Знаят разни номера - МАРТенските ни деца!!!

  • 19 861
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 341
Цитат
A_S_Y_77, кутията ти е пълна!
[/quote]



Изпразних я!!!

# 676
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Прибрахме се-7 450 е в момента, едва 330 е наддала пак. Колкото-толкова. Кашлицата идвала от сополите, чисти и били гърдите. И пак как рева, вече голям срам ме хваща. Започва да реве още като понеча да я поставя на легълцето или както там се вика, преди да почна да я събличам. Пък като се доближи сестрата или лекаркатаааа, няма такъв ужас. Как ги укротявате?
Обаче аз усещам, че се разболявам и искам да питам кърмещите майки какво вземат превантивно. Мед с лимон, чай от шипка, парацетамол, нещо друго?. Ако съм го прихванала от нея добре, ама ако е от другаде остана още нещо да му лепна на милото Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 645
Ха здравейте и от мен.
Аз се боядисах, ама минах покрай русото. Сега съм рижава Tired Другия път повече.

Тони и аз имах много дилеми за работата. Много си я харесвам и  много зор видях и много труд хвърлих докато ме назначат и мога да кажа, че ми липсват(да не говорим че ги сънувам) колегите. Даже и шефа редовно си го сънувам, много го уважавам, и той е овне като мен, нищо че като ме викне за нещо и почвам да пелтеча, така и не разбрах защо му се притеснявам толкова. Затова при мен нещата са така, ще се опитам да я задържа докато мога. Дотогава ще сме разбрали дали ни харесва тук или не и ако не се прибираме и аз пак ще съм там. Аз друга работа в БГ не ща да работя.

ох ама сам голяма куха лейка, пак забравих какво щях да пиша, а не бяха малко нещата.
  А едното беше че ви позавиждам малко за разнообразието на пюрета дето има в БГ, тук има Хип, Хайнц и Кал и Гейт и всичко им е еднакво. То всъщност тук с повечето  неща е така има по 3 марки и толкова. От към козметика също са зле, няма мустела, бюбхен, хип, абе нищо няма от  това което аз ползвам. С триста зора вчера намерих на Адерма единия продукт ама другите ги няма. Много  често няма цели серии от дадена марка. Както и да е, не помня другото какво беше smile3538

# 678
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Как сте бе сладурки и малки сладурчовци. Ние днес пак сме във вихъра си на нервни кризи, НО пък изключително ме радва апетита който има мойта щерка, за разлика от батко си, който и до ден днешен си остава свръх злояд. Днес на обяд и направих супа от спанак и напълних един буркан от лютеница от средните квадратните, сложих един сухар (беше ми последният) и една филийка хляб. Така сладко си го изяде, че още й се кефя на апетита. Тя си е от ящните по принцип, но днес ме изпълни от всякъде.

Новата тема е готова, хайде давайте да изпишем тази и слагам новата с колажите. Имам един въпрос. Мамите които за от пишещите тук а нямат снимки за колажа ( сещам се веднага за Дивена, Есме-то, Рила, ред гърл и т.н) няма ли да слагате и вие снимка за да ги има и вашите бебчовци в колажа?

# 679
  • Мнения: 43
Аз пиша мноооого рядко, но да помогна за изписването на темата  Sunglasses

На мен ми се е паднало злоядо дете. Днес тотално ми отказа пюрето на обяд, а аз се отказах да го преследвам. То за него и без друго максимума е 130 гр. И вече няма следобеден сън.
Добре поне, че времето е хубаво.








# 680
  • София
  • Мнения: 5 312
Здравейте и от нас. И Калин е без зъби, но днес се научи да гризе пръчките на креватчето си  Joy
Явно днес е ден за консултации: 9.620 кг. и 72 см. Педиатърката одобри схемата за месото (подробности ще пиша в ОНАЯ тема, да не спамя тук) и се съгласи да не даваме лекарства още - камък ми падна от сърдето. Искам да питам който предлага жълтък - какви яйца ползвате?


Дивена, кой ден ще дойдеш на бебеманията?

Даниелка, стискаме палците!!!

Поли+, ако до месец не си получиш играчката на Памперс, обади се вдигни скандал - при нас се оказа, че куриерът оставил жирафчето на съседа ни, който, естествено, не ни казал, та голяма разправия беше  ooooh!

Тони_ст, не си ти в грешка, споко. Днес аз бях по тениска, а Калин - по боди къс ръкав и блузка с дълъг ръкав. "По-сутринта" и "по-вечерта" сложих жилетка отгоре - като нямаше слънце. Иначе и аз гледах днес дечица с космонавтчета и много се чудих какво ще обличат на зима тез' дЯца  newsm78 newsm78 newsm78


За Бебемания мога да записвам кой кога ще ходи и по дни да се срещам(т)е, защото аз например ще мога в петък, но някой написа, че уикенда ще може - заради превоза. Ако искате, всеки да си каже, и ще запиша:
ПЕТЪК: Зелено човече, ?Вероники, Тони_ст: как ви се струва една примерна среща 14 ч. на входа (който дойде по-рано си разглежда - аз така ще направя, а който дойде по-късно - обажда се по ГСМ)

# 681
  • Мнения: 660
Ха добър вечер...
Моята красавица е изкъпана от 8 без 15 и не ще да спи. Shocked Луднах и се отказах, като се измори още малко пак ще пробвам...да я успивам...
И да се похваля - имаме си наболо 3-то зъбче отдолу... най-накрая и Рая като нормалните деца да има зъбче и отдолу. Дано да прореже венеца без много зор като първите 2 отгоре. ooooh!

Зеленко, нас с мъж ми и Рая 14 ч. за Бебемания много добре ни устройва. Peace

Ние пък утре сме на манту. Sad Дано не плаче много Рая, че днес цял ден го мисля...

# 682
  • Мнения: 105
Привет и от нас  Hug
Днес и аз гледах навлечени деца в пухенки и зимни шапки и се чудех как ли ги обличат зимата. Верно, че повечето такива бяха разхождани от бабите си  Laughing
Даниелка, и от мен имаш много стиснати палци  Hug
Шу, веригата дето работи мъж ти много я харесвам.
СЗА, ти да не си стартирала в Мобиком? А и да ви кажа, в нашия телеком преструктурират нон-стоп последните години. Една структура максимум 6 месеца се задържа. Постоянно сменят имена на позиции, отдели и дирекции. Все нови шефове, обединения, раздели и т.н., та при тези преструктурирания закона не пази майките и сега от 1 декември ще ми закрият позицията, съответно и аз минавам в групата на безработните. Принципно бях решила след нова година да си търся нова работа и да не се връщам на старата, но все пак ми беше резервен вариант в кризата.
Също и на мен ми се случи в Плевен да дойдат на гости роднини на мъж ми с деца, които впоследствие се разбра, че са болни. Хич не ми стана приятно. Разбира се опипаха играчките на Мария отвякъде, размятаха ги по земята, но аз след това всичко прибрах в една торба и и ги дадох чак след като ги измих.
Още щях да пиша, ама дребното реве и трябва да ставам.....

# 683
  • София
  • Мнения: 5 312
Ние пък утре сме на манту. Sad Дано не плаче много Рая, че днес цял ден го мисля...

Споко, то не боли, Калин дори не плака!!!!!!

# 684
  • Мнения: 967
Днес приспивах истерично ревящ Марти 45 минути - в по-дебелия спален чувал не може да се обръща така бързо и се е почуствал ограничен (сигурно Rolling Eyes)!

Слънце, честно да ти кажа, всички снимки са на фотоапарата - толкова хич нямам желание за нищо странично с това недоспиване, пък и много ме мързи да си кажа честно! Та ще пропуснем този път със снимка за колажа - извинявам се на всички. За следващия - обещавам, че ще се мобилизирам! То вижте, че не съм дала и един линк с качени снимки - (срамув, срамув).

Тони, не си ме обидила с глутена, даже съм ви много благодарна, че ми казахте - аз никога не съм го знаела Simple Smile Честито трето зъбче на Рая!
Лека нощ на всички! Дано да си поспите!

