Искам моя си държава!

  • 2 621
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
в тази прекрасна държава , ако geminarius приеме, трябва да има и малко калабълък/правилно ли го пиша брей newsm78/.


май беше "калабалък"  Wink

# 16
  • Мнения: 1 173
в тази прекрасна държава , ако geminarius приеме, трябва да има и малко калабълък/правилно ли го пиша брей newsm78/.


май беше "калабалък" Wink

Не се притеснявайте, сега ще мине "Коректурата" с червения фулмастер. Mr. Green

# 17
Е те това е вярното, ама ти да мълчиш - ти си от ниско интелигентните и простите хора, дето на всичкото отгоре си стоят в къщи smile3534

# 18
  • Мнения: 4 244
Е те това е вярното, ама ти да мълчиш - ти си от ниско интелигентните и простите хора, дето на всичкото отгоре си стоят в къщи smile3534
smile3506 oops smile3538 smile3537 newsm43

# 19
  • Мнения: 1 366
Момичета, засрамете се!!! Имам данъци да оформям, купища работа, а не мога да се откъсна от вас...  ooooh! Егати!!!
Смея си се тук сама, ще помислят, че нещо не съм в час днес  Crazy Hug

# 20
  • Мнения: 4 244

ти па да не си яхнала някоя машина времето, кога смогна да идеш до Бг-то, да прелетиш през Монреала и да си дойдеш при немчето newsm78
Услужиха ми с метлата си  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 244

ти па да не си яхнала някоя машина времето, кога смогна да идеш до Бг-то, да прелетиш през Монреала и да си дойдеш при немчето newsm78
Услужиха ми с метлата си  Mr. Green
с метаново гориво ли фърча бре?

жлъчно гориво Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 195
Палмирка,стига се впряга бе,жена...Пиши си как ти скимне  Party Важното е ,4е холандски знаеш... Mr. Green не е майтап тая работа  Wink

# 23
  • Мнения: 4 399
ДЕ без мен бре  Crossing Arms
Ко да ви прая, шЪ готвя, ама и ще копуснясвам.
Кви са тия кандидатури за Парламнет, министри.........НЕма ли малко пО-така, пО-демократично Whistling Flutter Laughing Laughing


Като ще има такива като мене дето ще ядат, трябва и някой да им готви. Теб ще те направим главен готвач на републиката.  Wink

Уф, а ще се намери ли за мене един пост, да речем 'Министър на мързела'? Ако много ви се свиди, ще задоволя да оглавя парламентарната комисия по мързел.

# 24
  • Мнения: 2 952
Чакайте малко бе !  Само жени ли ще  сме ?! newsm78  ааааааа.... Naughty не не....трябват мъже  също!Аз  си  взимам моя ...ще   не ще..... Party

# 25
  • Мнения: 4 244
Чакайте малко бе !  Само жени ли ще  сме ?! newsm78  ааааааа.... Naughty не не....трябват мъже  също!Аз  си  взимам моя ...ще   не ще..... Party
Мисля че няма да има проблем и за мъжете, стига да са полезни с нещо  Mr. Green
Аз също ще си взема моя - той поне по предназначение ще работи. Детски площадки нали ще се се строят  Joy

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
....

Уф, а ще се намери ли за мене един пост, да речем 'Министър на мързела'? Ако много ви се свиди, ще задоволя да оглавя парламентарната комисия по мързел.

Ако ще е така, аз може ли да се кандидатирам за твой съветник или заместник Mr. Green

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ама, момичета, какви министри, какъв парламент....те многоооо бачкат.....айде само купон да бъде, а? аz се кандидатирам да гледам бебчовци ( ако не е zаета длъжността вече, де Wink )
ако ще вzимаме благоверните, аz съм zа....че съм много на вие с компа, поне това да отпадне като грижа...... Joy hahaha Joy hahaha  Joy

# 28
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Извинявам се  за оффа ,
Вяра май имаш повод за голяма радост Hug Heart Eyes
Честито!!!  bouquet
(или аз пак със закъснение се усещам Embarassed)

# 29
  • Мнения: 780
Може ли и аз с мойта свита???
 1crib babydust7 Flutter atwork
Ние ще донесем кенгуру с нас - ама автентично!
 smile3534 И някоя и друга коала за гуш  Hug
Ама не ме пишете отговорник по зоо-къта, че не мога много много да се оправям с животинки.. виж обаче с китките - бивам  Mr. Green Тъй че сбирам кандидат-градинарки за цветната и зеленчуковата леха. Ще сложим и някое плодно дръвче, че да има всичко!  Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover
Ще помагам и в кухнята с удоволствие!   chef

Общи условия

Активация на акаунт