Знаят разни номера - МАРТенските ни деца!!!

  • 19 810
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Бодливка, а ти пробвала ли си с блендер да мелиш елда или ориз? Мен ме съмнява да стане. А ако меля царевица- такава сурова , която сега продават по пазара, трябва да е- нали?

Не съм пробвала,с кафемелачката си става екстра. Peace А царевица не съм мляла. Thinking

Малии,мен не мой ме накара да го гледам то'з сериал.А да се оплача,свеки научила Дарина да гледа това Гюмуз ли е,Перла ли е..лелее..  ooooh! И като почва ми подвиква да мълча! Thinking С баща и не можем да се преборим за сървайвър (аз отделно си гледам и Денсинг старс), та ако имаше как да вземем по едит ТВ във всяка стая щеше да е чудесно! Whistling

Ааа,отивам да си допрочета книгата на Дюкан и се трупясвам.. http://vbox7.com/play:f92f41cf

# 16
  • Мнения: 819
Хайде да се разпиша набързо в новата тема и аз  Hug и да си лягам.

Качих ги най-после пустите му снимки, тия дни трябва да дойдат. 218 бр. станали, а уж ги редуцирах максимално  Crazy

Уффф, нещо много харчове ни се събраха пак, направо супер съм се сдухала.Тук 100 лв, там 100 лв, е..ти.Днес бях при моята гинеколожка, нали ще слагам спирала, ама ще трябва да се полекувам преди това, изписа ми някви работи - отиваме в аптеката - 50 лв.  Crazy  Shocked Ами не ги взех. Аман и лекарствата и чудото. /ще си взема един гинопеварил накрая и това е/ Отделно 40 лв. прегледа, не знам на контролния колко ще е, после 90 лв. за спирала/ и това от по-евтината/ и за другите неща изобщо пък няма да изброявам...ужас просто.  Айде оплаках се и аз  Mr. Green

Иначе днес си  изпратихме свекитата в Португалия/ там живеят/ - тази година летният им престой мина по-безболезнено, а аз се бях насъскала още преди да дойдат, ама даже почти не съм се ядосвала, да не повярваш  Mr. Green

За  luvbed - кво да ви кажа, от дъжд на вятър, ама нещо сме в сухия сезон  Crazy, вечер съм адски изморена, сутрин децата стават.../ да се чудиш от къде тия гъби се появиха, поне да имаше от какво Joy  Crazy

Бодливке
, аз за това слагам децата по леглата преди да са почнали всЕкви сериали и реалита   Wink

Хайде да лягам, че много глупости започнах да пиша...  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 906
Айде и ние в новата тема.


Лека нощ   smile3524

# 18
  • Мнения: 514
Добър вечер дами!
Хайде и аз в новата тема!Много сладки ги правите!  bouquet  bouquet
Днеска съм особенно щастлива защото на малката е пробило първото зъбче!Утре ще ходя да й взема нещо бяло и ще изпукам пуканки! Crazy Crazy Crazy Mr. Green Mr. GreenЦял ден съм в страхотно настроение! bowuu bowuu bowuu

За секса--определено не се оплаквам!Последните 3 дни -по 1 път на ден Heart Eyes Embarassed Flutter(но е имало и много време без да се сещам какво е това ooooh!)

За кашите--Определено предпочитам марки като Хумана и Хип!Защото също като Елвинг--Фризото ми става на бучки!
Има на Хуманата --Елда с круша!Нашата Адинка много я харесва!

За другите яденета определено вече й готвя!Днеска й направих страхотно кремче за следообедното ядене!Аз щях да го хапна.......ако тя неискаше Crazy Blush
Зеленчуковите също ги готвя---слагам от почти всичко---броколи-карфиол---моркови-картофи--червена чушка--тиквички---копър--лук---ориз----и ако трябва да е деня с месо го прибавям при пасирането!

За излизането--Боди с дълъг ръкав ---тънка блузка---отгоре якенце(есенно) !Отдолу чорапогашник и панталонче--чорапки и буйки!На главето кога сложа шапчица ---кога не!

Кошара имаме и ние от каката!Вече съм я отворила и чат-пат я слагам когато искам да си свърша нещо за да съм по-спокойна че няма да падне или да се удари някъде!В началото се занимаваше по-вече сега заради зъбките(явно ама аз чак сега го разбрах) е доста нервна и не седи там!После като започне да се изправя ще ми е много удобна!

Хайде лека и мека Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesДо утре................Че направо съм скапана.......

# 19
  • София
  • Мнения: 49
Да драсна и аз в новата тема  Simple Smile
Честити месечинки Hug
rossykv, Вики също се буди за среднощно папкане.
SZA, на срещата Вики беше без шапка, защото не съм купила още, температурата беше 10-12 градуса, затова сме ги омотали така. Все пак зимата, в топлите дни е толко.
kikoikris, моята рошла си скубеше страничните букли, но аз ги отрязах и сега нямаме този проблем.
За секса, горе долу веднъж седмично, преди ми викаше, че съм ненаситна, не пропускахме ден, сега Вики ми изпива силиците. Преди няколко дни, като се борихме с таткото, нашата се събудила, тъй като не сме й се сторили интересни, обърнала гръб, седнала и си играе мирно в креватчето.  hahaha
За кашите, давам бананова на Милупа, много си я харесва.
Nagaina, моето дете още не е опитвало Панадола, да чукна на дърво, да не ни се налага, но и аз се чудех как го дават, като лек за всичко/рев, безсъние, зъбки.../
veselina_s_p, ВСИЧКИ имаме желание за сбирка по Коледа. Реално погледнато, бебетата няма да го уважат тоя дядо Коледа, няма и да го помнят повече от ден. Имам позната с бебе на 9м, няма да ти казвам за какво пазене става въпрос. Нейната се е научила да удря, рита и т.н., в никакъв случай неможе да я остави сама с друго бебе, та не се знае нашите какви ще са тогава, чак да ги оставим да се забавляват Thinking Не се заяждам, просто искам да изберем най-добрия вариант, за да могат да дойдат повече мами и бебоци.
В крайна сметка скоро не сме се скубали, колко му е да врътнем едно скандалче  Mr. Green
ако имате време прочетете това за настроение  Joy
http://www.dnes.bg/ako%20shtete%20-%20vqrvaite/2009/08/10/lekari … -dylgoletie.75774
Лека и спокойна вечер.

# 20
  • Мнения: 967
Да се разпиша в новата тема!

Гледам за секс говорите! Какво беше това? До днес само възглавницата ми беше в ума и как да си полегна и да дремна! Всичко друго ми беше с мноооого по-задни приоритети.

За скубането и Марти скубе предимно мен, но иначе много се дере миличкия. Ама АД-то , екземите май много сърбят - така че - само се пазим!

Най-неочакване на Марти му мина хремата и кашлицата. Силно подозирам, че са били от зъбите. Освен това днес спа от 3 до 7 вечерта, явно и той много има да наваксва сън милинкия.
Хайде да повлечем крак и на другите да пробият мъчителните зъбчета.
Лека нощ!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 58
Светлето, изяж крилата, багажника и каквото друго се сетиш на самолета. Laughing Laughing
Нещо хич не ми върви последната диета. Все я нарушавам по малко, а то така няма файда. Още повече, че вече съм си по-близо до нормалните килограми и все по-трудно става. Най-големият майтап е, че в неделя след час и кусур езда, два километра плуване и един час народни танци, спазвайки диетата, вечерта бях по-тежка от предната вечер. Май ще си стоя приятно закръглена, щом и тази лесна диета не мога да спазя. Оплаквам се просто.
 

Стига глупости - 1-во: много добре си изглеждаш и видимо си отслабнала и 2-ро: ще я почвам и аз твоята диета от другия месец, само да земестим поне 1 хранене. Така съм се надъхала, като те видях последния път, че... шЪ тЪ стигам. Mr. Green

Я споделете, че да ни надъхате и нас - кърмещите мами Simple Smile   Плиийййййййз  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 305
Добро утро момичета!

Петя се събуди от глад преди малко! Не беше ставала толкова рано от два месеца почти! Вчера чистих и и свалих кошарата на долното ниво и като я оставя седнала си седи доста време, което за нас си е постижение, че Петюната не е жилка като вашите дечица! Днес таткото ни е на път и ще трябва след малко да водя баткото на градина, след обяд сме на консултация, а вечерта на родителска среща! Та и моята програма днес е дооста натоварена!
Вчера пазарувахме в Кауфланд и имаше памперси на Памперс всички размери по 21,99лв! Това май е най-ниската цена на памперс, която съм виждала! Погледнах 4-ката беше 80бр! А Пуфис си бяха отново 24,50лв!

Зеленко, за плодовите пюрета на Хип мисля, че захар е със звездичка и по-долу е пояснено че това е съдържанието на естествена захар от самите плодове! Иначе на някои от техните пюрета мисля, че съдържаха оризово нишесте за сгъстяване!

Миналата семица купих вече пшеничен, оризов и царевичен грис! Скоро и от него ще давам!

След като махнахме АБ, на дребната стомахчето се нормализира и си мисля да започна да и правя попарка тези дни! Да видим ще и хареса ли!Баткото умираше за нея!

Хайде чао и лек ден и ще пишем по-късно качила ли е нещо мацката след тази диета от почти месец!Бодливка за да те успокоя споделям, че Петя миналия месец беше качила точно 100гр! Crazy

# 23
  • Мнения: 1 906
Добро утро!
Гледам още няма кафенце, а си е време Simple Smile . Хайде по едно:


Ние се обличаме и тръгваме на разходка. Днес времето е разкошно  Party

# 24
  • Мнения: 361
Да се запишем набързо.
Добро утро.

Елия не иска да яде сега и ще я видя кога ще се сети, че е гладна.
Сега седи на гърнето и се смее (много и харесва там).

