влагалищен секрет

  • 2 605
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
Хей, момичета, колко качваш май няма никакво значение. С първата си бременност качих 10-12 кг (не помня точно). Това са почти минималните кг, които се качват. (Е, не всички сме като нашите известни манекенки, които качват по 5-6 кг. Grinning) Та, по книгите пише, че това са нормално качените кг. Бях много щастлива - ще ги сваля като нищо. Да, ама не. 1 година се борих с тях. Като се има предвид, че винаги съм била "скелет", "щъркел" ит.н. и никога не съм имала проблем с кг. Диети не съм спазвала, яла съм като разпрана. Но тези кг, неуспях да ги сваля веднага. Други мами около мен, качили по 20 кг, бързо бързо се отърваха. Ще видим сега как ще е. Почти 8-ми месец съм и съм качила 8 кг. Да видим как ще ги сваля като родя.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
aniK ,
не е задължително 8 и 9 месец да качиш най много.Моята приятелка,която роди преди 20дни...8 и 9 месец не качи почти нищо..Максимум 2 кг.така че при всеки е индивидуално.

# 17
  • Мнения: 592
Боже, аз се молих да не качвам килограми, да бъда като теб. Мисля, че това е нормално (поне така го пише по книгите). А аз в 6 месец бях качила 15 кг.  smile3514. Но в 7 и 8 си запазих теглото. Лично аз смятам, че от значение е и сезона. Даже и да не си бременна то се знае, че през студените месеци се качват килца, а през лятото, когато се ядат по леки храни, пият се повече течности и се потиш повече е естествено да смъкнеш. Аз лично несъм си променяла режима на ядене, но сезоността си оказа влияние. Както казаха някои мами важно е бебчо да е добре и ти да се чувстваш така. Не се притеснявай и леко бременеене. newsm10

# 18
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз да се включа като 1 черна станция:

Взимането на влагалищен секрет в края на бременността е абсолютно задължително!!!!!!

И докторята да не разсъждават много,дали е нужно или не!

Ако на мен ми бяха взели такъв секрет,сега детенцето ми щеше да е живо и здраво!
Няма значение дали имаш оплаквания или нямаш - тези работи се изследват лабораторно!С прост преглед не става.

Общи условия

Активация на акаунт