Такова нетърпение ме е налегнало до раждането!Саклет!

  • 1 416
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
На мен като 4е ли страха  ми премина и ми остана само нетърпението....какъв  страх ме беше налегнал от раждането оше  в по-ранна бременност....

Сега  доктора каза 4е бебето е  с главата надолу и след 2  седм. ( в 35-тата) ще  ходим да  го   видим колко е тежък станал....и така 4акаме .....Майка ще идва от БГ   УРА!!!!!! по цял ден ще си приказваме и щте си гушкаме беб4ето....кеф кеф....да идва  newsm44 welcome

# 16
  • Мнения: 149
Ми да взема  и аз да се оплача, че и без това отдавна не съм писала.......
Всички ми казват да се наслаждавам на последното време на спокойствие, обаче..............честно, на мен вече ужасно ми омръзна! И без това напуснах работа преди година (за да се отдам на научна дейност) - какво ти! Като се завъртях около тая сватба, после като дойде и положителният тест - каква ти научна дейност!!!!!!!!! Ми аз не мога да мисля за НИЩО друго!!! smile3516
И аз плача ей-така - за нищо. (Най-много плаках като четох черните списъци - ей, направо се изплаших какво ли не може да се случи! Whistling).Мъжо не може да ме разбере.....Освен това не ми дават да пазарувам нищо за бебето  newsm45 - да сме чакали първо да се роди!!!! Отнема ми се и тази приятна емоция. Много е сложно да споря с роднините и не искам да влизам в конфликти......
И къщичката на бебето вече много ми тежи........
И ставам през нощта да п....... поне 5-6 пъти! Като се върна в леглото олюшквайки се в полусън - мъжо захъркал - какво ти заспиване! Явно природата ни подтготвя.....
НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ВЕЧЕ ДА ДОЙДЕ ВРЕМЕЕЕЕЕЕ!!!!!!! newsm17

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Лелееее, момичета, заредете се с търпение. Вижте ми лентичката. Вече 2 пъти ходя с багажа до болницата и ме връщат, защото не съм готова (малко планирано искахме да е). Сигурно сте гледали "Бащата на булката"2  Mr. Green Вече не се издържа, нощите са кошмар  #Crazy На всичкото отгоре в 8-ми месец лежах за задържане и още от тогава съм готова всеки момент да родя. Накрая ще пренося  Sad Изчетох всички бабини диветини за ускоряване на раждането, някои приложих...
Чакам да изтекат води или да ме заболи неистово, защото стягания имам от 2 месеца, а болки - от 2 седмици. Преди 3 дни ми падна и тапата, ама ... тц, бебе не излиза  baby_neutral

# 18
  • Мнения: 1 259
и аз съм така!бях толкова спокойна до сега,но явно наближава МОМЕНТЪТ и започвам да се разстройвам от дребни не6та и ми се плаче....
И аз така се чувствам!Да идва вече края и аз да се почуствам спокойна,че така все да внимавам да не се претоварвам...чудо Tired

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз нямах търпение да се ражда бебе, беше ми доста скучно вкъщи - каква ти почивка, то се уморяваш от мързелуване; на всичкото отгоре исках рак, а термина ми беше за 3ти август и с ужас гледах как бавно, но сигурно си изтичат дните. Ядох ананаси и мих прозорци - накрая все пак се вредих с раче в последния момент  Crazy
Сега пак нямам търпение да порасне още, да може да си комуникираме по-добре  Laughing Лека-полека го докарваме де, вече ми отвръща с усмивки и ауу, но някак все бързам и искам да я видя още по-голяма.

# 20
  • Мнения: 5 183
Сега пак нямам търпение да порасне още...някак все бързам и искам да я видя още по-голяма.
Спокойно, наслаждавай се сега на бебенце. Ще порасне, няма къде да ходи, но пове4е никога няма да е бебе. Гушкай и се наслаждавай на мига. После нищо не е същото.
На мен сега ми е малко мъ4но, 4е ве4е си нямам бебе... а ГОЛЯМ мъж на по4ти 3 години и гледам да гушкам и целувам при всяка възможност, защото скоро може и да не дава...

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Опитвам! Защото също така вече ми е мъчно за бебето от болницата, тогава беше толкова по-различна... Хем искам по-бързо да минава времето и бебето да става човек, хем ми е тъжно, че бързо минава. Абе дали всъщност не съм изкукала?!?  Crazy Laughing

# 22
  • Мнения: 5 183
Абе дали всъщност не съм изкукала?!?  Crazy Laughing

Ми от толкова много емоции п изминалите месец и кусур ....  Wink Hug

# 23
  • Мнения: 398
[И аз ака завиждах на майките с колички, докато бях бременна, ама да видиш, като родих как почнах да завиждам на бременните.
Цитат

Аз съм още на първата фаза- завиждам на майките с колички и си представям, че и моито бебе ще е така сладко. Но сега разбирам защо някои майки с колички ми се усмихват така странно като ме видят... Явно и те искат да са на мое място Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 952
Аз пък днес от  сКУКУване взех да     гледам  снимки от раждания и като се уплаших пак , тъкмо се бях ве4е настроила...абе  защо  гледам бе!Като се  знам .И  пак се наплаках.А...мани бегай.... Grinning  сега пък ми е  смешно. #Crazy

И на мен ми се ще да си отворя  вси4ки кашони с  бебешките работи дето сме ги купили , оба4е  са  запе4атани с   тиксо даже ....не  било на късмет ....а мен ме успокояват като  ги  гледам или  докосвам , все  едно ,4е  си докодвам беб4ето ....някак  си.....няма брат4е .....да се  4акало  до края  ...моя мъж изтръпва  ако  взема да   говоря  за това .... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт