Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 5

  • 39 717
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Али/Кенан в обичайната роля ! Дори не предизвиква съчувствие, такъв е .....слабохарактерен!  #Crazy

# 46
  • Мнения: 332
Не знам за вас, но аз си скъсах нервите с този филм. 1ч. серия няма и 4 мин. щастие. Ай сиктир  smile3511
Този бльон Али-Кенан, като хвана една гьостерица и ще го пратя аз на онзи свят. Писна ми от неговите опита за самоубийство. Аз ако се самоубивах за щяло и не щяло, щях да съм братовчедка на Св. Петър

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
това ще да е момента. Да му се насладим
.........
е, това ли беше? То така ако се правиха деца, аз щях да съм перманентно бременна
Разгеле !!!!Секса вече не е мираж luvbed newsm44 luvbed

# 48
  • Мнения: 151
Тюх язък за хубавата сцена  между Есмер и Айлин luvbed.Тъкмо си викам сега ще се накефим  и ....хоп край.Ще се пукна  от яд. smile3511

# 49
  • Мнения: 332
това ще да е момента. Да му се насладим
.........
е, това ли беше? То така ако се правиха деца, аз щях да съм перманентно бременна
Разгеле !!!!Секса вече не е мираж luvbed newsm44 luvbed
Е, ти къде видя секс. С два диоптъра съм и на 2 м. от тв-то. То само за ръката я погали и дойде самоубиеца.

# 50
  • Мнения: 165
Абе мацки, накрая да не се окаже сцената в тоалетната, че е била възможно най-страстната, че тук май и толкова не се видя. Sick
Дето викате застудяло в Стамбул, как не бяха и с надянати балтони. Mr. Green Хубаво се изгаври с нас кака Сергин, ако беше от голямо благоприличие, защо разголи доста други мъже, които хич и не щем да виждаме...., ама явно тя искааа #Cussing out
Не разбрах какъв беше този опит на Алито, всъщност имаше ли зареден куршум или не? newsm78

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 17:46 от vanny_76

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 335
Али Кенан всичко хубаво умее да разваля.  #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 52
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Galka05 мерси за ББ   love001 newsm51

# 53
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелята  направи така, че ни остана само да си фантазираме - как ли аджеба евентуално може да е станало newsm78 newsm78 newsm78

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе мацки, накрая да не се окаже сцената в тоалетната, че е била възможно най-страстната, че тук май и толкова не се видя. Sick
Дето викате застудяло в Стамбул, как не бяха и с надянати балтони. Mr. Green Хубаво се изгаври с нас кака Сергин, ако беше от голямо благоприличие, защо разголи доста други мъже, които хич и не щем да виждаме.... #Cussing out
Не разбрах какъв беше този опит на Алито, всъщност имаше ли зареден куршум или не? newsm78

Не той си играе на руска рулетка само с един патрон.И нали е карък стреля напразно,на пустия патрон се не му идва реда #2gunfire

# 55
  • София
  • Мнения: 1 433
Алито с тая коса и брада и с пищака, на Ботев ми замяза newsm78 newsm78 newsm78
то май сцената в тоалетната най-готина ще си остане, то бива да ни оставят на едни голи фантазии, бива, ма чак пък толкоз #Crazy #Crazy
да не бяха кървавите сцени, ще речеш че сериала е за под 16г Sick Sick Sick

# 56
  • sofia
  • Мнения: 56
момичета, здравейте !!
Неможах да гледам днес нищо . как беше серията .
Имам да чета много .

# 57
  • Мнения: 1
нАПРЕД ИМА ЕДНА ДОСТА НАТЕГНАТА СЦЕНА , ГОНЕНЕ ИЗ КЪЩАТА , ТРЪШКАНЕ НА ЛЕГЛО И Т. Н. .....

# 58
  • София
  • Мнения: 1 433
Сеси, използвай бели букви или т.нар ББ
щото има хора дето не искат да знаят какво става напред Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 335
момичета, здравейте !!
Неможах да гледам днес нищо . как беше серията .
Имам да чета много .
Как да е серията .  #Cussing out Езел и Есмер  luvbed и докато това ставаше Али Кенан реши отново да се гърми.  Crossing Arms
Те като са го видяли тука как ще се гърми и на драго сърце са го взели да играе Кенан.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт