My Toys - В света на играчките - 21!

  • 28 461
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Tatjana ,знам,че имате куклата с банята(нещо не я намирам  newsm78 ) ,би ли споделила ?
newsm78  Не, нямаме кукла с баня  Thinking Имаме най-обикновенни кукли без функции  Wink


А ,объркала съм те значи,извинявай  Laughing

# 691
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте,да се посъветвам с вас,че взех да се съмнявам че аз съм объркала нещо Thinking.Получих първата си поръчка,в която има 2 артикула на Barbie,а липсват дрехите за кукла,които бяха като подарък.Имаше ли някакъв лимит или дрехите бяха за всеки артикул?Поръчах колата и парфюма на Barbie,общо 28 евро.Благодаря предварително!

# 692
  • София
  • Мнения: 6 263
ally, ползвала ли си код за др. подарък или отстъпка?  newsm78 Вече изразих съмнение, че е възможно да не може да се получи повече от 1 подарък с 1 поръчка, пък бил той и от различно естество.  Peace

# 693
  • Варна
  • Мнения: 70
Само този код.Така се надявах да има още нещо към подаръците за РД на дъщеря ми,но уви.

# 694
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Здравейте,да се посъветвам с вас,че взех да се съмнявам че аз съм объркала нещо Thinking.Получих първата си поръчка,в която има 2 артикула на Barbie,а липсват дрехите за кукла,които бяха като подарък.Имаше ли някакъв лимит или дрехите бяха за всеки артикул?Поръчах колата и парфюма на Barbie,общо 28 евро.Благодаря предварително!
подаръка -дрешките на Барби се изчерпа бързо-още около 2-3 ден даваше,че не е наличен(определени бройки били)

Спящата Огняна ,точно тези подаръци са независими от кода за подарък,те ти се полагат,но са определени бройки и бързо се изчерпват Peace

# 695
  • Варна
  • Мнения: 426
Здравейте момичета! Присъединявам се и аз към групата на феновете на сайта. Вече два пъти поръчвах разни дреболии, благодарение на snezko. Благодаря ти, snezko  bouquet
Сега вече гледам и набелязвам разни подаръци за Коледа. Едно от желанията на дъщеря ми е "голяяяма кукла, като истинска", по възможност да ходи и/или говори. Можете ли да ме насочите към нещо такова?
За сина ми пък ми е много трудно да харесам подарък, защото се оказва, че или е малък, или голям за съответно нещо, или го имаме останало от сестра му.

Използвам случая и да попитам скоро ще има ли обща поръчка за Варна.

# 696
  • Мнения: 46
Ally още на 16ти като пусках поръчката писах , че дрешките подарък към барби артикулите са изчерпани  Peace

Да тъкмо събирам хора за обща поръчка за Варна , Faith ако искаш давай линкове на лични, да ти дам сметката си  Peace

# 697
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте момичета! Присъединявам се и аз към групата на феновете на сайта. Вече два пъти поръчвах разни дреболии, благодарение на snezko. Благодаря ти, snezko  bouquet
Сега вече гледам и набелязвам разни подаръци за Коледа. Едно от желанията на дъщеря ми е "голяяяма кукла, като истинска", по възможност да ходи и/или говори. Можете ли да ме насочите към нещо такова?
За сина ми пък ми е много трудно да харесам подарък, защото се оказва, че или е малък, или голям за съответно нещо, или го имаме останало от сестра му.

Използвам случая и да попитам скоро ще има ли обща поръчка за Варна.

Мога да ти препоръчам тази кукля.Доста е изгодна в момента.Нищо не прави,но е висока 70 см и е като истинска.Тялото и е меко,а крайниците са твърди.И аз съм купила такава  за Нова год. на дъщеря ми.

# 698
  • Мнения: 1 531
чудя се дали съм изпуснал някоя блестяща идея за подарък на 2.5г момиченце Heart Eyes освен кухнята и скутерчето за бебето-борн, се сещам за конусче с коли, макар че го дават за по-малки май, мисля,че мира много ще му се кефи Heart Eyes но ако други близки ме питат за подарък, какво да кажа,някой има ли идея Flutter мисля си за влакче, но мисля, че по-късно ще му се кефи повече Heart Eyes същото си мисля и за куклена къща - има време Heart Eyes искам нещо точно за сега Heart Eyes

# 699
  • Варна
  • Мнения: 426
Здравейте момичета! Присъединявам се и аз към групата на феновете на сайта. Вече два пъти поръчвах разни дреболии, благодарение на snezko. Благодаря ти, snezko  bouquet
Сега вече гледам и набелязвам разни подаръци за Коледа. Едно от желанията на дъщеря ми е "голяяяма кукла, като истинска", по възможност да ходи и/или говори. Можете ли да ме насочите към нещо такова?
За сина ми пък ми е много трудно да харесам подарък, защото се оказва, че или е малък, или голям за съответно нещо, или го имаме останало от сестра му.

Използвам случая и да попитам скоро ще има ли обща поръчка за Варна.

Мога да ти препоръчам тази кукля.Доста е изгодна в момента.Нищо не прави,но е висока 70 см и е като истинска.Тялото и е меко,а крайниците са твърди.И аз съм купила такава  за Нова год. на дъщеря ми.

Може ли линк към куклата.

# 700
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Като заговорихме за кукли-в новата промо брошура на Хиполенд видях някаква говореща кукла 50см за 25лв  newsm78

# 701
  • Мнения: 678
Тази говореща кукла в Хиполенда 50 см 25 Лв има вид на обикновена кукла с дълга коса . Облякана с костюмче , шапка и обувчици. / и шалче май има /
Моята хубавица прави куклите с коси на нищо - разрошва я  и я захвърля оскубана на някъде.
Аз за това станах фен на Baby born - защото  са бебета , без коси . Чакам с нетърпение да пристигне .
Ще й готви , ще я храни , изпишква , изаква ,приспива с биберон , преоблича.....
Колко конструктори на LEGO миналата година й натрупах - малка си е още , не може нищо сама да построи .
Животни LEGO - все захвърлени , няма интерес
Playmobila -  и той й омръзна. Тази година на Playmobil  се изкуших само с 1 Adventskalender
Хита й в момента са топчета Bakugan - само с тях играе и заспива Sad




# 702
  • Мнения: 209
Здравейте,извинявам се за нахлуването но нали вече се замисляме за коледните подаръци-та въпроса ми е към коя от вас да се обърна за обща поръчка-ас съм от Димитровград.

# 703
  • Мнения: 78
Здравейте,момичета още чакам последната поръчка,но се заформя нова за Варна-мисля да я пусна на 2 Ноември-не остана време до празниците трябва вече да се купуват подаръци.който иска да пише на Лс или скайп.
Faith -благодаря ти за милите думи   bouquet

# 704
  • София
  • Мнения: 1 476
pinka222, ако никой от твоя град не пуска, аз мога да ти пусна нещата и да ти ги препратя по куриер или по поща към теб. Утре вечер ще я пускам, заповядай ако искаш. За момента сме 3 момичета, но мисля че и други ще се включат  Heart Eyes и доставката пак ще успеем към 3 евро на човек да я направим  Peace

Общи условия

Активация на акаунт