Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 19

  • 41 585
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
да, но нямат %, аз със сигурност ще се възползвам
  И аз го прегледах новият посредник и няма процент ,но ми се струва,че доставката на ЕКОНТ е повече.   
     "Стоката се транспортира до България до офис на фирма Еконт  за 5.00 лева на кг. за поръчка до 10кг. и  3.00лв на кг. за поръчка над 10кг"  и "При заплащане чрез наложен платеж Еконт удържа 1.2% от стойността на доставката,които са за сметка на клиента."

Stryper писали сме едновременно Heart Eyes

# 376
  • Мнения: 4 693
Аз го разбирам, че тези 5 лева на килограм не са за Еконт - това е доставката от Англия до България.

# 377
  • Мнения: 13 392
При така написани условията излиза горе-долу едно и също. Ето сравнение с Римини:

При 50 паунда поръчка и 2кг тегло:
Римини 50п +7% такса + 2.6 п доставка = 56.10 паунда
Новото 50 п + 4.5 доставка (10лв) + 1п наложен платеж = 55,50 паунда

При 100 паунда поръчка и 5 кг тегло, излиза 1:1

римини 100п + 7% + 6,5п доставка = 113,5п
новото 100п + 12п доставка + 1.5п наложен платеж = 113,5п

Не знам дали не пропускам нещо  Rolling Eyes Може би куриерът на Римини, но за сметка на това те те уведомяват ако нещо е изчерпано и можеш да го подмениш  Peace

# 378
  • Мнения: 13 392
Всъщност мама Вили чака доставка от Англия чрез Еконт. Дано влезне да каже как са нещата   Peace

# 379
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз го разбирам, че тези 5 лева на килограм не са за Еконт - това е доставката от Англия до България.
  Да може и така да е ,но вече няма смисъл да говорим,че няма процент за тях Wink

# 380
  • Мнения: 86
При така написани условията излиза горе-долу едно и също. Ето сравнение с Римини:

При 50 паунда поръчка и 2кг тегло:
Римини 50п +7% такса + 2.6 п доставка = 56.10 паунда
Новото 50 п + 4.5 доставка (10лв) + 1п наложен платеж = 55,50 паунда

При 100 паунда поръчка и 5 кг тегло, излиза 1:1

римини 100п + 7% + 6,5п доставка = 113,5п
новото 100п + 12п доставка + 1.5п наложен платеж = 113,5п

Не знам дали не пропускам нещо  Rolling Eyes Може би куриерът на Римини, но за сметка на това те те уведомяват ако нещо е изчерпано и можеш да го подмениш  Peace

Мисля, че пропускаш наложения платеж на римини. Аз през тях не съм поръчвала и не знам колко се оскъпява за наложен платеж

# 381
  • Мнения: 13 392
nesinesi пропускам го несъзнателно, защото плащам по банков път  Peace

# 382
  • Сливен
  • Мнения: 313
Смисъла според мен е да поръчваш за голяма сума, но малко кг, леки дрехи, уреди леки и пр. Иначе става същото. Например имах поръчка за 250 п, с процент 10, а беше само 2 кг - 278 п. А с новата фирма щеше да е 255 п.

# 383
  • Мнения: 13 392
Летните дрехи ще ги поръчваме чрез тях  Mr. Green Пролетната ми заявка  (основната) беше за 250п и 8кг

# 384
  • Мнения: 0
Здравейте на Римини на кой емайл им изпращате заявката, че нещо ми ги връща като неизпратени?

# 385
# 386
  • Мнения: 0
Там ми ги връща  Sad

# 387
  • Мнения: 13 392
Само там съм писала и от там получавам отговор  Rolling Eyes

# 388
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 613
На мен също ми ги връща с обяснение, че им е достигнат лимита на пощата.
Дано да си я изчистят.

# 389
  • Мнения: 0
  bouquet благодаря ви, ще пробвам по късно.

Общи условия

Активация на акаунт