Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 5

  • 39 724
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • България Сливен
  • Мнения: 245
На какъв език говориха?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 360
На какъв език говориха?
български.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 360
Мале Ясмин.  fight fight

# 33
  • София
  • Мнения: 1 433
уф, децата врещяха и не разбрах какво разясни Шереф на Есмер за пръстена и кой на кого бил баща, кум и сват #Crazy #Crazy #Crazy

божееее, Ендер и по дърти фусти си пада, тоя освен садист е и геронтофил #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 17:11 от galia2007

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 360
Как се свалят тия двамата.  Sick Sick Sick

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Как се свалят тия двамата.  Sick Sick Sick
"Сладури" как си подхождат- баба и внук hahaha hahaha hahaha

# 36
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Добре си са като двойка.

# 37
  • Мнения: 332
тази стара пароходна свирка Ниран, направо ни удари в земята. Жената действа, а ние чакаме Есмер да си свали сакото, а то дошло зима в Истамбул и балтон наметна. Въй, въй голямо чакане ще е.

# 38
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
уф, децата врещяха и не разбрах какво разясни Шереф на Есмер за пръстена и кой на кого бил баща, кум и сват #Crazy #Crazy #Crazy

божееее, Ендер и по дърти фусти си пада, тоя освен садист е и геронтофил #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Шереф каза на Есмер, че неговия баща ( на Есмер) е убил сина му ( на Ешреф) и после рода Селвиханлъ е убил баща му и семейството му.

# 39
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Хайде на следобедния секс.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 360
Романтично е само да имаше малко разголен Есмер.   Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 332
това ще да е момента. Да му се насладим
.........
е, това ли беше? То така ако се правиха деца, аз щях да съм перманентно бременна

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 360
Казах ли ви аз че Али може да почне да се гърми.  hahaha hahaha hahaha  Нищо ново под слънцето.  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 332
Казах ли ви аз че Али може да почне да се гърми.  hahaha hahaha hahaha  Нищо ново под слънцето.  Crossing Arms
А, дано успее..но явно не е щом и в Мелодията опитва пак

# 44
  • София
  • Мнения: 1 433
Божееее, на Бурак се на самоубийства му върви hahaha hahaha hahaha
и все неуспешни ooooh! ooooh! ooooh!
уф, децата врещяха и не разбрах какво разясни Шереф на Есмер за пръстена и кой на кого бил баща, кум и сват #Crazy #Crazy #Crazy

божееее, Ендер и по дърти фусти си пада, тоя освен садист е и геронтофил #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Шереф каза на Есмер, че неговия баща ( на Есмер) е убил сина му ( на Ешреф) и после рода Селвиханлъ е убил баща му и семейството му.
Демек
ББ
уж бащата на Есмер е убил Али, щото нали той е истинския син на Ешреф, а после Ешреф е избил семейството на Есмер #Crazy
т. е Али и Есмер би трябвало да са смъртни врагове Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт