Знаят разни номера - МАРТенските ни деца!!!

  • 19 864
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 659
 Толкова много тиква изядох, че не мога да мръдна сега - голямо прасе съм.

 SZA, направих я по твоята рецепта (нямах достатъчно време да я варя предварително) и стана много вкусна. Малко се изложих накрая, защото се оказа, че орехите са ми свършили  Embarassed , но сложих лешници вместо тях.

 На Бебеманията може и по-рано от 14.00 часа да отида, защото към 16.00 ще трябва да тръгвам, за да си прибера Ники от градина.

 shushi, аз ще пускам поръчка в неделя - казвай ако искаш нещо
  
 В събота пък ще ходя до Джъмбо и съм готова да изпълнявам поръчки, ако някой иска нещо. По този повод утре след градина ще пратя Ники при майка ми.

 Накрая да питам мамите, които дават безмлечни каши и след това дават мляко, по колко каша давате? Аз му правя с по стотина мл. вода и след това го кърмя. Мисля си, че ако му направя с 200мл. вода, после няма да иска да суче.

 зеленко, аз преди съм давала яйца от магазина, но винаги ги проверявам преди варене дали са пресни. В някои големи супермаркети продават био яйца.

 Шу, радвам се, че вече се е интегрирал успешно Боян. Покажи се с новата коса, да те видим де.

 Много ми се доспа - Лека нощ на всички

# 691
  • Мнения: 105
СЗА, ти да не си стартирала в Мобиком? А и да ви кажа, в нашия телеком преструктурират нон-стоп последните години. Една структура максимум 6 месеца се задържа. Постоянно сменят имена на позиции, отдели и дирекции. Все нови шефове, обединения, раздели и т.н., та при тези преструктурирания закона не пази майките и сега от 1 декември ще ми закрият позицията, съответно и аз минавам в групата на безработните. Принципно бях решила след нова година да си търся нова работа и да не се връщам на старата, но все пак ми беше резервен вариант в кризата.

Ами не, в Бетком, Мобиком още не беше тръгнала като стартирах, но ни бяха съседи Grinning И да ти кажа, че законът те пази въпреки преструктуриранията, но ще ти пиша подробно на ЛС.
Кутията ти е пълна и не мога да ти пиша.
Рила,Васида, мерси за отговорите. А тези чувалчета за всякакви колички стават нали? В смисъл дупките за коланите дали ще ми паснат?
Вероники, ще помисля, разгледам и ще ти пиша дали и какво искам.

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 23:59 от shushi_13

# 692
  • София
  • Мнения: 263
shushi_13 вероники нали каза, че си е взела същия чувал, ама доколкото разбрах е от тук. Вероники- от къде го изнамери- този път не каза!
Шу , за какво разнообразие- за ганчев и за ам-ам и какви още бяха ли завиждаш Wink НАй- добре домашно пюре- нито има нишестета, нито скорбяли и т.н. Но пък се губи много време така- поне аз като го правя много време ми отнема.
Incognito , на бул Вапцаров и Черни връх, в една висока, нова сграда има Mariquita- само дрешки са и обувчици. Те са няколко магазина един до друг- оптика, Марикитата и спортен-туристически магазин. За ориентир- големия булевард от който се влиза в Токуда е Вапцаров. Виж го на бг мапс.
cvetka-koketka , елда има на Хумана и на Хипп.

# 693
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Днес се видяхме с Роси, Дума и Айрис. Много приятно беше  Heart Eyes , а бебоците са разкошни мрънчовци  Heart Eyes
СЗА, не винаги законът пази майката - мен точно преди да изтекат 2г с баткото щяха да ме махнат, защото бях по заместване и титулярката се върна  Crazy Е, преназначиха ме пак по заместване, та ме спасиха. Laughing
Есме, ако откриеш начин за укротяване на ревящо от д-ри дете споледи, моля. Иво и досега изпада в истерия види ли бяла престилка  ooooh! , добре поне, че Алекс не прави тоя номер.
Слънце, завиждам ти за ящното дете.  Simple Smile
Исках още нещо да пиша, но забравих  ooooh!
Лека!

# 694
  • Мнения: 967
Шуши, повечето чувалчета са за 5 точковата система, като за 4 и 5 дупка са направени леки резки и можеш сам да си ги срежеш съвсем лесно!

Танче, ех че кеф да си имаш малко помощници! На нас нещо хич не ни върви спането, давах мляко и сега се разсъних и дойдох да дръпна една цигара (срамув). Ох, ще ми побелеят косите от това дете! Айде отивам да се натискам пак да спя!

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Elq

# 696
  • София
  • Мнения: 673
Зеленко, аз давам пресни домашни яйца от проверена кокошка. Но ако се наложи да купувам от магазина, ще са био яйцата. Доколкото знам ги продават в Била

# 697
  • Мнения: 660
В събота пък ще ходя до Джъмбо и съм готова да изпълнявам поръчки, ако някой иска нещо. По този повод утре след градина ще пратя Ники при майка ми.

 Накрая да питам мамите, които дават безмлечни каши и след това дават мляко, по колко каша давате? Аз му правя с по стотина мл. вода и след това го кърмя. Мисля си, че ако му направя с 200мл. вода, после няма да иска да суче.
Утре ли ще ходите до Джъмбо? И аз навивам мъж ми да ходим утре, но не знам дали ще ме огрее, щото отиваме само за подплънки и олекваме по 100-тина лв.  ooooh! И той вече се е стресирал от Джъмбо. Joy

И аз правя на Рая по 100 гр. вода и каша, но слагам и малко плод, та стават общо 120 гр. тя обаче рядко ги изяжда всичките  и после задължително суче. Peace

Elq, Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет и усмивки... По-малко нерви с домашните и много послушни тати и бебе.
Hug

# 698
  • Мнения: 1 187
Добро утро!

Я,имаме си рожденничка!

Честит Рожден Ден,Еlg! Весел празник днес!  bouquet





Вчера направих сефтето..на следобедната разходка.Да,от как се е родила Ади за първи път излизаме с количката след обяд.Просто нямам сили да правя това упражнение повече от веднъж на ден,да я слагам в коша за кола до гаража,после местене в количката после обратно по стълбите.. Crazy Но така ме болеша гастрита,за пъври път ми се случва и добре,че мъж ми си беше в нас и скокна до аптеката за Ранитидин,че бях ни жива ни умряла.А и Дари ме слуша и ние с Ади легнахме на спалнята,та ме отпусна и съм заспала за 30 мин.Обядвахме и към 14ч.излязохме-ми то грехота да се изпуска такова време,ама аз нали ентусиастка-бях се понесла с децата превита от болки,с надеждата да се добера до аптеката..и готови облечени ама не изтраях и легнах на спалнята...добре че е мъж ми да ме отмени. Tired

Снощи до 10 Ади порева от зъбите,мазах с гел,масажирах и за кратко се кротна но после дадох Ефералган и веднага заспа.Свършва ми Дентинокса,но ще го сменя с Генгигел,нищо че е малко по-скъпичък но май е и по-силен а нея започват все повече да я мъчат венците.. Подозирам че от толкова нямане,накрая по 2-3 наведнъж ще се пръкнат. Crazy Ама каквото-такова..

22 мерси за отзивчивостта мила,но вече ги поръчахме климатиците.  bouquet Ей ще се родя направо,тая хамалогия с котела не си е работа,а и съвсем не излиза по-скъпо на ток. Peace Все пак ще го оставим резервен вариант,а и дърва имаме. Peace

Тони проверих в Технополис,но те не предлагат fujitsu може би преди са ги продавали.. Rolling Eyes




# 699
  • Мнения: 361
Ей, благодаря Ви  Hug


# 700
  • Мнения: 1 734
добро утро и от мен! Мойта госпожица още спи( да не повярвам просто) и аз бързам да използвам случая.
Елг, Честит Рожден Ден!!!!! (ама ти си имала р.д. почти непосредствено след моя)
Да си жива и здрава, много любов и разбира се, много хубави подаръци да получиш. Да си изкараш страхотно на този ден и твоите хора много да те поглезят!

# 701
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ели, честит рожден ден  bouquet. Да сте живи и здрави, другото си идва на място Hug
veroniki, от безмлечните правя 150-170, но ние не ядем повече от 50 мл и винаги се дохранваме. Преди 2 дни се излъга да изяде цялата елда на Хип, по принцип не ги уважава.
За яйцата, нямам домашни та купувам от магазина. Тук в Пикадили продават на една фирма "Ангелов" бели яйца, жълтъците им са по-жълти от другите /уф че тъпо звучи Rolling Eyes/. И винаги преди да варя проверявам пресни ли са.

# 702
  • София
  • Мнения: 5 795
Добро утро!
Елг, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и много щастлива!
 newsm67   hbday smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Бодливка, много неприятно, дано нямаш повече гастритни оплаквания.  Hug Дали може да е от Дюкана?  Rolling Eyes А иначе ние се разхождаме винаги по това време, много рядко успяваме да излезнем преди обяд.  Embarassed Вчера бяхме от 12.30 до 18.30ч навън Simple Smile , времето беше чудесно и не бяхме със зимни якета  Blush
Вероники, аз като давам безмлечна каша я правя с неговото си мляко, не я давам "чиста". Знам, че някои мами правят и с кърма кашите.
Тези чувалчета са много хубави, но и цените са им  ooooh! #Crazy Money
п.п. всички сме си оцветили пожеланията към Елг в един цвят  Simple Smile

# 703
  • Мнения: 3 379
Добро утро!

Еля, честит рожден ден!

shushi, освободих си кутията.

Elwing, когато си по заместване нищо не те пази - това се води срочен трудов договор, така че нямаш защити. Аз говоря за стандартния случай - безсрочен трудов договор след изпитателен срок. Ако си в изпитателен срок - също не те пази закона (пак се води срочен до изтичане на изпитателния).

Вероники, аз правя на око, но с не повече от 100 мл вода - общо кашата с плодовото пюре ми става около 150 мл, изяжда почти цялата или цялата, но не иска да суче веднага след това - минава поне час до средващото сукане. Радвам се, че тиквата ви се е усладила Simple Smile

# 704
  • Мнения: 222
Елг, честит рожден ден   bouquet bouquet bouquet

Аз вчера все пак му взех каша само Елда на Хип, щото всичко друго, що намерих беше с банан Crossing Arms, а мойто магаре не го ще - повръща от него.  Днес го пробвах да закуси туй нещо - което е много безвкусно според мен, не пожела, смесих го с пюре от любимата му кайсия - тц  Naughty нищо не пожела да яде - днес е киселяк тотален #Crazy
Ей го сега ми мрънка в ръцете...

Общи условия

Активация на акаунт