Украса на петел

  • 21 943
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Ох, не, влизам във втора тема и отново умирам от смях...страхотни петли и кокошчици, ама искат си майсторлък.

# 16
  • Мнения: 429
главата е сварено яйце
конструкция от дебел, упорит проводник във формата на буквата "Л", който влиза в пилето, за да е стабилно, когато се играе с него. И най-добре е ти сама да си опечеш пилето, то трябва да не е сурова, но и нито много изпечено, защото от тези на грил се разпадат.

Имам още въпроси  Embarassed
Ще се опитам да направя като твоето въпреки че от сега още знам какъв ще е резултатът, но както и дае
та яйцето обелено ли е
и проводника - моля за по подробни разяснения как да сложа нещо такова
и пилето все пак мисля да взема на грил по неизпечено, че като го правя аз цяло да не остане сурово
благодаря ти за отговорите и извинявай за  newsm78 въпросчетата ми  Embarassed

# 17
  • Мнения: 91
С удоволствие ще ти обясня, само дано ме разбереш, че аз малко с обясненията  Embarassed
Яйцето не е белено, защото иначе ще се разпадне. Сега за проводника - купваш си едно парче половин метър (трябва да е твърд, трудно да се огъва, за да може да издържи пилето), огънат е на буквата "Л" само че с крачета (нещо като вертикален грил за едно пиле), таблата е пробита и с тел тези крачета са захванати здраво за таблата.http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2281/539086207200878081125492 … jXx9xwtwuOAC.TIFF
След като поставиш яйцето запълни дупката около шията с варени картофи, те като стегнат са като бетон. А за пилето няма нищо сложно, просто си вземи едно пиле, но да не е много голямо, завържи краката и крилете с конец, за да не се разтворят и печи, от време навреме го проверявай. Почти всияки елементи съм закрепвала с парченца клечки за зъби(да му берат кахъра кумовете като го ядат  Laughing)
Знам какво ти (аз цяла нощ не спах от притеснение), но ще се справиш

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 15:59 от V_pet

# 18
  • Мнения: 429
V_pet, и аз така предположих за яйцето, но ми се стори много бяло за това се зачудих
а последната снимка не се отваря, мисля че те разбрах какво имаш предвид, но все пак няма да ми е излишна снимката
 Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 91
shanel1982  радвам се, че си ме разбрала. Последното не е снимка, а набързо начертах схема, но с "AutoCAD" и сигурно затова не се отваря  newsm78
Пожелавам ти успех   bouquet

# 20
  • Мнения: 221
Тези петли изобщо яде ли ги някой?  newsm78 Моя леля прави, но им шие дрехи от плат, и ги украсява ( малко повече фантазия)

# 21
  • Мнения: 429
Момичета, сватбата мина, ето пилето, което ... мъжът ми  Embarassed направи

http://shanel1982.snimka.bg/cooking/pile.431520

# 22
  • Мнения: 22 867
Момичета, сватбата мина, ето пилето, което ... мъжът ми  Embarassed направи

http://shanel1982.snimka.bg/cooking/pile.431520

shanel1982, поздравления за мъжа ти, той направо е надминал всичките модели, дето ги дадохме! Страхотно го е направил!   chef  bouquet  Не им ли беше жал да го изядат?

# 23
  • сусурлево
  • Мнения: 474
най- противни са ми тези с цигара

# 24
  • Мнения: 22 867
най- противни са ми тези с цигара

То и мен, ако ме пита някой, всичкото това ми е кичозно и ненужно, но явно е прието да се прави, пък и доста народ му се кефи, така че..........

# 25
  • Мнения: 1 394
На нашата сватба кумата ни прави пилето-беше много оригинално.Направи му потури ,елек и пояс от гланцово блокче,сложи му и навуща и цървули.Върза го за една бутилка червено вино-все едно се е облегнало на нея и на главата имаше фес!  PeaceДосущ като бей беше!
Незнам дали знаеш,че кумското пиле се прави с главата...Ама незнам как ви е обичая де....поне при нас е така и се наричат кое на кого се дава... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт