Списък на школи,курсове,спортни занимания за деца

  • 188 761
  • 603
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 320
Milenita, благодаря ти за включването!   bouquet

# 286
  • варна
  • Мнения: 74
Момичета имали подобни занимания, каквито предлагат в gymboreeclassesbulgaria и във ВАРНА или да ми препоръчате къде да заведа детето си на година и половина - търся нещо занимателно, школа и т.н. Благодаря!

# 287
  • Мнения: 117
Някой знае ли къде има брейк танци за малки?Синът ми е само на 4 но много си пада по тях...Интересувам се и от футбол за същата възраст.Благодаря Hug
аз също много се интересувам от това! Навсякъде намирам само за над 6-8 годишни....

# 288
  • Мнения: 3
Здравейте,
Издирвам координати на Детска театрална школа (ателие) "Фукльовци" или детската театрална школа на БНТ, ДАР "Хлапета" (София). На телефона на "Фукльовци" в Голдън пейджис никой не отговаря а интернет страницата не работи... а пък за Хлапетата и БНТ нищо не намирам като контакти.
Ще съм много благодарна, ако някой сподели телефон, мейл...каквото, а и впечатления Simple Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 2 849
Моля препоръчайте ми учител по пиано, който ходи по домовете. Става дума за София, "Младост"1.

# 290
  • Мнения: 1 650
И аз съм любопитна за театралната школа на БНТ. Ако някой има мнение, нека сподели Simple Smile

# 291
  • София
  • Мнения: 273
Някой знае ли къде има брейк танци за малки?Синът ми е само на 4 но много си пада по тях...Интересувам се и от футбол за същата възраст.Благодаря Hug
аз също много се интересувам от това! Навсякъде намирам само за над 6-8 годишни....
Вчера се обадих в Спортен клуб Суперформа в Люлин4 на телефон  089 822 63 53 ,понеже намерих в гугъл че имат хип-хоп танци,но без повече подробности.Момичето,което ми вдигна беше много учтиво и подробно ми обясни,че курса е подходящ за деца над 4 години,2 пъти седмично е,предвиждат да е сряда от 17 и петък от 18 ч.,но все още събират група от 1.10. така че това ще се уточни допълнително.Заплаща се или 5 лв. на посещение или си купуваш месечна карта за 30лв,която включва 8 или 9 посещения,колкото се случат в месеца,т.е. правят добра отстъпка на картите.Заниманията са по 1 час.Записах малкия и сега ще чакам да ми звъннат да потвърдят,че се е събрала група и кога ще е първия урок.Първоначално няма да купувам карта,ще направим няколко свободн посещения да видим дали малкия ще е доволен и тогава ще вземем карта ако му хареса,доколкото разбрах не е проблем и родителите да присъстват,така че да мога и аз да видя какво е положението Simple Smile

# 292
  • Мнения: 5
Обадих се на телефона от една обява.Клубът се казва Айс Пик , в него има участие и Евгения Раданова.Треньор по фигурно пързаляне е Найден Боричев и още едно момче.По статии видях ,че децата имат успехи при него - има статия за едно момиче Мина Здравкова,която е тренирала при него.
Та,който се интересува.Тренировките са събота и неделя на Зимния дворец.Месечно струва 80 лв.
Ако ви интересува,мога да ви дам и телефона.


# 293
  • Мнения: 1 147
Здравейте,
Търся някакви занимания за момиченце на 3 години - танци, балет, спортна гимнастика, или някакъв тип занимания по моделиране, рисуване. Ние сме в района на кв. Лагера, и всичко в относителна близост ни е удобно, като е за предпочитане заниманията да са през деня и през седмицата. Моля за информация, ако имате нещо подходящо предвид. Благодаря! Simple Smile

# 294
  • Мнения: 998
Ето тук http://www.prioho.com/aktualno.html има интересни занимания за деца. Ние си избрахме засега вокалната група.

# 295
  • Мнения: 1 650
Аз искам да попитам за хубав басейн в района на центъра или Люлин, Обеля или където и да е в София, само условията да са хубави.

# 296
  • Мнения: 7
 арт ателиета за деца в гр. София, кв. Плавлово

Артстудио ДеСтил:

• Рисуване, моделиране, апликиране
• Мъниста, бижута, маски
• Движение, театър, танц
• Приказки, герои, костюми
• Музикална работилничка

• Съботни уъркшопи

предстои ден на отворените врати на 31.10.2010 Simple Smile

повече информация:

http://www.destilart.com/

http://www.facebook.com/group.php?gid=145489505474844&ref=mf#!/pages/DeStil/169691843045914?v=wall

 Simple Smile  bouquet

# 297
  • София
  • Мнения: 5 205
 В ДеСтил денят на ототворените врати от колко до колко часа е? не пише на сайта им, а много ми харесаха 

# 298
  • Мнения: 7
В ДеСтил денят на ототворените врати от колко до колко часа е? не пише на сайта им, а много ми харесаха 

Отворените врати са от 14:00 до 18:30

безплатно е и без записване

вече е отбелязано и в сайта Simple Smile

благодаря!

# 299
  • Мнения: 1
Zdraveite, ot skoro jiveq v Stara Zagora imam dve deca na 7 i na 4 (po4ti)...Golemiqt hodi na pluvane i sam mnogo dovolna, no za malkata mi se iska6e da q zapi6a na hudojestvena gimnastika, molq vi ako nqkoi moje da mi dade nqkakva informaciq bih bila mnogo blagodarna Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт