Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098
Ето коментарите за петицията в един друг форум: http://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1247355&t=1247355  Mr. Green
Нищо не се е променило от Средновековието до сега.Хората си продължават да живеят по добре известният на4ин"Познанието е майка на нещастието".
Що да си обогати културата и на4ина на живот,като е по_лесно държавата да казва какво ще се прави?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Я си признайте коя е бг.мамата във фотофорума... Mr. Green

Аз със сигурност не съм, макар че, темата е пусната от сестра ми, която също се подвизава в бг.мама... Wink

# 17
  • Мнения: 4 753
абе кви са тия етикети, кво значи бг-мама и кво бг-тати... аз пиша в 9 форума например, бг-мама ли съм  newsm78

# 18
  • Мнения: 212
Я си признайте коя е бг.мамата във фотофорума... Mr. Green

Аз със сигурност не съм, макар че, темата е пусната от сестра ми, която също се подвизава в бг.мама... Wink

Бенджи2710, сериозно ли споменавате с гордост темата на сестра Ви във фото-форума?

Та там единствено се доказва колко неадекватни и необосновани изглеждат антиваксинистките врели-некипели извън собствения ви подфорум и извън целите на петицията при сблъсъка с мненията на рационални, критично мислещи и отсяващи недостоверната информация хора.

И, stelt77, много неуместно включване и твърде слабичко представяне на stellosaur в онази тема.  Rolling Eyes

Цитат
аз също смятам, че имам сериозно образование, дори и да не съм точно лекар. А откакто родих, смятай 2 години, почти постоянно се занимавам с ваксини, та познай дали не съм прочела малко повече от 5-6 източника, взети от хомеопатични списания.

Моля Ви, предайте й, че това не са сериозни занимания със сериозни източници.  Wink

# 19
  • Мнения: 405
Подписах и разпратих на познати.  Peace

# 20
  • Мнения: 5 713
при сблъсъка с мненията на рационални, критично мислещи и отсяващи недостоверната информация хора.
Joy

# 21
  • Мнения: 4 414
Персона, бихте ли спряла да давате оценки за знанията на хора, които не познавате?!
Ако имате да казвате нещо за или против петицията, направете го. Мнението Ви за ваксините ни е добре известно. Както и мнението Ви за тези, които не ги използват.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Подписах и разпратих на познати и приятели. Абсолютно подкрепям информирания избор за поставянето на ваксини.
Определено не мисля , че другите Европейски държави нямат грижа за здравето и бъдещето на населението си , в които имунизирането е препоръчително , а не задължително. Крайно време е  и  България да стане цивилизована Европейска държава. Peace

# 23
  • GYM
  • Мнения: 814
Подписах и подкрепям петицията. Дано да промени нещо, аз съм от майките, чиито деца не се ваксинират и то по мед. причини, но непрекъснато ми се предлага да си изследвам детето, за да може да й сложим, видите ли от "хубавите, модерни" ваксини Twisted Evil
Успех

# 24
  • Мнения: 60
подписах с огромна радост. благодаря ви!

# 25
  • Мнения: 419
Подписах и подкрепям петицията!
Не се ваксинирам и не ваксинирам децата си и съм на мнение, че това трябва да се прави по желание и при пълна информираност, а не при задължение.

# 26
# 27
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
И от мен подпис!

# 28
  • Мнения: 458
против петицията.
Няма да подпиша не защото съм някаква неука и безхаберна, а защото
първо петицията е за някакви си там противоречия в закона разни, които за никой не важат в България!

# 29
  • Мнения: 4 414
Петицията е против това, хората да нямат избор по отношение на ваксините. Основанията, освен чисто човешки, са И законови.
Не разбрах кои закони не важат в България?

Общи условия

Активация на акаунт