PET TREE

  • 4 570
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Какво милсите за така наречените pet tree?Имате ли виждали ли сте по магазините?За тези които не знаят какво е това ето и сайт www.pettree.bg Аз днес си купих незнам стори ми се забавано  Laughing

# 1
  • Мнения: 223
смятам ,4е е сладко и мисля да си купя, дано само не го уморя Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 25 551
А котенца в бурканчета няма ли да си купите? И те са много сладки...

# 3
  • Мнения: 66
Подариха ми по Коледа едно такова растенийце.   Ами гледам си го -  от време на време го кисна във водица  sport027, и на слънчице (когато го има) го оставям... И на него пък взе,че му хареса Laughing И си расте ли, расте....

# 4
  • Мнения: 25 551
И си расте ли, расте....

И докога ще расте? И накъде?  Thinking

# 5
  • Мнения: 223
И си расте ли, расте....

И докога ще расте? И накъде?  Thinking
докато му отеснее и си го пресадиш в нормална саксия

# 6
  • Мнения: 66
Изпреварила си ме с отговора, WHITE DREAM Simple Smile Много се надявам да стигнем и до момента с пресаждането- засега се развива добре. Ще поживеем,ще видим  newsm78

# 7
  • Мнения: 619
А аз се чудя за колко време ли пораства и идва време за прeсаждане?

# 8
  • Мнения: 1 906
Аз отдавна им се чудя на тези растения. Много ме изкушават, но засега събирам отзиви  Thinking

# 9
  • Мнения: 82
Моето вече е доста голямо,почти си запълни капсулата. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 906
Моето вече е доста голямо,почти си запълни капсулата. Simple Smile
От колко  време го имаш?

# 11
  • Мнения: 388
За Коледа ми подариха едно кръгло кактусче. За сега си живее още в капсулката. Пораснало е много малко. Гледам си го и много му се радвам. Доколкото знам цената в магазина е била 10лв.

# 12
  • Мнения: 1 906
И аз така знам - цените са между 8-10 лева.
Много се чудя дали да не купя по едно за 8 март на майка ми и свеки  Laughing . Ще изчакам още някой да сподели  Wink

# 13
  • Мнения: 7
Здравейте!
Аз мога да се похваля, че имам такова кактусче  Grinning и много му се радвам.
Купих го от http://www.pettree.bg/ .
Гледа се много лесно (поливам го, т.е. топя го в купичка вода, един път месечно) и страхотен аксесоар  Laughing
А и да не забравя - страхотен подарък е  Wink

# 14
  • Мнения: 66
Моята 'скална роза' вече е с 5 листенца (като я получих бяха 3), но иначе само с около половин см е пораснала.Май доста време ще си седи в капсулата  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт