Дерматолози - гр. София

  • 119 332
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 595
Аз се разписвам към доволните от д-р Албена Ангелова в 29-та поликлиника. Това, че не си пести думите и обяснява надълго и нашироко е много важно и успокоително особено за младите майки с първо дете като мен...Освен това бебетата са с предимство, приема ги дори без предварително записан час...Абе като те види пред вратата-влизаш. А днес дори ми отговори на притесненията по телефона, въпреки, че вече беше извън работно време, за което съм още по-благодарна!

# 46
Аз ходих при д-р Георгиев но ми се стори че прегледа ми не беше точно преглед, а по скоро претупване на бързо! По принцип очаквах да ми погледне пъпките с лупа или поне да отдели малко повече време, но уви-само ги погледна и каза че трябва да се изгорят и че мога да отида и в частния му кабинет и че ще трябва да си заплатя за процедурато защото направлението ми включва само безплатен преглед! Не знам, не искам да обвинявам човека прибързано може пък да разбира прекалено много и само един поглед да му е достатъчен, но мен ме хвана страх от това че ще трябва да ми горят пъпките! Моля ви ако някой е ходил при дерматолог/дори и да не е при този/ да ми напише дали от един прост поглед можеш да поставиш диагноза! Всъщност той ми каза че това са нещо с буквата м.....,но не си спомням точно какво беше мелазки или нещо подобно!

# 47
Здравей,Може би са ти казали -Молуски,болеста е заразен молуск и е доста досадна ,ако не ги лекуваш своевременно тези пъпки се размножават много лесно .Силно заразни са  визирам след баня при изтъркването с хавлията могат да се разнесат.Премахват се само чрез криотерапия(замразяване),кюретаж(изрязване) или  с лазер.Слабо позната болест в световен мащаб.В Бг не познавам специалист,който да я лекува.Ако не се премахнат всички пъпки по тялото,може да се влачи от 6 месеца до  Н-броя години.Вируса  е резистентен.За болеста помагат имуностимулатори.

# 48
  • Мнения: 769
ВМА  -София    доцент Кадурина,д-р Димитров,д-р Йорданова
Благодаря им, за всичко което направиха за мен!

# 49
 :lol:Zdraveite,
Znaete li neshto za d-r Pesheva? Predi raboteshe na ul. Pop Bogomil, no mislia, che veche ofisut i ne e tam. Niakoi da znae kude se e premestila. Neveroiaten dermatolog e!

# 50
  • София
  • Мнения: 280
Здравейте момичета,
искам да попитам дали някоя от вас знае дали д-р Ангелова преглежда и възрастни?

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
преглежда разбира се

# 52
  • София
  • Мнения: 280
chocha благодаря ти за бързия отговор  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт