За българската козметика

  • 203 043
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • в голямото село
  • Мнения: 497
  Имам един ексфолиращ гел (не съм виждала гел с такива твърди ексфолиращи частици в него, все едно е с пясък  newsm78), хубаво почиства.
И той ли е на Регал? И е за лице или за тяло? Защото за лице май не е много хубаво да е толкоз агресивен newsm78

# 16
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
  Имам един ексфолиращ гел (не съм виждала гел с такива твърди ексфолиращи частици в него, все едно е с пясък  newsm78), хубаво почиства.
И той ли е на Регал? И е за лице или за тяло? Защото за лице май не е много хубаво да е толкоз агресивен newsm78

Да на Регал за лице. На него пише Jojoba oil Lactyl -  GEL Exfoliating Facial.

Това намерих за него, че на тубичката няма на български език, а кутийката съм я хвърлиа:
"Специално предназначен за нежно почистване на мъртвите клетки посредством фини частици от жожоба. Подобрява процесите на кръвообръщение и дишане на кожата и в същото време стимулира регенерацията на клетките."

# 17
  • Мнения: 217
В момента използвам на Биофреш и съм доволна .
На Лавена имам масажният крем с какаово масло много е хубав също.
И въпрос към Бате Бочко кога ще можем лесно да си купуваме продуктите на Лавена във Варна?
От дълго време си търсих дневния крем с какаово масло и не успях да го намеря .

# 18
  • Мнения: 433
Много съм доволна от Енергизиращ крем с коензим Q10 и b глюкан от овес на Лавена.
И от пастите за зъби Астера, също. Харесвам сапуните Тео (макар, че ги ползвам само в кухнята и големият им размер не ми е удобен).
За детето си ползвам доста продукти с марката Бочко.
Смятам, че кризата е големият шанс на българските производители на козметика да си направят реклама и да се вдигнат на "нивото на очите" на потребителя със средни доходи  bowuu

# 19
  • Мнения: 1 310
момичета, а някакви отзиви за козметиката на Регал? Приятелка ми похвали серията им Ботокс ефект, но нещо ме спира така сляпо да се доверя. Някой ползвал ли е тези техни продукти?
Ползвала съм дневния, нощния крем и този околоочен серум с ботокс ефект и съм много доволна.  Peace
За серума - действието му е слабичко, но определено е ефектно.
Кожата ми е мазна.

# 20
  • Мнения: 581
 Доволна съм от кремовете за ръце на Билка. А преди няколко месеца съвсем случайно си купих шампоан за коса на Милва и останах много приятно изненадана.

# 21
  • Мнения: 850
Много съмдоволна от Рефан :ексфолиант за лице   
 ексфолиант за тяло и лице , просто невероятно , аромат и страхотна мекота

 
  Крем за ръце Билка , много ми допадна , лек и бързо се поема от кожата !

 Новия Душ гел на Аромма органик  - Банбук , доволна съм от него и много ми допадна ! 

# 22
  • Мнения: 1 416
Да кажа и аз, че ми харесва крема за ръце Билка Grinning наистина не мисля, че отстъпва на много други западни кремове. А пробвах също и околоочния крем пак на Билка, но много ми лютеше на очите и не ми допадна. Дадох го на майка ми и на нея пък много и хареса Grinning Кремът Бочко също не е лош, бързо успокоява раздразнения и малки ранички Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 057
Освен "Здраве" и "Бочко", искам да спомена и лимоновия крем. Ето този. Няма по-добър крем за ръцете ми  Peace Ползвала съм какви ли не мазила, обаче ефектът от този е мигновен. Едно намазване/особено след някое по-основно чистене/ и ръцете ми са като нови  Laughing

# 24
  • Мнения: 18
Даа, дистрибуцията ни все още куца... спор няма! Но работим активно и в повечето вериги магазини вече присъстваме, особено с Бочко. Но, както споменах и в предишния постинг - има доста сериозна съпротива, да не казвам изнудване. Да, знам, че става въпрос за бизнес, но все пак...

За София - най-лесно и най-евтино - Кауфланд. Освен това повечето български козметични фирми идват на двете изложения в НДК, ние също ще сме там.

Алея на здравето - 28.10-01.11
Произведено в България - 13.11-22.11

За Варна - аптеки Марешки.

Поздрави на всички,

Бате Бочко

# 25
  • Мнения: 94
Може ли Бочко да ни светне малко за състава на техните продукти?
Консерванти,оцветители,какво влагат в кремовете за лице-примерно?

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Доволна съм от БИЛКА - маска за лице и интимния гел, освежаващия крем за крака на Ален мак, както и от крем Бочко. С последния си мажех пораженията след раждането и доста бързо започнах да сядам на д-то си Blush
Не съм доволна от Измиващия гел на Регал.

# 27
  • Мнения: 18
@iznenada:

Да, може - пазарно кремовете за лице на Лавена са представители на една отминала епоха... Не казвам, че са лоши, но дори вашите баби биха скочили на нещо по модерно Laughing Все още не сме готови с нови продукти, но за съществуващите мога да кажа, че нямат оцветители, консервантите са като при всички български производители.

За крем Авита и Лимон няма какво да обяснявам - много скоро ще се появят в 100 мл опаковки, т.е. с 25 мл повече. Добро попадение е кремът с екстракт от жен-шен - нощен, много добър за много суха кожа. Както и кремът за лице Зима - въпреки опаковката Grinning Този с невен вече казахме, че не е връх на сладоледа, а хидратиращия с роза е само за много големи ценители на аромата на розово масло...

# 28
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Пипи дългото чорапче, мерси за мнението. Аз купих нощния крем от Ботокс серията, още е рано да дам мнения, но кожата сутрин е сякаш добре подхранена и мекичка.

# 29
  • Мнения: 59
Българската козметика е много добра,но малко от българите я оценияват.Аз лично съм много очарована от продуктите на Ален Мак.Конкретно от хидратиращата серия OXYGEN .Тази серия е много добра .Също така и от серията Ахромин .

Общи условия

Активация на акаунт