Окич- парфюма е един на Давидов, много ми харесва.
за обличането- боди с къс ръкав, блузка и дънки или панталонки. Носим си яке в чантата и 2 одеяла.

Хайде ще се стягаме за разходка.

# 25
  • Мнения: 267
хайде и ние да се разпишем в новата темичка  Heart Eyes
Честито на порастналия Алекс  много да слуша мама  Hug
за кошарата,ние тук и в Бг спим на такава,но Крис е на мнение,че може да я ползва само за сън,никак не му се нрави идеята да си играе в нея,е има си хас,нали ще е самичък ,ако се заиграе  Crazy ooooh!,през деня като го сложа все едно на таралежи го слагам  Laughing
Дивена,честито ви зъбче  tooth

# 26
  • София
  • Мнения: 1
Окич, Бухта диетата е Скарсдейл. Ето я тук. И наистина е много добра диета. Предните два пъти с нея свалях по четири килограма на две седмици, при това без да я спазвам съвсем стриктно. Примерно, там сутрин има препечена филийка без нищо, а аз винаги я ям с мармалад или мед и масло. Салатите си ги правя със зехтин и т.н. и въпреки това действа. Освен това в поддържащият период не спазвам никакви ограничения и все пак не си връщам теглото, както става при други диети, а просто качвам 1-2 кг., така че в крайна сметка пак съм на кяр. Проблемът, обаче, е че този път съвсем нарушително я подкарах, щото и си пийвам вечер по една-две чаши вино и други разни дребни нарушенийца си позволявам и то нищо не става. Не знам защо така не мога да се мобилизирам.
 Иначе, един приятел и жена му, стриктно спазвайки всичко отслабваха по 8 кг. за две седмици. И жена му си задържа теглото. Той не можа съвсем.
Тони, писна ми да ходя с широки дрехи просто. Знам, че не съм много дебела, ама искам да съм както преди. Докато кърмех активно, знаех що се тъпча и някак все си виках, че като спра, ще отслабна, а сега...
Бодливка, абе и аз се сетих, че съм чела нещо подобно, но лошото е, че и на другия ден нямаше някакъв особен резултат.
А-а-а, да, и да се "похваля"- имаме поредната цицина на челото с размери 5/1 см. постигната по време на закуска с тати. #Cussing out

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 09:03 от Дърта маймуна

# 27
  • Мнения: 660
А добро утро.

Тази нощ, поспахме та се чудих дали вече не са ни избили зъбите - гледам, ама май има още съвсем малко останало от венеца... Tired Омръзна ми вече да ги чакаме - от толкова време ни мъчат, ама ще се чака...

Гледам, че Мънки ви е пуснала диетата, тя не е много за кърмачки, но пък е балансирана и с плодове, та ако се поприбави тук-там по нещо, за да не е толкоз ударна и ще стане и за нас според мем. Peace

Окич, токсини са мръсотиите, които се отлагат в кърмата при рязкото отслабване. Peace

Уф, отиваме Рая да си доспи половин час и да излизаме и ние.

Хубав ден!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 782
Добро утро!
Тази нощ ни беше мааалко по-лека. Алекс се буди само 3-4 пъти  Crazy За сметка на това кухата му майка се успа и закъсня с даването на АБ с 1.30ч  ooooh! Rolling Eyes Tired
Инкогнито, Елг, много рано излизате  Shocked Всъщност - само ние ли стоим вкъщи до обяд  Rolling Eyes Алекс има един сън вкъщи, преди да отидем на разходка.
Вица за милицията го знам  Mr. Green Другият беше, че жената първо викала "помощ, помощ", а после - "по-мощно, по-мощно"  Simple Smile
На Десис и Роси - браво за редовния секс  Peace Разбрахме ние защо сте недоспали  Wink
От пюретата на Хип мисля кайсията е със захар, май и тези със шипка.
Крисче, дори и да искаме няма такъв вариант - за бебетата и клубчето. Под 1г не можем да ги оставим без придружител вътре, така че - няма да има бебешки кеч  Simple Smile , но пък има доста играчки, с които можем да ги забавляваме. Чудя се само как ще изберем клубче.  Rolling Eyes
Дивена, и нашият тоалет за разходка е такъв  Peace А елдата с плодове вкусна ли е? Че само чистата беше доста гадничка  Rolling Eyes
Някой реве, после пак ще пиша  Crazy

# 29
  • Мнения: 514
А елдата с плодове вкусна ли е? Че само чистата беше доста гадничка  Rolling Eyes

Да,определено е доста по вкусна !
Ох ,Ади е супер кисела от тези зъби само ми мрънка на главата!Единствено навън е спокойна и затова и ние от рано сме по улиците!

До скоро!

Общи условия

Активация на акаунт