Ден след ден към МАРТ напредваме и се мерим и изследваме.(20)

  • 17 450
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен

Много ми е криво днес ходих при док да ми оформи документите и да ми вземе кръв и урина и тя се притесни от стойностите на плацентарния протеин те са 11620,2 при норма между 866 и 7499,в генети4ната лаборатория ми казаха 4е не е притеснителен този резултат притеснително било ако е под границата,док каза 4е не е така...аман от безхаберници по тези болници... smile3518 много ми е притеснено само ми се пла4е...

# 736
  • Мнения: 26
vassi79 , съжалявам на невежеството но какъв е този плацентарния протеин....и какво точно ти каза Док, защо не е добре тази стойност,от какво се повишава и съответно как се намалява  Thinking

# 737
  • Мнения: 24
vassi79 ,

не се притеснявай и недей на плачеш, мила  Hug

Сигурна съм, че всичко ще бъде наред!!!

Каза ли ти твоя док нещо повече или ще ходиш пак?

# 738
  • Мнения: 95
Това е един от маркерите на БХС,док ни6то не каза само се разбрахме в понеделник да правя втори БХС,принципно май ако е повишен може да има увредена коремна кухина на плода...не знам защо ми казаха в май4ин дом 4е няма никакъв проблем,много непрофесионално от тяхна страна...

# 739
  • Мнения: 26
Миличка, със сигурност няма да спреш да се притесняваш...ама поне докато направиш следващия БХС, недей да си мислиш най-лошото.... Hug

# 740
  • Мнения: 190
ето един виц за добро настроение
Отива един човек да търси работа във ферма.
- Искам 1000 лева заплата!
- Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво
повече знаеш?
- Ами... Разбирам езика на животните.
- Добре. Я ела тука.
Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели.
- Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили!
- Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата!
Кравата измучала.
- Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета
пишете 5, другите си ги вземате!
- Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи!
Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват.
Шефа бързо казва:
- Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни! smile3532

# 741
  • Мнения: 24
vassi79 ,

набързо погледнах какво пише в нета, за да мога поне малко да те поуспокоя....
Наистина пише, че е възможен - пак казвам ВЪЗМОЖЕН дефект на коремната стена на плода, но това се виждало най-добре и се потвърждава или отхвърля от феталната морфология, на която със сигурност гледет стомахчетата на бебоците ни.

Ти правила ли си си вече ФМ?
Ох, не се притеснявай, мила - прегръщам те  Hug

# 742
  • Мнения: 26
Mama Iv, благодаря ти за пожеланието.
Tasty0709, а на теб благодаря за съвета, май най- добре  е да си ходя по стария и изпитан начин с медицинската застраховчица в джоба. Аз ще съм там за около седмица, дано не ми се налага въобще да ги ползвам.  Hug
Аhoney, горе главата, на мен като ми стане гадно започвам да си мисля за бебка, как ще се гушкаме двете и гледам да не мисля за проблемите, че те свършване нямат, ако едно се реши, друго идва на главата. И така съм си го поставила за цел да не се натъжавам, защото не искам и бебка да страда, заради моето настроение.
Момичета пожелавам ви само хубави неща да ви се случват през следващите дни, защото аз не знам дали в Германия ще имам време да ви чета редовно, но пък като се върна искам само хубави новини и никакви сълзи.
 Hug на всички!

# 743
  • Мнения: 95
Благодаря ви много моми4ета за подкрепата,правих ФМ беше вси4ко нормално...и въпреки това ми е притеснено Cry
 Hug Hug Hug

# 744
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета,

Да помоля някой можещ да пусне нова тема, че и тази изписахме!   bouquet

# 745
  • Мнения: 24
и аз моля някой можещ  Grinning

# 746
  • Мнения: 95
Моми4ета вижте какво ми отговори Кременски във форума,за 40 мин полу4их отговор...много съм впе5атлена...
Здравейте ,

От Вашия резултат няма основание за допълнително притеснение.
Проблеми на коремната стена и гръбначния стълб (спина бифида) се откриват (диагностицират) със сигурност след 15-та седмица на ултразвук, а не с кръвни изследвания.
Разбира се Вие можете да направите и втория скрининг.
За да не се изпадне отново в противоречие и затруднение при интерпретацията на резултата е силно препоръчително да се коментира с наш специалист.
Консултациите са безплатни.
Моля, носете снимката от първия ултразвуков преглед в 13-та седмица, ако има такава.

Успех

Кременски

# 747
  • Мнения: 26
vassi79   сигурна съм , че  сега си по-спокойна нали  Simple Smile ....

# 748
  • Мнения: 95
vassi79   сигурна съм , че  сега си по-спокойна нали  Simple Smile ....
Май ДА Confused Embarassed

# 749
  • Мнения: 0
момочета, скоро някоя от вас беше писала, че освобождава час за ФМ при Марков. Дали още е валидна офертата?

Общи условия

Активация на акаунт