Клуб "Парфюмен Ценител" 27 - Любими аромати Dolce&Gabbana

  • 17 230
  • 344
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 31 399
свършИ малкия и ще си вземеш и по-голям  Wink
Ето в това се оказва моят проблем. Винаги напоследък купувам 30 мл. шишета. Защото са по красиви, кокетни и най-вече защото се пазя от бройка и количества, че накрая съм сигурна ще ги изхвърля. Но любимите ми аромати повечето са вече наполовина, тоест 15 мл и ще ми се свършат, защото ги пръскам сериозно. Аз не искам това да стане, защото ги обичам. не искам за разлика от много съфорумки да виждам дъна. Започвам да се замислям да подновявам някои аромати с големи 100 мл шишета, но това е много скъпо начинание отново.
 Адикта например го купих 20 мл ей така да си го пръскам понякога, защото е много силен и тежък. Оказа се обаче, че на мен ми стои перфектно меко, леко, не ме дразни и съпруга ми го обича и желае често да съм с него. Сега трябва да купя нов голям, а си мислех че този ще го ползвам години.

# 331
  • Мнения: 36 174
хм, и това е вярно, и обратното  Peace

пп имам около 10на парфюма по два ... да не вземе нещо да се свърши и аз да си остана без  hahaha

ппп ще имаш поща утре или в други ден  Wink

# 332
  • Мнения: X
Бети, оздравявай бързо и нападай Алюра. Hug  bouquet

И аз харесвам Coco Mademoiselle. Но го харесвам кротко и спокойно. Ще изчакам някакво стабилно опаричване, за да си го взема. Не бързам. Не ми е от разтърсващите любови.

Повечето сте прави за общата шанелска нотка в шанелите. Улавям я и аз, но изобщо не мога да кажа каква точно е. При положение, че ги прави като цяло един нос - Жак Полж, това не е и за учудване.
Obsession Night обаче ми е съвсем различен. Напомня ми на няколко други познати аромата, но не се сещам кои.

Пак тествам Орхидеевият Опиум. Мммм...харесва ми. Портокаловите корички разцъфват след около пет минути от пръсването и стоят дъълго, дълго. Накрая ми е сапунен, но меко и нежно-сапунен. Мирише ми на бебешки сапун, чисто и сладко.  Гледам да не се пренавивам колко ми харесва, защото този месец не трябва да купувам повече парфюми.

# 333
  • Мнения: 31 399
Благодаря ти много, как ме зарадва. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нямам нито от един парфюм по два броя. По законите на Мърфи стотиците не вървят. Mr. Green

Obsession Night на мен също ми е много различен и не го харесвам въобще, както впрочем и всичко друго на Келвин Клайн. Не са моята марка .

# 334
  • Мнения: 481
По въпроса за милилитрите - аз имам само една 30-тица / Knowing / , толкова бързо минах половината ,
че се пръскам с притеснение - знам, че като свърши ще си купя нов, но и аз не искам да ми свършват бързо,
затова всички останали са ми 100- тици  Mr. Green
И така в духа на традицията сигурно и моят АС ще е 100 - тица, предполагам от ибей  newsm78

# 335
  • Варна
  • Мнения: 11
И аз харесвам Мамзелката и едп, и едт. Но за мен най-красивия Шанел е АС- просто уникален парфюм.
Марта, направо ти завидях Hug Flutter Crazy Money

Денс, скачай на 50-ца, като те знам каква си Шанелена Heart Eyes

Аз съм от онези, дето чакат дъна. Напоследък не купувам нищо, само пръскам и се кефя.Миришат ми по-хубаво като не получавам по 2- 3 нови в седмицата Grinning Обаче точно от АС бих искала 100-ца. Изключително любим ми е.

# 336
  • Мнения: 36 174
влязох в Бонжур с идеята да пробвам новия Ангел & Демон, барем някой вариант ми хареса, но не успях да стигна до него  Laughing ; топур-топур покрай стелажите и първо пръснах Мис Диор Чери едп, а после и Cashmere Mist, с което свърших ръцете  Laughing ; исках да сравня МДЧ като усещане с новия Будоар /не го ли чакаше някой? бързо да сподели впечатления  Naughty/, не са сходни по дух, Будоарчо е много по-игрив и закачлив, момински някак, а МДЧ ми напомни леко на доста споменаваната днес КМ  Joy ; Кашмирчо точно след като го пръснах, се сетих, че съм го пробвала и хич, ама хич не ми хареса и намръщих нос  Close ; сетих се, че се е получило объркване - исках да пробвах Хаос /който е спрян/ , а не Кашмир Мист   Twisted Evil ; все пак, след десетина минути контролно забих нос в китката и о!, чудо  Joy - Кашмирът всъщност е един много приятен кремест парфюм с примес на ядки, който изобщо не е за пренебрегване! въй, какво направих без да искам  Twisted Evil ; разбира се, пирамидата няма нищо общо с усещанията ми  Laughing

# 337
  • София
  • Мнения: 421
moonlady, благодаря  и да ти се връща  Grinning
Давам ви линка на продавача-доставя до България но  гледам,че  е свършил АС ПП,но проверявайте.
Има и от private blend Tom Ford,но и те са намалели,Creed,Jo Malone,КМ - ролка 8мл.
 
http://shop.ebay.com/truf_uk/m.html?_trkparms=65%253A12%257C66%2 … c0.m14&_pgn=1

# 338
  • Мнения: 31 399
Мартичка, мила радвам ти се много.  Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesСъс много здраве да го носиш! Ще побъркаш народа. Hug  bouquet

# 339
  • София
  • Мнения: 421
О, densi    bouquet , то от нас дали има някой който да е наред.
Плюс това ви го връщам - що пари отидоха покрай вас.

# 340
  • Варна
  • Мнения: 11
Мартичка, помниш ли цената му? И колко мл е - 7,5?

# 341
  • Мнения: 31 399
О, densi    bouquet , то от нас дали има някой който да е наред.
Плюс това ви го връщам - що пари отидоха покрай вас.
Неееее не нас, ние сме си с диагноза. Mr. Green Народа около теб. Каквато си красива и сега с този аромат, сигурна съм че ти стои убийствено. Heart Eyes

# 342
  • Мнения: 3 094
ха, да се разпиша - поне да е ясно , че съм жива. Днес съм със Серпантин, много е траен, аз съм му почитателка....всъщност чакам да стана на змия, че ми е време вече Grinning

# 343
  • Мнения: 2 375
Сори за спама, но ще ми каже ли някой защо не мога да вляза в другия форум /ко.к/. При мен ли е проблема, или?
И в аромания.ру не мога. Sad

# 344

Общи условия

Активация на акаунт