продукти за мъжка интимна хигиена

  • 36 826
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
искам да попитам какво се използва за мъжка интимна хигиена... знам че сапуна може да изсуши много кожата , а пък дамските интимни гелове май не са подходящи за мъже newsm78 

# 1
  • Мнения: 6
искам да попитам какво се използва за мъжка интимна хигиена... знам че сапуна може да изсуши много кожата , а пък дамските интимни гелове май не са подходящи за мъже newsm78 
Защо да не са подходящи? Използвам това което ползва жена ми. Понякога сапун - ако забравя или бързам.

# 2
  • Мнения: 830
Ако използваш дамски, няма да  ти окапе онази работа, споко!

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сапунЬ
не се притеснявай, няма да ти се олющи, но трябва да го топваш по-често.

# 4
  • Мнения: 3
Абе луди ли сте бе хора от кога са тези продукти и от къде на къде мъжете трябва да ги ползват. То и за жените важи това де ама...
Simple Smile сапунче върши работа

# 5
  • Поморие
  • Мнения: 51
Аз на моите  "мъжове" им взех на Красная линия едно интимно сапунче - мъжко  http://www.krasnaya-bg.com/krasnaya/bg/krasnaya2.html  Simple Smile.Нямат оплаквания даже им хареса.

# 6
  • Мнения: 1 650
не мисля, че дамските са подходящи за мъже, нали съдъдржат млечна киселина, каквато има в женското влагалище. Ама като не са им измислили на горките още никакъв продукт....

# 7
  • Поморие
  • Мнения: 51
Измислили са по-горе посоченото си е точно мъжко,а една позната беше купила едно комбинирано за жени и мъже да си го ползват двамцата ама ми се стори малко измислена работа/от рода на течен сапун/.А това където го взех на мойте мъже си ми хареса на миризмичка а те и на усещане . Simple Smile

# 8
  • Мнения: 122
Ако се поразровиш в магазините не може да не намериш... на мен лично и дамските са ми ок...  Whistling

# 9
  • Мнения: 830
не мисля, че дамските са подходящи за мъже, нали съдъдржат млечна киселина, каквато има в женското влагалище. Ама като не са им измислили на горките още никакъв продукт....
Айде сега гевезелъци  Laughing, ако неговите шишета и туби в банята станат колкото миене сериозно ще се притесня!

# 10
  • Мнения: 63
Тези продукти на Красная линия къде могат да се намерят? Незнаех дори че имат нови опаковки....

# 11
  • Поморие
  • Мнения: 51
В супермаркетите  Simple Smile,ако си от Поморие да те упътя но ми се вижда малко вероятно!Попитай в някоя парфюмерия,аптека аз съм го купила в един супер.

# 12
  • Мнения: 63
От Варна съм... някой знае ли във Варна къде ги продават... днес проверих в пикадили център, нямаше...

# 13
  • Мнения: 1 517
Чувала съм хубави неща за продуктите на Красная линия (от рускиня...но само женските, понеже тях е ползвала). И аз искам да знам къде във Варна ги има.

# 14
  • Поморие
  • Мнения: 51
Аз понеже ползвам някои неща на Билка се заинтересувах и от Красная линия- на един и същ производител са.

Общи условия

Активация на акаунт