Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 19

  • 41 602
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 464
Чудесни покупки момичета Peace

Добре, че надникнах в темата преди да поръчам Simple Smile

моля те, да дадеш размери на тази блузка , също и на този пуловер , както и да си кажеш мнението за качеството му



# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Благодаря отново и се извинявам за спама.

# 242
  • Мнения: 23
Наоми извинявам се,че ще ти отговоря аз,но имам същия паркет(почти съм убедена,че не греша)-ламинат е Peace
Слагаха ми го преди 1 седмица,купихме го от Carpet за 19,50 лв./кв.м.-8 мм. дебелина,ръчно длетован(на това малко не вярвам)и със специално покритие против износване,надраскване и т.н. Peace

# 243
  • Мнения: 28
Valeria,не съм сигурна дали отговаря на 26,но на етикета освен uk 8,пише и eur 36(ако това те ориентира).

zori8,размери след малко,че в момента дънките са в пералнята.Ето линк:
http://www.next.co.uk/shopping/women/jeans/10/2

Наоми,писала съм ти ЛС.

Matia,за нашия не съм сигурна дали го има това специално покритие против надраскване.Вече на две места го издрасках Embarassed.Купуван е от Практис.

# 244
  • Мнения: 4


моля те, да дадеш размери на тази блузка , също и на този пуловер , както и да си кажеш мнението за качеството му


Коледните блузки ги взех размер 6-9 месеца - важното е декември месец да му стоят точно!  Whistling
Пуловерчето е 9-12 мес. с идеята да му става и на пролет!
Качеството - 100% памук, стегната плетка - мн доволно. За дънки, с риза или тениска от долу  Peace 

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
sansil, мерси, това eur 36 би трябвало да е 26-27-ми номер значи.

# 246
  • Мнения: 2 189
Благодаря и на двете Ви  bouquet

# 247
  • София
  • Мнения: 3 017

Момичета, някой ако прави обща поръчка , може ли да се включа с тези ботушки
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/44/7

От София съм Hug

# 248
  • Мнения: 88
Момичета като пратите парите на Римини пращате ли им имейл, или те направо на другият ден ви пращат смс за куриера?

# 249
  • Мнения: 23
Момичета като пратите парите на Римини пращате ли им имейл, или те направо на другият ден ви пращат смс за куриера?
Няма смисъл да им пишеш,ако са преведени по-раничко днес(до 15ч.) са ти ги изпратили вече Peace

# 250
  • Мнения: 28
Момичета като пратите парите на Римини пращате ли им имейл, или те направо на другият ден ви пращат смс за куриера?
Не,не пускаш имейл.На другия ден поръчката е при теб Peace.

А,писали сме едновременно Grinning.

zori8,ето и обещаните размери на дънките:
талия 40см,дълбочина 23см.(щеше ми се да са още малко по-плитки),дължина 105см./80см.

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:39 от sansil

# 251
  • Мнения: 13 392
Момичета като пратите парите на Римини пращате ли им имейл, или те направо на другият ден ви пращат смс за куриера?

Аз пък им пращам мейл  Peace

# 252
  • Мнения: 88
Момичета като пратите парите на Римини пращате ли им имейл, или те направо на другият ден ви пращат смс за куриера?
Няма смисъл да им пишеш,ако са преведени по-раничко днес(до 15ч.) са ти ги изпратили вече Peace

Много ви благодаря за бързите отговори.....Значи утре ще има снимчици newsm68....всичко е от некст!

# 253
  • София
  • Мнения: 4 168
Дима1, благодаря за съдействието за поръчката към Фемитрейд, за разлика от първия път сега всичко беше точно и ок.Пак ще ги ползвам.
А аз съм особено доволна от дрехите на Маталан.Някой беше писал, че са по-ниско качество от Некст, това , което дойде е същото като качество, а трикото на блузките ми хареса повече от това на некст, а имаме поне 5 от там от лятото, та мога да сравня
http://eligled.snimka.bg/other/glasses.57145.15395313 - леко тънки , но хубави
http://eligled.snimka.bg/other/glasses.57145.15395319 - джинсов плат, коланчето е само декоративно отпред
http://eligled.snimka.bg/other/glasses.57145.15395325 - много мекичко и красиво, не е кич отпред както се притеснявах, пухчето също е хубаво
http://eligled.snimka.bg/other/glasses.57145.15395426 - чудесна е
http://eligled.snimka.bg/other/glasses.57145.15395426 - якето е един път, просто нямам забележка
останалите неща са за каката, така съм снимала, че да се вижда размера на закачалката.Плюс http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Girls … rgyle-design/5208 и http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Girls … -spot-design/5215 чорапогащници, тамън са й, аз взимам по ръста, не по годините.Като качество преди прането са същите като на некст , но по-меки, не са по-тънки, нито лигави, въобще ми харесват.

Снимах и поръчката от Римини, но там съм се оляла и ще кача по-късно нещата.



# 254
  • Мнения: 1 698
И аз утре си чакам поръчката от Фемитрейд, дано съм улучила размерите, но и да не съм, поръчката не е голяма и няма да ме е яд толкова.  Laughing

п.п Бингъл, разчисти си кутията, не мога да ти пиша Wink

Общи условия

Активация на акаунт