LaRedoute.fr - 135 - Всичко за поръчката!

  • 40 784
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 158
Пуснали са чантето ADIDAS..... Shocked Shocked Shocked...Поръчах го пък да видим

# 691
  • Мнения: 366
Аз днес взех поръчка от 26.09 от митницата, като си мислех, че поръчката трябва да е за поща. Бях поръчала това дамско яке в черно, р-р 40 http://www.laredoute.fr/vente-blouson.aspx?productid=324140167&a … &numberpage=1 и тази рокля в лилаво-кафяво, р-р 38-40 http://www.laredoute.fr/vente-robe-pull.aspx?productid=324121577 … &numberpage=6 и подарък чантичката Бъз. А в колета освен тези неща се мъдреше и сешоара. Wink

# 692
  • Мнения: 100

Момичета, някой срещал  ли е тази блузка?Цял ден ровя в Редута, но не я откривам, а искам да я поръчам за подарък.Ако някой ми даде линк за нея ще му бъда много благодарна. Peace

Да си повторя питането.Ако някой я е поръчвал да даде референтен номер. Praynig

# 693
  • Мнения: 5 604
.....и човека, на който я пуснах държи да си вземе парите макар и банковата такса за осребряването.
Вариант 2-връщаш му парите ти , а вземаш ваучер от Ларедут и си пазаруваш за теб ( ако ще продължиш да купуваш от тях). Peace

# 694
  • Мнения: 77
Искам да попитам относно този тренч - подарък Най-малкия размер 38/40 ли е? Няма ли код за по-мъничък номер?

# 695
  • Мнения: 289
Момичета, гледам, че машините за хляб са доста намалени, а напоследък доста се замислям за една такава. Има ли някой впечатления от тях и какво ще ми препоръчате да гледам за такава машина или направо коя? Знам, че вече много мами ползват и дори има тема. Има за 750 гр и 1,25кг или нещо подобно, и т.н.  newsm78

# 696
  • Мнения: 454
anny_, блузата е р-р 38/40. Според мен си отговаря точно. Седи, като на снимката в сайта.

# 697
  • Мнения: 32
Пуснали са чантето ADIDAS..... Shocked Shocked Shocked...Поръчах го пък да видим
Ти успя ли да я пуснеш,защото пак я няма #Cussing out

Аз чакам от 14,09 но мисля че няма да дойде SadПисах два пъти на адреса за неполучени поръчки,но нямам никакъв отговор StopСега пак писах и ако не получа отговор в близкия час,ще помоля някоя от вас да прати едно питане вместо мен Praynig

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 18:54 от zori8

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Аз все още си чакам поръчката от 25.09 Tired
Тази жилетка получи ли я някой,да каже хубаво ли стои ,ако може снимчица.Помня,че Змейката искаше да я поръчва,какво стана  Rolling Eyes получи ли я?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324163935&a … 1&Mode=Update

Искам да попитам относно този тренч - подарък Най-малкия размер 38/40 ли е? Няма ли код за по-мъничък номер?
няма по-малък размер
yoyo ,тази блуза я няма отдавна   Rolling Eyes

# 699
  • Хасково
  • Мнения: 51
Някой беше питал днес за това мъжко яке XXXL
Ето размери:
рамена - 55 см
дължина на ръкава - 70 см
гръдна - 70см
долу по ластика е 54 см, но се разтяга много повече от това
дължина на якето - 75 см

# 700
  • Мнения: 158
Пуснали са чантето ADIDAS..... Shocked Shocked Shocked...Поръчах го пък да видим
Ти успя ли да я пуснеш,защото пак я няма #Cussing out

Аз чакам от 14,09 но мисля че няма да дойде SadПисах два пъти на адреса за неполучени поръчки,но нямам никакъв отговор StopСега пак писах и ако не получа отговор в близкия час,ще помоля някоя от вас да прати едно питане вместо мен Praynig
Още не ми е обработена поръчката,а иначе имам потвърдителен мейл....малко ме е яд че я пуснах,ама карай....ако не ще иде в продавалника

# 701
  • Мнения: 32
Пуснали са чантето ADIDAS..... Shocked Shocked Shocked...Поръчах го пък да видим
Ти успя ли да я пуснеш,защото пак я няма #Cussing out

Аз чакам от 14,09 но мисля че няма да дойде SadПисах два пъти на адреса за неполучени поръчки,но нямам никакъв отговор StopСега пак писах и ако не получа отговор в близкия час,ще помоля някоя от вас да прати едно питане вместо мен Praynig
Още не ми е обработена поръчката,а иначе имам потвърдителен мейл....малко ме е яд че я пуснах,ама карай....ако не ще иде в продавалника
Ако не успея да я пусна,ще я продадеш на мен Mr. GreenНали я намали с кодче 20/33 Peace

# 702
# 703
  • Мнения: 158
Пуснали са чантето ADIDAS..... Shocked Shocked Shocked...Поръчах го пък да видим
Ти успя ли да я пуснеш,защото пак я няма #Cussing out

Аз чакам от 14,09 но мисля че няма да дойде SadПисах два пъти на адреса за неполучени поръчки,но нямам никакъв отговор StopСега пак писах и ако не получа отговор в близкия час,ще помоля някоя от вас да прати едно питане вместо мен Praynig
Още не ми е обработена поръчката,а иначе имам потвърдителен мейл....малко ме е яд че я пуснах,ама карай....ако не ще иде в продавалника
Ако не успея да я пусна,ще я продадеш на мен Mr. GreenНали я намали с кодче 20/33 Peace
нямаш проблеми стига да дойде

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Ех нямате ли снимка на тази прословута чанта Адидас  , от седмици  чета че я дебнете пък ми е любопитно да я видя какво аджеба представлява   smile3506

Общи условия

Активация на акаунт