Д-р Тодор Първанов-психотерапевт

  • 15 062
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 893
Здравейте! Някой знае ли нещо за д-р Тодор Първанов-психотерапевт? Работи в Плевен ,също и в София. Моля за мнение. Решила съм да пробвам лечение на паническото си разстройство с психотерапия. На мен ми е удобно в Плевен и за това се интересувам точно от този лекар.

# 1
  • Мнения: 209
На прав път си Simple Smile Това е чудесно но е много важно да попаднеш на специалист аз го намерих за себе си но е тук в Търговище.Паническото разстройство е предизвикано от нещо и докато този"трън" не се отстрани няма справяне с ПР.Желая ти успех от все сърце.  bouquet

# 2
  • Мнения: 14
до преди няколко месеца ходех при д-р Първанов, като специалист може да се увериш, че е добър стига ти само да пуснеш името му в гугъл, като човек също останах с добро впечатление, само ми се вижда скъпичко 50лв на час, то това ме и спря да ходя при него.

# 3
  • Мнения: 359
Ходих при него повреме на ин витро процедурата. Повлия ми много добре! Страхотен човек, но като специалист не мога а съдя, защото сме се виждали няколко пъти само.
Инвитрото е успешно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 893
А колко пъти седмично трябва да се провежда терапията. И какво точно представлява тя? Аз съм с депресия и паническо разстройство. Дали може да ми помогне?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Моля за координати на д-р Тодор Първанов. Къде приема в София?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 132
Моля за координати на д-р Тодор Първанов. Къде приема в София?
Имам същият въпрос. Моля, ако някой има информация да я сподели!

# 7
  • София
  • Мнения: 6
д-р Първанов помага най-вече с прибирането на парите.

# 8
  • Мнения: 1 893
Абсолютно!
Твърдя го от личен опит!

# 9
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Странно. На мен пък ми помогна за панически пристъпи и страх от летене със самолет. Посещавах го година, но с почивки, така че се събират около 24 посещения. Преди това съм посещавала психоаналитик 3 години, почти никаква промяна, а сумарно се оказа по- голяма сума пари. Имам познати, ходят при други терапевти, и почти всичките се влачат с години. Като цена не мисля, че е по- скъпо от повечето психотерапевти с опит, които имат доста клиенти. Дори е първият, за когото знам, че гледа да не задържа много един пациент, защото има много желаещи. НО! от опит мога да кажа, че това, че един терапевт е помогнал на един човек, не значи, че ще помогне на друг. За съжаление, всеки човек е строго индивидуален и се повлиява от различни методи/практики/личността на терапевта. Получава се "проба-грешка", но най-важният съвет, който мога да дам, е да не продължавате работата си с някой, с който не чувствате подобрение до няколко месеца или стигате до едно ниво и зацикляте.

Общи условия

Активация на акаунт