За българската козметика

  • 203 063
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 226
Аз ползвам Розова вода за почистване на лице и съм много доволна освежава и почиства добре. Доволна съм също от крем Здраве за ръце. Ползвала съм с череша и с пъпеш обожавам ароматите им. А също и крем Здраве за крака с ментол. Сега мисля да си взема някакво кремче за лице, но не съм се спряла на марка. Ще следя темата  Whistling

# 61
  • Мнения: 805
има ли отзиви за розовата вода на биофреш?сега видях  че е с алкохол а много хвалите на Карлово..ама като я няма при нас #Cussing out

# 62
  • Мнения: 69
Пол звам крема за лице с червено грозде на Билка и съм много доволна.Сега си взех и интимния гел и на първо четене също съм доволна.Решила съм да спонсорирам бг икономиката Laughing

# 63
  • Мнения: 14
Почти не използвам българска козметика(особено за лицето,защото кожата ми е много чувствителна),но в един форум много хвалеха измивашия гел на Рефан с хмел и салвия.Купих си го и останах очарована-измива много добре,но без да изсушава прекаленно.С чиста съвест мога да кажа,че не отстъпва по качество на далеч по-скъпи вносни продукти.

# 64
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Не знаех, че Рефан се произвжда в България.

# 65
  • София
  • Мнения: 152
Преди няколко дни ми дадоха от една аптека мостричка (!!!) на крем за лице на БГ роза - Карлово. Не е лош крема, макар че явно не ми е достатъчно хидратиращ за този сезон. Оказа се, че не е и добра основа за фдт (поне за моята кожа). Искам да помоля да споделите кой от българските кремове е подходящ и за основа за грим за кожа, която е смесена към суха през зимата, все пак да попива добре и да не лъщи. Споделете мили дами  newsm76

# 66
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Преди няколко дни ми дадоха от една аптека мостричка (!!!) на крем за лице на БГ роза - Карлово. Не е лош крема, макар че явно не ми е достатъчно хидратиращ за този сезон. Оказа се, че не е и добра основа за фдт (поне за моята кожа). Искам да помоля да споделите кой от българските кремове е подходящ и за основа за грим за кожа, която е смесена към суха през зимата, все пак да попива добре и да не лъщи. Споделете мили дами  newsm76

На Елея има един хубав матиращ крем. (Не съм сигурна Елея дали е БГ производство, така си мисля  newsm78 )

# 67
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Новата Зелена линия на Арома са много добри.От един месец ползвам крема с Алое,поради поредната алергична реакция на кожата -сега няма и следа от обрива,кожата ми е хидратирана и подхранена.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 047
Прополисовият вазелин на ХИГИТЕСТ е страхотен!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Новата Зелена линия на Арома са много добри.От един месец ползвам крема с Алое,поради поредната алергична реакция на кожата -сега няма и следа от обрива,кожата ми е хидратирана и подхранена.

Каква консистенция е крема? Попива ли добре?

# 70
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На моята кожа е добре-нежен, пухкав,попива - сега за този сезон,се чувствам добре с него.

# 71
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 184
Новата Зелена линия на Арома са много добри.От един месец ползвам крема с Алое,поради поредната алергична реакция на кожата -сега няма и следа от обрива,кожата ми е хидратирана и подхранена.


Този ли е?
Някой има ли отзиви за крема за мазна кожа?

# 72
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не-Зелена линия са нова серия с  нова формула и опаковка.....-Алое,Бадем,Лимон.......,Авокадо...

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Новата Зелена линия на Арома са много добри.От един месец ползвам крема с Алое,поради поредната алергична реакция на кожата -сега няма и следа от обрива,кожата ми е хидратирана и подхранена.


Този ли е?
Някой има ли отзиви за крема за мазна кожа?

Неее...   Simple Smile

Новата серия се казва GreenLine.  Peace

# 74
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В последно време се само навивам да си купя крем на Антоанета Пещерска ,но нищо не знам за тази фирма,нито за козметиката,освен ,че се намира в Пловдив.....
Момичетата от Пловдив да помогнат с някаква информация.

Общи условия

Активация на акаунт