - да заповяда.

# 740
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами, ето ще се допълни за пореден път - явно има такава практика.

Ти обиди ли се? Смятах, че специално за теб това няма да е обидно, нито да ти звучи критично. Не съм искала - ако ще се чувстваш така, оттеглям си предложението. И без това ако е само предложение, то може и да не се приеме.

Благодаря ти за труда всеки път да пускаш новата тема, да балансираш духа.   bouquet

# 741
  • Мнения: 1 187
А вие как искате да завършим с - хайде в новата тема пак да се заяждаме? И за какво всъщност се опозиция, тук всеки си има стимули и мотиви и глава, с която да мисли!!!!

Именно!! Точно това казах и на Мис Марпъл!Новите момичета не са някакви големи бели птици.. newsm57
Ще се справят и само с поста от първа стр.(както аз успявам вече втори месец).Книгата си я купих наскоро и дори не съм я прочела цялата още..Затова подкрепям Валентина-нека всичко по-важно като инфо и напомняне се допише в заглавната страница! А въпроси винаги ще възникват,къде намясто,къде не чак толкова..

Вещи аз всеки път благодаря за темата,не е лично към теб а и предложението ми хареса. Peace

# 742

Общи условия

Активация на акаунт