# 685
  • Мнения: 105
Васида, от няколко дни все забравям да те питам доволна ли си от зимното чувалче от MyToys? Може ли да ми дадеш линк? Някой ще прави ли поръчка?

# 686
  • Мнения: 4
Васида, от няколко дни все забравям да те питам доволна ли си от зимното чувалче от MyToys? Може ли да ми дадеш линк? Някой ще прави ли поръчка?
Здрасти, ами чувалчето изглежда много добре и май ще топли, пасва екстра на количката, но още не съм го пробвала. Ето това е http://www.mytoys.de/catalog/search?query=Fu%C3%9Fsack+mit+Refle … roductsPerPage=20 , в черно, в сайта има и други, разгледай ги и тях, хибавото е , че има мноог цветове и разнообразие http://www.mytoys.de/catalog/search?query=Fu%C3%9Fsack&submi … roductsPerPage=20 Peace
Поръчка ще пуска до края на седмицата Veroniki, може да се разберете с нея нещо, защото аз вече я пуснах Hug

# 687
  • Мнения: 967
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.07.07.01/1876507

Аз вече взех такъв (само че син и беше повече намален - за 60 евро  Shocked - брей преди бяха по-намалени) и съм много доволна - пробвах го вече - страшно топло пази. Сигурно и другите са много хубави (тия са специално за алергични деца).

# 688
  • София
  • Мнения: 4
Ха здравейте и от нас

Аз малко да си призная, че съм чела-недочела, но от утре ще наваксвам... имам повече от 20 стр. да наваксвам....

Но пък мога да се похваля, че си имах помощници. Миналата седмица от четвъртък до неделя беше моята майка, а тази седмица от вторник до утре е на ред свекърва ми. Еми, определено си има разлика като има и друг човек вкъщи.... че то май самички с беба непрекъснато... явно и двете периодочно изкукваме... Не знам дали бях споделяла, но Биба най ме забелязва и най ми се радва вечер като си дойде татко й и като я вземе, а аз се захвана с някакви други задачки из къщи - та като ме мерне някъде по трасето детето... е няма такава радост...

Но тази седмица имаме и късмет с времето - с дълги и приятни разходчици и хубавата тайфа в паркчето "Света Троица"

Иначе да кажа, че ние още си нямаме зъбче, но според мен вече наближава. Аз от близо седмица давам Дентокинд и мисля, че има ефект - доста по-леко преживяваме тази криза (защото до момента сме имали поне 3-4 такива с тема зъби) Но пък я закъсахме с апетита и със спането... дано да отмине скоро, че доста се тормозя, особено с яденето - не мисля, че ще съм от майките дето канят по един час детето да яде... (заканвам се сега, кой знае каква песен ще запея след време....)

Rila направо ти се чудя на оптимизма да слагащ милия (рогат) Марти в чувалче - за наш'та Билянка това е в графата "огромна обида" Макар че както беше застудяло и нямахме парно сериозно бях и се заканила да я пробвам пак в дебело чувалче (имаме си 3, но май ще си останат новички), че то иначе ми писна да я намирам на висулка и да ставам през час да я завивам

Ами сигурно има и още какво да пиша, ама ще е следващия път - пък тогава мога и по коменираните теми да се изкажа Simple Smile

Лека и спокойна нощ на всички

# 689
  • Мнения: 3 379
СЗА, ти да не си стартирала в Мобиком? А и да ви кажа, в нашия телеком преструктурират нон-стоп последните години. Една структура максимум 6 месеца се задържа. Постоянно сменят имена на позиции, отдели и дирекции. Все нови шефове, обединения, раздели и т.н., та при тези преструктурирания закона не пази майките и сега от 1 декември ще ми закрият позицията, съответно и аз минавам в групата на безработните. Принципно бях решила след нова година да си търся нова работа и да не се връщам на старата, но все пак ми беше резервен вариант в кризата.

Ами не, в Бетком, Мобиком още не беше тръгнала като стартирах, но ни бяха съседи Grinning И да ти кажа, че законът те пази въпреки преструктуриранията, но ще ти пиша подробно на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт