1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 105

  • 40 163
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Asha и Lilims мерси за новата тема и за анкетата  smile3521

Отговора ми е ясен - едно силно   EVET  , много пъти ! Леле какво писане и четене ще падне пак !
 


iron_lady97   при нас в клиника  
От първия ти пост стана ясно кой доктор си избрала !  newsm10 .
Само една молба - използвай кирилица, такива са правилата на форума !  Peace Hug
katinn и на теб добре дошла !  Hug    bouquet
Хубав ден на всички !

Последна редакция: пн, 12 окт 2009, 19:21 от Ari888

# 16
  • Мнения: 636
По темата - отговор "Да"
100% мъж - работещ, чаровен, всеотдаен...........има още, но нямам време.

# 17
  • Мнения: 630
Момичета, кокичета!
Слушам, гледам и чета,
и не мога да не се отчета!
Любимият ни филм е на почит,
дори и в Шри Ланка е за прочит!
mar_tomova  за пост 450
И снимката и стихчето са в абсолютен синхрон! -   bouquet
redemi :
Ти с този твой пътепис,
направо ме изпрати в някой ескиз!
Замъти ми се главата
и в нея узряха нещата!
Реших:
Парички, колкото и да няма,
аз ще подготвя нещата!
Да отида в Истамбула голяма,
задължително със сина ми Димитъра,
там ще се развъртя и тъдява,
може да срещна Бурхан, Шех, Надиде или Онура!
Пък тогава, може и да се заплета
в думи сложни и игра.
Харесвам си  ги бе хора, тез артисти
те ми достигнаха до нервите на най-малките пръсти!
Изживях страхотни моменти
с Бену, Керем, Онур и Шехерезада,
а защо не и с Айше, Фюсун и Мелек?
Да не говорим за мама Периде и мама Севал,
всяка от които се показа като някой генерал!
Защо да отминаваме  Гани, Джансел, Али Кемал
всеки от  който ми действаше като талисман!
  bouquet  bouquet  bouquet
 

# 18
  • Мнения: 630
Добре дошли на DOLI, BAB4I, LIBITO, MIMI17 I с малко закъснение, но това не значи, че не са желани и няма да бъдат приети в клиниката! Всички тук сме май от едно тесто замесени, мачкани, мачкани и да не продължавам! Peace Peace Peace
ferina, dafi83, hiacint, mimi  аз дълго време не можех да взема решение, коя от двойките във филма  ми са по по-сърце, а и до днес не мога да си отговоря, защото и в двете двойки виждам неща, които на мен ми харесват, но въпреки всичко тук във форума сме като цяло за филма и аз не мога да не изкажа възхищението си от добрият тон, който цари тук, от разбирателството, което струи от всяка написана дума или снимка, която е публикувана тук! Гордея се че имам нови и много стойностни приятелки!  bouquet  bouquet  bouquet
fresh13 Темите няма да свършат! Филмите продължават, а основата си остава една, затова мисля, че още много теми ни очакват за разнищване!
Светле - пост 636
......и то каква красота.......
Lilims ....... а  за синевата да не говорим............. Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 630
mar_tomova какъв баланс направи между любимците си Халит- Берг/ Тарду-  Джейда   - EVVALLA. Благодарности за клипа ти от пост 697 и най- вече за музикалното му оформление. Разрбала си вече, може би, че много ме впечатлява най-вече хубавата музика! Защото мисля, че хубавата музика е оня интернационален език с който могат да си общуват всички хора по света!
Благодаря ти и за снимките от най-новото предаване на Берг, което не мога да гледам.
Страхотна е !
Тук искам да открехна една малка скоба, с която може би ще си навлека упреци,  но аз разсъждавам мисля трезво / поне сега, да не говорим за миналото/ в която искам да споделя нещо!
Четох за изявленията на Гизем / бившата/. Няма да коментирам това, което тя изнася като информация. Искам само да кажа, че Берг е поне няколко класи над нея, но аз все пак й отдавам нужното и полагащото й се внимание, дори и за малкото  време, в което е била с нашия Халит! А доколкото си спомням самият той беше споменал, че НИКОЙ НЕ СЕ ЖЕНИ, ЗА ДА СЕ РАЗВЕДЕ! Може би на даден етап от неговия живот да е изпитвал нещо към нея и само затова, мисля че трябва да отминаваме с мълчание дори и злобните забележки от нейна страна! Съчувствам й като виждам с какво съкровище се е разделила, може би и не по нейна вина!
Много се отплеснах, като имате пред вид, че още по предната тема не съм се изказала, да не говорим за новата! За новата твърдо  ДА, но обяснения в впоследствие!  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 41
и аз да се запиша в новата тема! аз съм за доктор Керем! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3
GİZEM SOYSALDI'NIN AÇIKLAMALARI

OYUNCU HALİT ERGENÇ İLE GİZEM SOYSALDI, HAZİRAN 2007'DE EVLENMİŞ, KASIM 2008'DE BOŞANMIŞTI.

Bu evliliğin bitme nedeni ise; Halit Ergenç'in eski sevgilisi Bergüzar Korel'e dönmesiydi. İhaneti duyan Gizem Soysaldı boşanmadan önce de bebeğini aldırmak zorunda kalmıştı. Gizem Soysaldı acı dolu günlerin ardından şu açıklamayı yaptı: ''Halit, Bergüzar ve ben oyuncuyuz. Yaşadıklarımız gün gelicek unutulacak, sular durulacak. Hayatın ne getireceği hiç belli olmaz. Bir bakmışsınız aynı dize de yada filmde yer almışız''

http://www.gecce.com/haber.aspx?Id=122296

# 22
  • Мнения: 0
и аз да се запиша в новата тема! аз съм за доктор Керем! Simple Smile

Мими, добре дошла в Керемския отбор  Hug  Hug  Hug

  bouquet   bouquet   bouquet

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Ше се учудя ако някои от присъстващите в тази тема отговори,  че не харесва този мъж Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 0
Ше се учудя ако някои от присъстващите в тази тема отговори,  че не харесва този мъж Heart Eyes

АЗ НЕ ГО ХАРЕСВАМ

Може и да е за чудене, но е факт   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 280
  Здравейте дами, радвам се, че темата "продължава живота си". Чета ви когато мога /не съм писала мноооого отдавна  Embarassed / и се успокоявам, че не съм само аз "луда"  Laughing

  За клиниката, аз такова ... и двамата са ми лекари, единия ми е личен лекар при другия ходя на частно, като отсъства личния  Mr. Green /хич не съм нагла/

   По повод анкетата, ДА естествено - харесвам погледа му, всичко което изразява той /погледа/, жестовете му, маниерите. Този човек владее отлично езика на тялото. Евала на актьорския му талант, но съм убедена, че не е само игра

# 26
  • Мнения: 630
Много ще ми е интересен и с голямо нетърпение чакам коментар от Shopp за нашия филм, беше писала, че май в събота и неделя ще гледа няколсо серии?  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!!!

Минавам да: 1.ви поздравя, 2. се извиня и 3.да благодаря!

1.По здрави на всички - и големи, и мънички!   bouquet  Hug

2. Нападнаха ме гости, не спазих обещанието си да гледам началото на "1001 нощи", но в никакъв случай не съм се отказала

3.Благодаря ти, Asha, за чудесните снимки на Сонгюл, които ни прати, направо ми сгря душата! Hug 

Общи условия

Активация на акаунт