Знаят разни номера - МАРТенските ни деца!!!

  • 19 858
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 514
Привет и от мене преди лягане!

Tony_st ---В кой парк на Младост сте били?Този при Младост 2 или на Общината !
Аз ги обикалям вси4ките може да се видим!
Кажете и утре или други ден да се Срещнем на по кафенце!!!

За памперсите--Взимаме на Молфикс и те са на промоция в  Кауфланд!Доволна съм! Peace Peace Peace

Хайде лека....................

 smile3524Пове4е спокойни беб4ета !

# 61
  • Мнения: 5
Привет! Hug
Е хайде и аз най-после се разписвам в новата тема, нещо все не мога да се наканя да пиша, днес, утре а то времето си минава, ще вземете да ме забравите. Wink
Да кажа няколко думи за нас, нали имахме лишеи та ходихме на алерголог и ни поставиха диагноза атопичен дерматит в лека форма, та сега се мажем с крема на А-дерма и при влошаване ще мажем елоком и ще пием фенистил или зиртек капки, но за сега не ни се налага...
С възрастта се израствало заболяването...то наистина сме в много лека форма, но все пак... Rolling Eyes
Иначе сме добре, нямаме зъби, не лазим още, само дупе вдигаме или ритаме усилено с крачета, но не се сещаме да използваме ръчички Joy  за сметка на това подскачаме неуморно ако има кой да ни държи...
Иначе Марти е все още послушно момченце, дето бабите напоследък ми мътят водата, като го учат да е все на ръце гушнат, та малкия взе да хитрее, но аз се опитвам да държа фронта, та за сега е под контрол, но докога ли newsm78 абе тези дни ми се вижда променен, някак вече пораснал неусетно и някак разбиращ повече и съответно по-хитричък, палав, любопитен, подвижен, разбиращ...
Днес дългите коси на Марти ни писнаха повече от всякога и го подстригахме, е заприлича си на момченце, сякаш бузите му изглеждат по-големи, ама направо ми се струва доста различен, все едно не е той...ще трябва да го снимам и ще кача някоя снимчица.
За отслабването и аз смъкнах някое килце наскоро, но пия ябълков оцет а не спазвам определена диета, е освен разделното хранене, но него го спазвам от много време насам...
Дънките ми направо вече висят грозно, но все още не мога да си вляза в старите от преди забременяването, значи има още какво да се желае.
А за  luvbed не питайте, че вече забравих какво беше това, нещо не ме спохожда желанието напоследък...нещо съм се повредила направо. ooooh!
Честито ви зъбче Зора и на всички  други които не съм поздравила, а те не са малко!   bouquet
Ами лека вечер от нас и много   love001

# 62
  • Мнения: 1 906
Добро утро!
Хайде по кафенце:

# 63
  • Мнения: 514
EEEхххххх Incognito ме изпревари

ДобрУтро 
Още съм сънена и бавно действам Wink Wink Wink

# 64
  • София
  • Мнения: 1
 А, добрутро и от мен! Simple Smile
 Нашият дребосък упорито продължава с дивотиите. След вчерашният опит да строши масата с чело, малко по-късно се обита да счупи крака на стола с вежда (такива протектори не продават), после на няколко пъти изяви желание да събори колелото ми върху главата си... Ако му останат тези желания и като проходи, аз ще емигрирам. Има обаче и един положителен ефект от цялата работа. Започваме бавно да си разтребваме къщата. А чувствам, че като порасне да стига дисковете на татко си, ще разтребим и голяма част от тях в кофата, а това доста ще увеличи въздушното пространство у дома. Освен това подът ни не е бил толкова чист от доста дълго време. Едно, че аз го мия по-често, а друго, че Илийката довършва, каквото аз не съм измила къде с дрехи, къде с език. Laughing Laughing

# 65
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас!Станах да изпратя нашия тати на работа и реших да пиша,че тези не съм писала.Какъв е тоя вирус че ме хвана и мен.Така ме е страх за детето.Само гърлото ама достатъчно е.Абе МЪНКИ ти си била опасна,жалко че като идвах на срещата в неделя ти неидва да се запозная с теб.А много те споменаваха и все с хубави работи.И тая тема за секса добре че я пусна че и ние да се отпуснем.По тоя въпрос ние сме долу-горе добре.Е ако се пита мажо,може по всяко време, ама аз немога.Те мъжете са си такива.А за памперсите видях ч е пишете аз ползвам на памперс и съм доволна.На път ни е и третото зъбче. Отивам да си правя кафе kaffeetrmker_2 и да чакам бебка да стане.И после на разходка.СЛЪНЦЕ браво за темичката Hug Лек ден на всички.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен. Ние закусихме и сега е мой ред да пия кафе.
Снощи щях да пиша ама бях трупясала и докато си видях спалнята и легнах и умрях. Толкова бях изморена. Симона вчера ми взе якъла да се криви и да мрънка. Снощи с Митко бяхме на рожден ден на снахата ( тя вече не искала да се ожени за него защото той бил по нисък от нея и не и обръщал внимание) ама тя за мен си остава "първата" снахичка и много си я обичам. Бесняха децата до късно на воля.
Честито зъбче на Петя и на всички останали с поводи. Честити месечинки на порасналите бебоци. На Ади  Heart Eyes
Броколито е като дънкито Mr. Green
Туй малко ми напомня, че аз до преди да дойда да живея в Стара Загора я изговарях така тази дума, а сега като си ида във Бургас и чуя някой да казва дънкито веднага ми прави впечатление.
Във връзка с Бургас в петък ще си отивам за няколко дни само с Митко и да ви кажа чакам с нетърпение малко да си почина. Симона ще се гледат с баща си, а аз имам работа с майка ми в Бургас. Някоя мама ако има там и иска можем да се видим. До вторник-сряда ще съм там.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 38
Добро утро!
Леле, Слънце, браво на мъжа ти! Как ще гледа адашката толкова време! Аз моята за два часа не смея да я оставя на баща и, че все се криви, като ме няма наоколо...Оня ден мъжът ми за ПЪРВИ път се пробва да я храни с каша. Иначе Симона много му се радва, но трябва да съм в стаята (то и с бабите е така). Направо не знам кога ще мога да я оставя за по дълго на някой...А имам нужда Blush
Днес и аз ще ходя да купувам памперси, но честно казано въобще не обръщам внимание какво производство са. Гледам, има някакви малки пакети на Чико - някой пробвал ли е, че все се изкушавам да взема от тях, но досега експериментите ми с пелени, различни от Памперс, са били неуспешни.
Забравих да ви пиша, че в неделя водих децата при една жена в Добрич да ги "веси" (май така се казва). Залюля ги с главата надолу и после гаси някакви клечки против стрес. Досега никога не съм се занимавала с такива простотии, но реших да пробвам и това. Уж щели да се успокоят, ама нъцки. Каката снощи пак сънува кошмари и изпада в истерии...Та вече от опит мога да кажа, че нямам смисъл от бабини деветини.

# 68
  • Мнения: 305

Добро утро и от нас!
Вчера след като бяхме консултация се видя, че нашата госпожица 100-грамка е качила цели 200гр този месец! Та вече е 7,1кг и е висока 69см! Като се има в предвид, че беше на диета е добре!
Вечерта бяхме на родителска с баткото и после му бях обещала да ходим в Макдоналдс! Та ходихме ние в почти 8 вечерта! Това по принцип е време, в което дребната е кисела защото е гладна и и се спи, но снощи беше толкова щастлива, все раздаваше усмивки и пискаше от кеф!

Дребната вчера с кеф си хапна домашното ми пюре от броколи, ориз и морков! Някой беше писал, че детето се е задавило от непасиран морков! За да не изпускам и  аз по някое парче просто рендосвам моркова преди да го варя и хем по-лесно увира, хем се пасира лесно!

Гери Муур, чувала съм, че при силен уплах е най-добре да се лее куршум! Вярвам защото баткото като беше на 2-3 месеца от една гръмотевица изпищя и после започна да писка и плаче на сън! След леенето на куршум си спеше като къпан по цяла нощ! Не знам съвпадение ли беше какво, но ни помогна!

За дънкито, Laughing Имах съквартирантка, която твърдеше че се казва гъбешка супа, а не правилното гъбена супа!

Лек и приятен ден ви пожелавам, аз отивам да се обличам та Петя като събуди да бягаме навън! От една седмица вече слагам чувалчето за количка, след обяд пък го махам, след 7 ако сме навън пак го слагам! Абе примък отмък!

# 69
  • Мнения: 222
Добрютро  Hug
Айде и аз в номата тема... на 5 стр Mr. Green
Светле да нацелуваш Денис, такъв е бонобон в полет  Heart Eyes
Та за броколито  Mr. Green Борис го хапва, ама домашно и по малко - смесено с други зеленчуци, ама виж оня ден се пробвах да дам брюкселско зеле (че беше в замръзения микс, дето го купих...) - е нема такава гадост ви казвам  ooooh! Даже се втресе, като го опита   Joy
А за секса...тука като пишете за ваште постижения, викам си аз - ще нападам мъжО  Mr. Green Та вчера му налитам, а той ми вика: " Какво, дойде време сестричка ли да правим..."  ooooh! Е, те толкова често правим секс ние  Crazy

# 70
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Здравейте и от нас в новата тема.  bouquetНие вчера бяхме да ни боцкат и мен и Алекс-и стана една..... Първо на мен трябваше да ми вземат кръв обаче не ми намериха вена и ме боцкаха 4 пъти на различни места докато успеят.След това ми налепиха лепенки сякаш съм била на война-добре и това.Алекс дори и не разбра че го боцкат-смееше се на лаборантките.Прибрахме се и малко по-късно вдигайки Алекс ми се спука вената от която не ми взеха кръв и стана точно като на война-вече ме и бинтоваха.И това добре,но Алекс реши по-късно да си изяде чорапите и с такъв хъс го направи,че по чорапа имаше капчици кръв а и устата му беше червена,а то единия горен зъб се беше почти показал и с дъвченето на чорапа му е помогнал.И така след толкова кървав ден си имаме зайче с три зъбчета tooth.Е това е от нас-отиваме да си вземем резултатите от изследванията и на разходка,а на всички желаем слънчев и спокоен ден.....  

