Тема: Жената Овен- Аз съм /4

  • 20 080
  • 743
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 250
Добро утро на всички поспаланки, какво стана , кафето ли привърши newsm78
Ако е така заповядайте








Ако има именнички и именници ЧЕСТИТО

# 271
  • Мнения: 611
Добро утро на всички!  Hug
Ми не е привършило кафето,ама чаках някой друг да го сервира  Laughing Laughing
Легнах в 3, станах в 8 , а очите още търкам.
Честит имен ден на всички именници   bouquet

# 272
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Добро утро Овнета  Hug,

аз не мога да изчета кой какво е публикувал тук и там из форума, та затова, иначе изпих вече едно кафе.
Тук при мен е националния празник на Австрия днес, а във форума всеки казва, честит имен ден, а кой  е той   Embarassed Embarassed Embarassed?

Та добро утро и за тези, които още спят или се крият  smile3503

# 273
  • Мнения: 1 001
ХаУ народе  Hug     
и днес хвърлях боб:
Пригответе се за запознанства, които няма да ви бъдат приятни. Не допускайте лошото настроение да попречи на професионалните ви успехи. Не се вживявайте във всяка казана дума и не прекалявайте с критиката на работното си място, само защото не сте доволни от някого или нещо.

# 274
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
галиа, дано и днес хороскопа не е верен Wink

# 275
  • Мнения: 1 001
Имам чувство че Алена напоследък само черната хроника чете hahaha

# 276
  • Мнения: 83
Добрутру  Simple Smile
Първо да почерпя, че днес мъжо (прасчо  Heart Eyes) одъртява с една годинка  Grinning
 

После да ви кажа, че сте много гадни...прелистих темата (и предишните) и само хубави неща за ядене- ще се наложи да си калявам волята и да озаптявам мераците ooooh! иначе ще олигавя клавиатурата  Laughing

# 277
  • Мнения: 611
Днес било Димитровден.
Мая, да ти е жив и здрав мъжа, да се гледате и обичкате   bouquet
М/у другото като ти гледам лентичката-бебо коледен подарък ли ще бъде?  Wink
Уфф, мен питаш ли ме-вчера в която и тема да вляза-все за манджи се разправяше..Накрая се предадох и отидох да забъркам любимия си арабски кекс.  Laughing
Мога да ви цапна и снимчица, че имам, но айде да не съм толкова гадна  Twisted Evil  hahaha
Хороскопи ни чета, ни им вярвам. Виж-на зодии вярвам-това е друг въпрос. Иначе как ще обясня, че в зала пълна с хора веднага надушвам себеподобните си  Joy

# 278
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Елинце, аз няма да съм гадна, но ще ви се похваля с тортата за майстора.



Да не вземете да се чудете, защо толкова го глезя, то е защото е добър приятел и никога не ни взема пари за работата, която свърша по ремонта вкъщи. Та това е малка компенсация, но той си умира по сладкиши, та е много доволен. Моето съкровище нали е с две леви ръце в това отношение. То и затова толкова бавно върви, стая след стая, омръзна ми вече, но донякъде е по-добре така, че иначе ще ми дойде много, а не трябва да се преуморявам в никакъв случай.
След малко отивам при децата и после не знам кога ще съм тук, та до не знам кога.
А аз мислех, че Димитров ден е през ноември, все бъркам кога е новия и кога стария, но нищо.

# 279
  • Varna
  • Мнения: 2 605
КаЙвенца, сладости, тортичкииии-
страхотна тема сме си ние тука. Май всички шЪ Улигавим клавиатуритИИИИ Joy
МАЯ-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЪПРУГЪТ ТИ!! Да ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ТЕ СЛУША!!! smile3503
що го наричаш обаче - прасчо- newsm78 я кажи?
ЦВЕТЕ- ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДИМИТЪР МИТКО МИТАШКИ!!!-
Тортичка и за малкото човече на Цветето.

# 280
  • Мнения: 611
 kaffeetrmker_2 Айде на по кафенце  Grinning
Вени, щом имате толкова добът приятел, че и майстор-ще го коткате ами  Wink Ти оправи ли се?
Цвети, верно че твоете дЕте има днес имен ден! Да ти е жив и здрав именника   bouquet

Само един Димитърпознавам аз, ама не ми е симпатичен, тъй че ще мине и без моите поздравления..
Днес къде се скатахте пак всички?! Аз овца ли съм или овчар да ви привиквам тук  Joy Joy

# 281
  • Мнения: 83
DELTA_DELTA, защото Прасчо му е любимия герой от Мечо Пух...да не си помислите, че е парасйонак...напротив  Joy
elica676, и на мен ми е скучно, ама никой не ме пита  Mr. Green

# 282
  • Мнения: 410
Мая-добре дошла и честит рожден ден на мъжлето-много да те слуша! еличка-няма купон мила Laughing-белите коси ми се виждат Joyчестито на всички именници!.  bouquet

# 283
  • Мнения: 1 250
Мая, да ти е жив и здрав съпругът и детското никога да не го напуска Simple Smile








Никоя не разказа кое от няколкото противоположни предсказания от вчера се сбъдна. newsm78


Ох тези торти,така ги мразя, че ги унищожавам безмилостно #Cussing out



Присъединявам се към кафето сега че след час вече може само без кофеин smile3507

# 284
  • Мнения: 3 464
Здравейте, момичета  Hug Simple Smile
Затъжих се бе  Hug , ама нямам време да ви пиша. Днес ми започна стажа. Сутринта ходих да си видя сладурковците. Ще преподавам на 3 клас.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт