Бъдещи ЮЛСКИ мами 2010 - чакаме ви тук! Тема №1

  • 25 586
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 768
Аз също съм сред чакащите за този месец.Имам си стрелче,което е почти на три годинки,аз също съм стрелец.Вече ни е време за едно лятно бебе,че всички сме зимни бебета.Нашият татко е водолей. Hug Успех на всички момичета ! Hug Дай Боже да завалят положиелните тестове началото на ноември.  Hug Praynig

# 31
  • Мнения: 250
Здравейте!Нека аз съм първа Wink Казвам се Ина от Русе,това ми е първа бременност,на 25 години съм  почти(утре ги навършвам) и вече получих най-хубавият си подарък за рождения си ден-преди два дни видяхме двете чертички!По мои изчисления бебока трябва да се роди през юли.Много се вълнувам и се моля всичко да е наред!

Здравейте всички бъдещи мами на Юлчета 2010!
Честито,Ина!Пожелавам ти леко и безпроблемно бременеене! Peace
С каквото можем-ще помагаме! Peace

# 32
  • Мнения: 793
Ина,честита бременност Hug Пожелавам ти лека бременност и едно хубаво и здраво бебе на финала.Обзе ме едно странно чувство ...спомних си за момента когато и аз видях  EFP

# 33
  • Мнения: 1 054
Честито и от мен на първата юлка! Simple Smile НА теб и всички след теб лека бременност!
КОга наистина мина тая година?! Като се замисля последната ми М беше на 12 октомври... после кървни тестове... и сладки притеснения...
Изживейте бременностите си спокойно момичета! Знам, че ще е невъзможно, но не се сравнявайте една с друга, не си мислете лоши неща и бебетата ви ще са едно от друго по-красиви и здрави!  Hug

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте, аз явно съм втора, бързам да се похваля с моите блеееди две черти, дано другата седмица док. да го потвърди.  Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 250
Здравейте, аз явно съм втора, бързам да се похваля с моите блеееди две черти, дано другата седмица док. да го потвърди.  Praynig Praynig Praynig

Ще го потвърди,не се притеснявай  Peace-и моите 2 черти бяха бледи мин.година,ама сега се радвам на една прекрасна бебка  Party

# 36
  • Мнения: 7 263
Явно голяма носталгия ни гони старите юлки щом напълнихме темата  Flutter
Момичета пожелавам ви най-прекрасната и лека бременност, най-вълнуващото и леко раждане и естествено най-прекрасните бебоци - няма как да не са такива щом са родени през юли  Hug Hug Hug
Аааа и не на последно място ви пожелавам да срещнете толкова готини приятелки, колкото аз срещнах в юлската тема за 2009  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 423
А ,ми то гледам наште момичета сме си пак   Joy .Дано сме им на късмет на юлките 2010  Praynig

# 38
  • Мнения: 20
Привет на бъдещите юлски мами 2010г.
Честита бременност на Ина и успех при доки на Стеффи.

# 39
  • Мнения: 58
Здравейте!Нека аз съм първа Wink Казвам се Ина от Русе,това ми е първа бременност,на 25 години съм  почти(утре ги навършвам) и вече получих най-хубавият си подарък за рождения си ден-преди два дни видяхме двете чертички!По мои изчисления бебока трябва да се роди през юли.Много се вълнувам и се моля всичко да е наред!
сметни си с калкулатора термина според мен май си при нас юнските мами щом преди 2-3 дни си видяла EFPкога ти беше последния цикъл

# 40
  • у нас
  • Мнения: 1 872
май си при нас юнските мами щом преди 2-3 дни си видяла EFPкога ти беше последния цикъл
ако първия ден  на последната редовна менструация е бил след 24.09 и вече е видяла  EFP е юлско Peace

# 41
  • Мнения: 58
да така е затова казвам да си сметне с калкулатора защото  EFP ги е видяла на 18-19 трябва да е с къс МЦ (ранна овулация) или теста да и е показал EFPоще преди закъснението но където и да е най-важната е здраво бебче на финала

# 42
  • у нас
  • Мнения: 1 872
но където и да е най-важната е здраво бебче на финала
newsm10

# 43
  • Мнения: 128
Здравейте и от мен! Казвам се Елена, вчера и аз видях бледи две чертички.Терминът ми е за 1 юли и искам да се присъединя към вас като се надявам всичко да е наред и другата седмица всички мами да видим малите тупкащи сърчица на нашите бебоци!

# 44
  • у нас
  • Мнения: 1 872
честито Peace лека и на финала хубаво и здраво бебе


Общи условия

Активация на акаунт