# 71
  • София
  • Мнения: 807
 Хайде и аз на опашката в новата тема Laughing
 Честито зъбче на Петя и честити месечинки!!!
 С Влади и с татко му гледаме да хванем последните високи температури и да се насладим на прекрасното октомврийско слънчице, та дори и до Витоша стигнахме вчера, а плановете са и за днес. Няма такава тишина и такова спокойствие Peace Аромат на треви и на смола, лягаш на тревата и гледаш небето, слушаш звуците на природата и се свързваш с енергията на Вселената...е докато Влади не ревне за нещо де, ама все пак Grinning
 Вчера се "разходихме" и до Пирогов. Във вторник вечерта Влади се събуди с най-ужасния си и продължителен рев някога..оказа се, че му се е възпалило пишлето..заспа само след малка дозичка от пустия му Панадол Confused Вчера го прегледаха в Детска урология - Пирогов. Ще го мажем с Гентамицин и ще слагаме компреси с Риванол, бани със смардлика също може и така. Вече е по-добре, не плаче, но си е подуто, охх то бели кахъри, ама и това ни дойде на главата.
 Днес за трети път ще хапва тиква, стискайте палци най-накрая да се захрани това дете, не я харесва много да ви кажа, май така ще си караме - по 2 лъжици на ден - луда работа..
 За секса - желание не ми липсва, ала умората надделява над всичко Tired

# 72
  • Мнения: 1 734
Добро утро и от мен!
Зеленко, със закъснение но да ти отговоря за памперсите. Аз изобщо не бях доволна от турските - ушичките не са ластични, не се разтягат и на Лора и пропускаха. Да не говорим, че са по-твърди. Аз купувам само полските, които уж се водят оригинални. Принципно по нищо не се различават на външен вид, но там където е щампата за срок на годност има и от къде са произведени (на турските пише TR, а на полските - POL), ама как го обясних  ooooh!, но може би ще е полезно на тези, които искат да правят разлика.
Добро настроение, прати снимка на Марти, не мога да си го представя с къса косичка
*Elle*, дано Влади бързо се оправи. Ами така са момченцата, това е често срещан проблем, но добре че сте реагирали бързо.
Честито зъбче на Петя и трето на Алекс    !

# 73
  • Мнения: 3 379
Добро утро и от мен!

Гери Мур, аз съм купувала на Чико памперсите и съм много доволна, но са скъпички. Аз ги ползвам за нощни. Не съм виждала по-големи разфасовки обаче.

Памперсите, от които съм най-доволна засега, са ПАМПЕРС ПРЕМИУМ (бял пакет), но са по-скъпи и от Чикото (един памперс излиза 66-67 ст горе-долу). Бяхме на Хъгис (но при нас трудно се намира 4-ката, а аз не обикалям към МЕТРО, Кауфланд и други подобни), после на Памперс Слийп енд Плей, после на обикновените Памперс (полските - новите, с разтягащите се ушички, хубавки са, но по-тънки и по-често ги сменям), сега минах на Либеро (и купувам Памперс ПРЕМИУМ, които ползвам през нощта или за разходка). Но нещо не съм доволна от лебирото и май ще търся пак или Хъгис или ще се прежаля да минем на Премуим.

# 74
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте мили момичета !!!!!

Добре, че светът не свършва всеки път, когато ни се струва така и идва нов ден... и нова емоция....

Вчера постът ми щеше да е по-черен от най-черните оплаквания, които са се изписвали, но днес пак има слънце и на нашата улица Simple Smile

А имам и хубав повод да ви почерпя - Преди четири години на този ден си казахме ДА с моя мил съпруг



И да си похваля мъжа - сутринта ме изненада с ... подарък - хавайски масаж - имам час за събота - анти-стресов и релаксиращ... вече го чакам с нетърпение... Много ми е мил... И се удивлявам как нещата се променят в началото аз правех изненадите и хубавите подаръци, но от миналата година - като забременях - нещо се случи и си разменихме ролите... Много е приятно...

Та сега ще опитам да измисля и аз нещо, с което да го зарадвам мъничко - ако имате идеи ще съм благодарна

... Иначе исках да питам по болна за мен тема - захранването.... но ще го отложа за следващия ми пост, че искам да не развалям настроението на този... Само ще благодаря на SZA и Rila

Честито и на всички месечинки, зъбчета, прически, мами правили секс... и всичко хубаво, което е за честитене Simple Smile

Хубав ден и слънчево настроение пожелавам на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт