Почитатели на Майкъл Джексън 13 - I JUST CAN`T STOP LOVING YOU

  • 30 051
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всичко, което се чува по адрес на Майкъл го приемам ако не с недоверие, поне с резерви. Нямам особен интерес към нищо, което излиза. Интересува ме само това, което идва директно от Майкъл.
А случката с децата е отвратителна, толкова гадни неща им се налага да изживеят на тяхната невръстна възраст.

# 721
  • Мнения: 7
Miss Fairy,изпратих ти един текст  ...дали го получи? Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 2
Момичета ,не зная колко от вас пратиха снимки за This is it Mosaic, но това вече е факт.Можете да видите на този адрес
http://www.thisisit-fans.com/

# 723
  • Мнения: 522
Момичета ,не зная колко от вас пратиха снимки за This is it Mosaic, но това вече е факт.Можете да видите на този адрес
http://www.thisisit-fans.com/

ooooh! Айде сега намерете се Joy Joy Joy

# 724
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз се намерих като започнах да разглеждам всички от България Simple Smile Има и известни имена.

# 725
  • Мнения: 16
И аз се намерих!!!

Много ме е яд. Всичките ми снимки са в белите участъци Sad

# 726
Това е страхотно! Наистина е супер с тия снимки. Но защо тия готини идеи не се осъществиха по-рано... Майкъл може би щеше да се зарадва... Мъчно ми е от това, че често добрите идеи идват със закъснение.  Sad (Извинявайте, не стига, че съм гост, а съм и в кофти настроение тая вечер!)

# 727
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моята снимка е на мястото на сърцето му Heart Eyes Не че има някакво значение де... важното е, че сме част от Майкъл Peace

# 728
  • Мнения: 1
От тук нататък нищо не мога да приема за истина което се изписва,по простата причина,че има само една страна,а другата не може да се защити.Много гадно ми става Confused
Така е Sad
И в друго съм се убедила Naughty-колкото по гръмко, стряскащо и "светофарно червено"е заглавието,толкова по безмислено и лишено от съдържание е "съдържанието".Абсурдно е ,но много  хора са роби на тези медиини похвати. Обаче ще прочета книгата с риск за кой ли път да остана угорчена , защото всеки път когато някой бездарен циник,се опита да обясни на света колко ексцентричен,ненормален или луд е бил Майкъл Джексън,той всъщност ми казва колко велик и изпредварил времето си гениален човек беше той! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 729
  • Мнения: 1
Моята снимка е на мястото на сърцето му Heart Eyes Не че има някакво значение де... важното е, че сме част от Майкъл Peace
Аз пък съм изпуснала това Sadобаче много се радвам и гордея с вас!!!
Рени,какво е чуството да си на Майкъл на сърцето Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 0

Много е особено усещането да бъдеш част от такова нещо /снимките имам предвид/.

# 731
  • Мнения: 668
Ейй много е яко,страхотно е Wink.Аз тук не успях,но на другия ме има.Радвам се много като видя българско знаме Hug

# 732
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени,какво е чуството да си на Майкъл на сърцето Heart Eyes
Ех... само ако биеше наистина в този ритъм... Cry

# 733
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 


# 734
  • Мнения: 0
Много ви моля пратете ми БГ текстове на Майкъл. Моля ви! Cry

Общи условия

Активация на акаунт