Мамолози - гр. София

  • 1 816 285
  • 6 631
  •   3
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 1 744
milittana , може тялото на майка ти да не е успяло да разгради вътрешните конци, раната се възпалява и не може да зарасне докато не се изхвърлят. Нормално е да се разградят, затова докторът не може да знае предварително. На мен ми се случи това с шевове от раждане, оттогава казвам на хирурзите да не използват конци а лепило и нямам проблеми.

# 1 876
  • Мнения: 22 390
milittana , може тялото на майка ти да не е успяло да разгради вътрешните конци, раната се възпалява и не може да зарасне докато не се изхвърлят. Нормално е да се разградят, затова докторът не може да знае предварително. На мен ми се случи това с шевове от раждане, оттогава казвам на хирурзите да не използват конци а лепило и нямам проблеми.
Да, сигурно е така, обаче при нея се случи лятото, д-ра излезе в отпуска, после я проследяваха някакви други лекари и най-накрая при смяната на превръзката една сестра го забелязала това. Не зная редно ли е така да оставят без наблюдение човек, който има 1001 други хронични заболявания и е на възраст. Една нощ не сме спали от притеснение, че прави инфекция след операцията. Не мога да обвиня директно лекаря, но нещо в организацията определено куца там, иначе това нямаше да се случи. Имам предвид - дори и излязъл в отпуск, нека колегите ти да поемат случая (жената имаше оплаквания), трябва ли медицинската сестра да гледа за такива работи.....Но като се наложи операция и и определиха този хирург, ние направо от някакво неосъзнато суеверие се доверихме на съдбата и не сме правили опити да го сменяме.

# 1 877
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Здравейте. Аз препоръчвам д-р Полихронов, бях на преглед при него и мога да кажа, че се отнесе внимателно и обяснява всичко.

дай негови координати, моля...  Hug

Баща ми изхвърля конци до 2г. след манипулациите.

# 1 878
  • Мнения: 4 285
Здравейте. Аз препоръчвам д-р Полихронов, бях на преглед при него и мога да кажа, че се отнесе внимателно и обяснява всичко.

дай негови координати, моля...  Hug

Баща ми изхвърля конци до 2г. след манипулациите.

Заповядай, Д-р Полихронов - 02/ 807 62 46

# 1 879
  • Мнения: 446
Здравейте,
Насочих се към Др Василев за второ мнение, но във Вита първия свободен час е за 27.03. Може ли да ми кажете как стоят нещата в Тина Киркова? Задължително с направление или може и платен преглед? Как става записването?
Благодаря  Hug

# 1 880
  • София
  • Мнения: 8 828
Здравейте,
Насочих се към Др Василев за второ мнение, но във Вита първия свободен час е за 27.03. Може ли да ми кажете как стоят нещата в Тина Киркова? Задължително с направление или може и платен преглед? Как става записването?
Благодаря  Hug
Aко не си с направление, си запиши час в частният му кабинет - медицински център "Света София - Санте", тел. за записване на час 0888 706 000, работно време: 13:30-18:00 часа, ще ти запишат час най-късно за другата седмица, освен естествено, ако няма някоя планирана отпуска. Ехографски преглед и палпация - 40 лв.

# 1 881
  • София
  • Мнения: 12 170
fifi_0421 ако се обадиш в Тина Киркова може и от днес за утре да ти дадат час,стига да има разбира се.Преди 4 месеца си записах час от понеделник за сряда за платен прием.
В мед.център Санте няма мамограф,имай го предвид,ако смяташ,че консултацията може да наложи и такова изследване.Успех! Peace

# 1 882
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Д-р ВАСИЛЕВ - медицински център "Света София - Санте", тел. за записване на час 0888 706 000, работно време: 13:30-18:00 часа,  Ехографски преглед и палпация - 40 лв.


, Д-р Полихронов - 02/ 807 62 46

малко да ги систематизирам.

А Полихронов къде гледа?

# 1 883
  • Мнения: 4 285
Д-р Полихронов преглежда в частен кабинет и в онкологията, зависи къде ще ти е удобно да отидеш. В онкологията преглежда и платено.

# 1 884
  • Мнения: 86
Има ли определени дни  за прегед в онкологията за д-р Полихронов?Аз ще звъня на 4 да попитам,но бих се радвала ако има отзиви и тук.

# 1 885
  • Мнения: 4 285
petrovaa11980, понякога и в събота е там, но най-добре се обади и си говори, за да не те подведа.

# 1 886
  • Мнения: 86
Благодаря ти за инфото!

# 1 887
  • Мнения: 0
[video][/video]
Предложете ми добър мамалог от 3та градска или Тина Киркова. Живея в този район и ми е удобно там да се прегледам.
За съжаление там няма добри мамолози и аз до скоро живеех в този район, но в никакъв случай не бих рискувала!
Aпсолютно съм съгласна с теб!!!!

# 1 888
  • Мнения: 0
Здравейте,
Насочих се към Др Василев за второ мнение, но във Вита първия свободен час е за 27.03. Може ли да ми кажете как стоят нещата в Тина Киркова? Задължително с направление или може и платен преглед? Как става записването?
Благодаря  Hug
При Д-р Василев изобщо не си прави труда да ходиш.... Да ни опази Господ от мамолози като него.
Апсолютно повърхностен крайно меркантилен и никакъв специалист... За едната бройка да ме осакати.

# 1 889
  • Мнения: 0
Аз бях при д-р Василев и съм доволна. Като почаках доста въпреки часа си, защото докторът беше в операции от 9,00 ч. до 14,00ч. Като две от операциите му са били тежки с премахване на гърда. Все си мисля, че гинеколог няма да прави такива операции. Той може да има две специалности, това не е невъзможно. Но определено е спасил доста жени. А кой каква реклама прави въобще не ме интересува. Всеки сам си избира къде да отиде. Wink
Съгласна съм с теб !!! Всеки сам избира ... но за да имат жените гърди .... е по добре при Д-р Василев да не стъпват....Ама никак даже.... Опазил ни Господ от такива специалисти като него.....

Общи условия

Активация на акаунт