Подаръци за свекърва и зълва-помогнете!

  • 11 862
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
Офф-топик: по комплект змии за всяка и Господ да е на помощ на змиите!

Он-топик: ако свекърва ти е омъжена - може да я зарадваш с комплект сатенено бельо или пижама. Също така подходящи са хубав часовник, може и картина. Може и хубава кожена чанта.

Дъмбълдор, не знам - но ако научиш нещо, моля да споделиш инфо-то.
Свекито е вдовица! Sad
Не знам?Много искам да ги изненадам!Оффф,ужас!

# 16
  • Мнения: 433
Часовник е хубав подарък, става и за двата случая. )
Бижутата също. )

Както казах вече зълвето работи в рекламна къща

Момичета,не знам-искам да им остане за спомен и да е хубаво.

# 17
  • Мнения: 239
Аз съм на мнение, че конкретния подаръка е за конкретния човек. Малко трудно ние тук ще ти дадем идея за подходящия подарък без да познаваме въпросните дами. Всеки човек е индивидуален. Аз категорично съм против да се подаряват неща просто за да се отбие номера или да се направи впечатление. Мисля, че сама трябва да прецениш. Момичетата тук могат само да ти дадат идеи, но дали са подходящи.... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 87
На моята свекърва и скроихме този номер:

Вечерта й се обадихме да се облича и да тръгва,че отиваме на едно място.
Заведохме я в ресторанта, в които бяхме организирали купона. Гостите/най-близките/,музика,поздрави, цветя, торта, свещи,камера,заря,много танци и веселба.

Платихме сметката,извадихме диска от камерата,дадохме й го й казахме "ЧРД това ти е подаръка от нас!"   bouquet



п.п. не е евтино и със сигурност ще го помни Peace

# 19
  • Мнения: 832
И според мен бижутата са добър вариант за подарък. Злато (бяло или обикновено), нещо ръчна изработка, също има прекрасни комплекти. Друг вариант е някой хубав модел камера или фотоапарат.
Аз за 30-тата годишнина на етърва ми й уших гоблен - конче - много се зарадва! Тя обожава конете, а знае колко време и чувства съм вложила, за да го направя. Каза, че това е най-хубавия й подарък!  Laughing 

# 20
  • Мнения: 433
Благодаря ви за отговорите и идеите HugАз точно от тях се нуждая!
Искаше ми се на свекито да и подарим някакъв уред-тя на такива неща най-много се радва!Дрънкулки не носи никакви,дрехи си има/а и не ми се вижда толкова подходящо за 50г./.
Моля ориентирайте ме за някаква техника PraynigСамо да кажа ,че си има:хладилник,фризер,пералня,микровълнова,кана за подгряване на вода,миксер,телевизор/3бр.-за всяка стая Peace/.Та не зная- newsm78
А и ние и зълвата имаме фотоапарати-на нея не и трябва.

# 21
  • Мнения: 433
Между другото за зълвето реших да е злато-тя обича и носи.Дано само да и уцеля вкуса!Но все пак чакам и нови идеи от вас,ако някой се сети за нещо по-нестандартно! newsm10

# 22
  • Мнения: 2 169
С подаръците е трудно.Разбирам,че жената си има всичко необходимо.По-добре директно я попитайте - няма нужда от излишни неща!Нека да бъде по неиния вкус и желание.
Лично аз бих се зарадвала на един уикенд в Истанбул,а защо не майка ,дъщеря и снаха!!!!

# 23
  • Мнения: 2 169
Злато не е оргинално.Модерно е розаво злато/Доста по-скъпо/ в комбинация с бяло.

# 24
  • Мнения: 59
Почивка някъде ми се вижда супер готин подарък.И е незабравим. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 442
Фото рамката е добра идея, обаче може да я направите по по-личен начин - вземете ваши и на цялото семейство снимки, дигитализирайте ги и ги качете във фото-рамката, така че да се сменят. Просто подберете снимки от мементи, които знаете, че са били щастливи за нея

# 26
  • Мнения: 534
Моята си купи тази тенджера дето я рекламират в веестелешоп.Работи с халоген и горещ въздух,пусни 1 канал не може да не попаднеш на рекламата.Много е доволна и много й харесва .

# 27
  • Мнения: 698
Пътешествие за двете, по женски, до някоя екзотична точка. Животът трябва да се живее... Това бих искала да ми подаряват непрекъснато.  Party Party

# 28
  • Мнения: 3 158
Щом държиш на уред,разходи се до Техно-тата,на място може да си харесаш нещо по-интересно.
Иначе и кафе-машина(ако обича каде,де) не е никак лош подарък.На Saeco има страхотни машини.

# 29
  • Мнения: 14
Ами ако си решила уреди и те са супер претенциозни ти предлагам да им

вземеш миялна машина. Разходи се до Техномаркета. Аз скоро минах там  и

Уърлпул предлагаха цяла серия с умни уреди за наи-претенциозните

домакини. Или пък им вземи някоя хубава кафе-машина, която прави капучино.

Общи условия

Активация на акаунт