Подписвате ли решенията за отпускане на детски надбавки?

  • 1 520
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
........... говорело се, че изискването за доход може да отпадне. Така и не разбрах това какво означава - че всички майки ще получават детски, независимо от дохода?!?! Вие чули ли сте нещо подобно?


Да , аз чух нещо подобно за след нова година ! Служителката от социални грижи, която ме обслужи обаче каза, че ще се видим пак през март..... така че калко е вярно незнам!

# 16
  • Мнения: 414
Аз пък никога никакво решение не съм подписвала, нито пък съм виждала такова нещо. Никой не ме е викал да подписвам, нито пък са ме търсили. Просто подавам документите и в следващите 6 месеца си получавам надбавките в картата... След 6 месеца пак подавам и така.

# 17
  • Мнения: 532
Аз пък никога никакво решение не съм подписвала, нито пък съм виждала такова нещо. ......След 6 месеца пак подавам и така.

И аз така.За първи път чувам за решения , подписи , ходене по няколко пъти  #Crazy newsm78.......

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ето това е заповедта, която подписах предишния път:

# 19
  • Мнения: 1 639
Jade , и аз такава имах предвид.
Много ще е хубаво да отпадтат документите за доходи на всеки 6 месеца, ама дали  Thinking.
 Jade , за всяко дете отделна заповед ли ти издават?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да, Бистра, за всяко дете е отделна заповедта.
Дори имам една такава заповед за онези 200 лв. еднократна помощ при раждане.

А в Петък звънях до Социалните на някакъв софийски телефон и оттам ми казаха, че няма проблем да се разписва заповедта при следващото подаване на декларация.

# 21
  • на село
  • Мнения: 3 920
И аз подписвам и ми дават по едно копие и на мен, че са отпуснати детските.
Обаче понякога забравям да отида за подписа, а и след като се видим със служителките след 6 месеца  не ме питат защо не съм ходила  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 332
Като нямам възможност се подписвам на заповедта за предните 6 месеца чак като отида да подам за следващите...

Общи условия

Активация на акаунт