Семеен сарай (İki aile)-турски сериал по НОВА

  • 67 235
  • 521
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 16
На мен също много ми липсва и го чакам с нетърпение.

# 406
  • Мнения: 11 012
обещали са по ДИема Фелими, но.. да видим.
Така или иначе не я хващам, ще разчита на интернет

# 407
  • Мнения: 0
филма е много интересен,ама като ги прекъснат  така е супер гадно Sad

# 408
  • Мнения: 786
Чакаме за часа и датата на излъчванията по Диема Фемили - дано предвидят и повторения рано сутрин за работещите  Praynig

# 409
  • Мнения: 366
Код:
Семеен Сарай се завръща по Диема Фемили от 18 януари.От 9.30 (на мястото на "АСИ")
Това  видях във форума на НОВА.

# 410
  • София
  • Мнения: 1 626
Код:
Семеен Сарай се завръща по Диема Фемили от 18 януари.От 9.30 (на мястото на "АСИ")
Това  видях във форума на НОВА.

Оооооохххххххх, най-накрая! Дано да е истина!!!

# 411
  • Мнения: 11 012
ами аз откогааа ви го казвам това. Още от края на ноември писах, че Диема Фемили ще го врътнат от 9.30, след края на АСИ, а НОВА ТВ след АСИ ще пускат АНГЕЛ ХРАНИТЕЛ

# 412
  • София
  • Мнения: 1 626
Е така де, ти ни казваш, ама от кой точно януари мен ме интересуваше. Аз не следя Аси и нямам идея кога ще свърши.
А нетърпението е голямоооооооо  Joy hahaha

# 413
  • Мнения: 11 012
Е така де, ти ни казваш, ама от кой точно януари мен ме интересуваше. Аз не следя Аси и нямам идея кога ще свърши.
А нетърпението е голямоооооооо  Joy hahaha

е не съм врачка, за да знам кога ще спрат Аси около празниците. Все си мислех, че ще е за 2 дни едната седмица и за още 2 дни следващата. Но те го спряха за 10 дни. Оттам идва и забавянето. Абе "НОВА" му работа...  Joy

# 414
  • Мнения: 0
a shte ima li povtoreniq na epizodite  newsm78 naprimer vecherta da gi povtarqtt  Rolling Eyes

# 415
  • Мнения: 11 012
ами както се и очакваше, врътнаха си схемата.
Този "Ангел хранител" го рекламираха няколко дена и му спряха рекламата.
Бавят му старта.
Сега след края на "Аси" ще дават по НОВА още една серия на "Да върнеш времето назад", а по ДИЕМА Ф. ще дават "Мелодия на сърцето" от 9.30.
Май нито Семеен сарай, нито Ангел хранител ще тръгват през януари

# 416
  • Мнения: 1
Те само да го пуснат,толкова чакахме,ще почакаме още,само като тръгне да го издават целия без такива прекъсвания.Dizi, поздравления за "НОВА им работа".Много ми харесва такъв хумор. Peace

# 417
  • Мнения: 1 213
Филма си е много як/на фона на всички други мелодрами/.Дано го пуснат пак....скоро.

# 418
  • София
  • Мнения: 1 626
И какво сега? Няма да започне от 18 януари, така ли да разбирам?

На кого трябва да се оплачем? Това си е направо подигравка със зрителите отвсякъде...

Първо никой не сметна за нужно барем един надпис да изпраска, че ще прекъснат сериала.
После уж ще има продължение по Диема Фемили.
Сега пък още малко да почакаме  newsm78
Тия хора мозъци имат ли в главите си не ми е ясно.

И на мейла на Нова писах като го спряха филмчето, и никой не благоволи да отговори.

Да се обърнем към Господари на ефира, а? Не че е кой знае каква драма и жизнено важен проблем, но нали и без това предаването е за изцепки по родните канали. Може добър материал да излезе...

# 419
  • Мнения: 11 012
ами то и със Забранена любов същата работа.
Сто пъти го спираха. Пролетта пуснаха "Нови епизоди", даваха ги с постоянни спирания и прекъсвания заради ВИП БРАДЪР и концертите им до среднощ... после спряха сериите.  След два месеца още една порция "Нови епизоди"... дадоха 10 серийки, айде пак без никакво предупреждение, спряха ги.
Сега , след 3 месеца пауза пускат Забранена любов от първа серия, всяка неделя по  две серийки. Не подигравка, ами направо не знам.
А и от НЕЗАБРАВИМА, по който вдигат такъв шум... ще се очаква същото.
Купили са 25 епизода, които в оклъцканата версия при нас ще са поне 40-45 серии. И след месец ще го спрат и този сериал. Но тук поне е ясно.. втори сезон тепърва се излъчва в Турция. 26-та серия мина последно.
ДА бяха пуснали СЕМЕЕН САРАЙ... пък като свърши, да пуснат НЕЗАБРАВИМА, хем ще са повече серии, а не да го спират и него.
Логиката им е ...просто... нямам думи

Общи условия

Активация на акаунт